Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Ktoś

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Ktoś »

Polecam pizzerie Roma,przepyszna pizza,miły i sympatyczny kucharz MARCIN,pozdrawiam;)
Ktoś

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Ktoś »

Przepyszna pizza,miły i sympatyczny kucharz Marcin:) pozdrawiam.
Polecam pizze z Romy.
Moskin31
Posty: 1
Rejestracja: 2014-02-26, 12:04

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Moskin31 »

Co jak co, ale pizza faktycznie jest niezła :)
Gość

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Gość »

co wy z tym Marcinem?
Elka

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Elka »

Witam.Pizza faktycznie dobra ale na zmianie chłopaka z aparatem słuchowym. Dziś byłam z córką w lokalu,pizza "wypieczona"(twarda,ciemna miejscami czarna na spodzie i przyjarana gora ).Kiedyś taka pizza na stol nie byla podawana,ale standardy sie zmieniaja widze.Cóż trzeba na jedna tylko zmianę przychodzić żeby dostać coś dobrego.Na marginesie,pani kelnerka bardzo miła ale reszta obsługi to już inna bajka.Tylu wulgaryzmów co Pan pizzer uzywa nie sposób w innym lokalu usłyszeć.
Roma
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-24, 12:15

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Roma »

Dziękujemy za taka informacje. Przykro nam czytać takie wypowiedzi ale takie informacje są dla nas cenne i nie zostanie to pozostawione bez żadnych konsekwencji.
Dawid

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Dawid »

No właśnie,pizza którą ostatnio zamówiłem pozostawia wiele do życzenia,jest wypieczona aż do przesady,brzegi twarde,spód prawie spalony,to może dlatego że zmienił się chłopak który przyżądza tą pizze? kiedyś pizze przyżądzał chłopak z aparatem słuchowym i była naprawdę bardzo dobra.
Radziu

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Radziu »

To jest kwestia gustu potrzeb konsumenta. Jeden woli pizzę mniej dopieczoną zaś inny bardziej. Byłem ostatnio właśnie gdy pizze robił pizzer bez aparatu słuchowego i była bardzo smaczna już dawno lepszej nie jadłem Chętnie nie raz tu jeszcze zajrzę. A swoją droga jeśli komuś pizza nie odpowiada to należy zwrócić uwagę gdy taki problem się pojawi zwrócić pizze i poprosić o taką która będzie odpowiadać.
mixer

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: mixer »

Dwa razy otrzymaliśmy pizzę zimną a dziewczyna nie potrafiła trafić na jedną z najdłuższych ulic w Płońsku. Pizza smaczna ale zimna (pomimo, że za drugim razem prosiłem aby była gorąca).
Niestety będę musiał przejść do konkurencji.
SEBASTIAN

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: SEBASTIAN »

pizze która otrzymałem była twarda zjarana takiej pizzy nie da się jesc, podejrzewam ze zmienil się pizzer bo jak zamawiałem wcześniej była bardzo dobra. Zrobcie cos z tym bo tracicie klientów.
Anonim
Posty: 1
Rejestracja: 2015-11-24, 19:53

Re: Pizzeria Roma w nowej odsłonie od 22.06.2013

Post autor: Anonim »

Bylismy ostatnio w romie na pizzy otrzymalismy bardzo dobra pizze od nowego pizzera-super ciasto-dobrze upieczona,tylko zmartwiło nas zachowanie kelnerki opryskliwa-przez takie osoby bedziecie tracic klientów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post