Stomatolog dla dziecka

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
miś

Stomatolog dla dziecka

Post autor: miś »

Witam poszukuje stomatologa dla dziecka a dokładnie dla dwulatka , potrzebuję informacji czy ktoś z was może polecić miłego i takiego z podejściem do dzieci lekarza .
brr

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: brr »

Myślę, że możesz spokojnie isć do p. Andrzejczyk. Ja chodze od 3 lat z synkiem, teraz siedmioletnim. Badzo miła pani
Karotek30
Posty: 14
Rejestracja: 2012-10-22, 08:28

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: Karotek30 »

Proszę o info gdzie przyjmuje ta dentystka? I jak się ceni? :-) Pozdrawiam
brr

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: brr »

Karotek30 pisze:Proszę o info gdzie przyjmuje ta dentystka? I jak się ceni? :-) Pozdrawiam
na górze w Galerii ...., nie pamiętem jaka nazwa, w głębi od Grunwaldzkiej vis a vis wyjazdu z jędrzejewicza. Ceny jak wszędzie, chyba :)
izkade

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: izkade »

Właśnie miałam zapytać o to samo :-) bardzo proszę o namiary na dentyste, który pozwoli dziecku oswoić się ze sobą, z gabinetem, zapozna z narzędziami, po prostu chodzi o to by dziecko nie zraziło się do dentysty...
dominika321

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: dominika321 »

miś pisze: 2013-11-01, 20:18 Witam poszukuje stomatologa dla dziecka a dokładnie dla dwulatka , potrzebuję informacji czy ktoś z was może polecić miłego i takiego z podejściem do dzieci lekarza .
Ja na wyjeździe znalazłam stomatologa anioła ;) https://stomatolog-wroclaw.info.pl polecam z całego serducha !
Natan1987
Posty: 3
Rejestracja: 2022-04-07, 14:50

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: Natan1987 »

Ważne by stomatolog był z powołania.
Gość

Re: Stomatolog dla dziecka

Post autor: Gość »

Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu i zdrowych zębach, to https://dental4you.pl/uslugi/implanty-zebow/ może być miejscem, które Ci pomoże. Implanty zębowe to innowacyjne rozwiązanie, które przywraca naturalny wygląd i funkcje zębom. Znajdziesz tutaj więcej informacji na temat procedury implantacji oraz korzyści, jakie niesie za sobą ta metoda. Jeśli zależy Ci na pełnym uśmiechu i pewności siebie, warto się bliżej zapoznać z ofertą Dental4You.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post