co z tym lewiatanem

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
skwarka07
Posty: 15
Rejestracja: 2012-08-11, 20:52

co z tym lewiatanem

Post autor: skwarka07 »

Hej orientujecie się co oznaczają puste półki w sklepie na młodzieżowej? Czyżby likwidacja a może przeniesienie?
ujebrfg

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: ujebrfg »

za dużo Biedronek się naroiło.. Small business nie ma szans
znawca

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: znawca »

a w tych Biedronka poza paroma produktami nic nie ma
bonka

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: bonka »

[quote="znawca"]a w tych Biedronka poza paroma produktami nic nie ma[/quote]
I to z powodu tych paru produktów takie tłumy w sklepach tej sieci? Weź się otrząśnij...
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: Artur_N »

Wiadomo, że produkty są słabszej jakości (choć też nie wszystkie) ale cena robi swoje. Za duże zakupy, które np. w carrefourze albo tesco płaci się 400zł w biedrze kosztują 250-300zł, oczywiscie uśredniając ale różnica jest mniej wiecej na takim poziomie.
znawca

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: znawca »

ludzie myślą że tam tak wszystko tanio jest a np. cola jest tańsza ale za to ma nie 2 litry a 1,75 litra. Ja nie mówię że tam nie chodzę ale ciężko zrobić tam całe zakupy i z jakością produktów jest też różnie. Niestety jest też tak że ludzie kupują a bo to z biedronki na pewno tanie i wezmę więcej a później wyrzucają. Ludzie mówią że pieniędzy nie mają ale idą do biedronki nakupują całe koszyki a później do małego sklepu idą i mówią do właściciela Pani da na zeszyt bo ja pieniędzy nie mam. Ludzie kupują dużo rzeczy ,które są im nie potrzebne. Byłem świadkiem jak rozmawia małżeństwo w średnim wieku w biedronce i mąż pyta żony pokazując na jakieś urządzenie elektroniczne co to jest a za chwile dalej nie wiedząc do czego to służby doszli do wniosku że wezmą bo może się przyda. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich ludzi ale takich nie brakuje a później jest że nie mam żeby gdzieś wyjechać ,lub wyjść z rodziną do jakiegoś punktu gastronomicznego w naszym mieście typu pizzeria. Chodzi to głównie że ludzie się zakochali w biedronce ale zobaczycie jak na rynku zostaną dwie ,trzy czy cztery sieci handlowe jak będzie drogo , bo niestety ceny w biedronka kogo kosztem są producentów ,którzy naprawdę niekiedy ledwo zipią.
nieznawca

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: nieznawca »

Ty "znawca" troszkę się doucz lub poczytaj etykietki produktów z Biedronki. "My Polacy tak mamy"- nie czytamy etykiet. wiele produktów nie odbiega jakością od znanych marek. Mam małe dziecko, w dodatku ze skazą białkową, więc czytanie składu weszło mi w krew. Jakby ktoś nie zauważył wiele produktów tz. :wyprodukowanych dla Biedronki" robi wiele znanych firm. Np. Bakoma- te deserki z bitą śmietaną, Mlekovita- żółty ser( gouda przynajmniej), sok malinowy dar lata jest od Łowicza. Nawet jakiś sok, ale nie pamiętam jak się nazywa ma identyczny skład jak Kubuś. Skład i proporcje tych produktów nie różnią się niczym, poza nazwą, ale dla producenta to i tak liczą się zyski. a nikt nie bierze od nich towaru w takiej ilości jak Biedronka. to co się dziwić niższym cenom? Poza tym jest grupka ludzi, którzy czytają etykiety, a tam jest nazwa producenta, jeśli komuś coś posmakuje, to wiadomo, że nawet jak nie będzie blisko Biedronki to i tak kupią produkt w osiedlowym sklepiku. A to dla producenta najlepsza reklama
znawca

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: znawca »

ja powiem tylko jedno zdanie WSPIERAJMY DROBNY HANDEL BO CHOCIAŻ PIENIĄDZE W POLSCE ZOSTAJĄ
zainteresowany

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: zainteresowany »

na mlodzierzowej ten sklep mial przybylak,kiedys wielki pan i wladca a dzis co mu zostalo,jego sklep przejol po przetargu gosc z drobina
Czesio

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: Czesio »

tak przejol ale co z tego jak wszystkie dziewczyny wywalił od 31 sierpnia na bróg to tylko u nas w tej kochanej Polsce tak jest
Gość

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: Gość »

Czesio pisze:przejol, bróg
o matko :)

chciał to wywalił, jego cyrk jego małpy, co ma do tego Polska?
znawca

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: znawca »

wiadomo można zwolnić człowieka z pracy bo różne sytuacje są ale zawsze trzeba to robić z kulturą i jak należy.

A do gościa co napisał " jego cyrk jego małpy" mam nadzieję że ty jesteś tą małpą o której piszesz i że sam na własnej skórze się przekonasz o szacunku do ludzi.
karto

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: karto »

Co do Biedronki i Pana, który uważa "że kiepsko jest z jakością produktów z Biedronki"...Otóż z własnego zawodowego doświadczenia wiem, że jakość produktów jest o wiele lepsza niż w innych sklepach. Biedronka posiada swoich ludzi, których wysyła na produkcję do np zakładów mięsnych i mleczarskich. Normy, którym muszą odpowiadac te produkty są mega. Ludzie Ci czuwają nad całą produkcją i mogę z całą pewnością powiedzieć, że kupując w Biedronce nie kupujesz badziewia tylko naprawdę wartościowy produkt.
Co do produktów AGD czy też jakiś mebli, stolików, aparatów itp nie mogę się wypowiedzieć bo nie wiem co to jest.
Stawiam na żywność z Biedrony!
znawca

Re: co z tym lewiatanem

Post autor: znawca »

kolego widzę że masz słabe info ,niestety często jest tak że produkt ma kosztować 2 zł i nie więcej i nie ważne co tam się w środku znajduje ,oczywiscie to nie regula ale firmy produkujące żywnosc dla biedronki i niektorym handel z nimi pozatym że maja duze pokrycie rynku sie nie oplaca, Z tymi normami w biedronce to glupoty piszesz. Nawet sól czy cukier z biedronki bywal czy jest bo dokladnie nie wiem gorszej jakości
ODPOWIEDZ