Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
abc

Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Post autor: abc »

Czy możecie doradzić jakieś biuro rachunkowe w Płońsku. Niedługo zakładam firmę i muszę znaleźć jakieś biuro. Jako że będę płatnikiem Vat, potrzebuję księgowej, która będzie biegła w sprawach rozliczeń Vatu oraz będzie mogła doradzić w sprawach podatkowych. Jakie są Wasze doświadczenia?
kruchy1984

Re: Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Post autor: kruchy1984 »

Polecam firme Biuro-nec siedzibe maja na sienkiewicza miedzy poczta a blokim nad pogrzebowym
weroonia180
Posty: 16
Rejestracja: 2012-01-09, 10:18

Re: Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Post autor: weroonia180 »

Polecam panią Dorotę Bodzak . Swietne biuro wszystko załątwiają jak trzeba w urzędzie skarbowym i w zusie. Ja płacę 100 złotych + vat za miesiąc i jestem już parę lat naprawdę zadowolona z prowadzenia przez jej biuro mojej księgowości
DomTom

Re: Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Post autor: DomTom »

Nie ma co się ograniczać co do biura z konkretnej miejscowości. Teraz się tak wszystko rozwinęło, że spokojnie można ieć zaufane biuro w Gdańsku,a firmę mieć w Zakopanem. Ja jestem z Krakowa i tu mam działalność,a swoją księgowość prowadzę w Poznaniu. wszystko dlatego, że to firma sprawdzona przez moich znajomych. możesz poczytać o ich ofecie Pareto . Uwierz odległość to żaden problem :)
reader

Re: Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Post autor: reader »

Polecam Epok, co prawda siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale dają możliwość prowadzenia księgowości przez internet. Bardzo dobra i fachowa firma.
Erkoble
Posty: 1
Rejestracja: 2015-05-04, 14:04

Re: Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Post autor: Erkoble »

Wawira pisze:A może biuro rachunkowe online? Tak jak ktoś wyżej wspomniał, teraz odległość nie jest żadnym problemem. Możesz zerknąć na biura rachunkowe tutaj https://mojebiuro24.pl/ Biuro rachunkowe online po prostu oszczędza Twój czas.

Dzięki wielkie! Kiedyś przeglądałam to forum i po Twoim wpisie znalazłam na tej stronie interesujące mnie biuro rachunkowe. Już zajęli się moją księgowością :)
edek

Re: Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Post autor: edek »

pani Gralewska na ulicy Nadrzecznej, polecam
columbia

Re: Jakie biuro rachunkowe w Płońsku??

Post autor: columbia »

Znam biuro rachunkowe superksiegowa, świadczą usługi online, mnie taka forma odpowiada ze względu na oszczędność czasu, wysyłam dokumenty pocztą elektroniczną. Interesowały mnie kompleksowe usługi, ponieważ nie orientuję się w księgowości, a w wykupionym pakiecie mam pomoc dedykowanej księgowej, która zajmuje się finansami firmy i jest pod telefonem, gdybym potrzebowała pomocy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post