kolorowe kredki - przedszkole

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
floydek12

kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: floydek12 »

witam. Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka do Kolorowych Kredek na Młodzieżowej, ale ostatnio słyszałem bardzo dużo złych wiadomości o tym przedszkolu - nie realizowanie programu nauczania, bardzo kiepskie jedzenie (ciągle kanapki z masłem - na obłożenie chleba chyba już nie starcza), brak środków sanitarnych dla dzieci - ogólnie totalna bieda. A wczoraj nawet słyszałem że je od września zamykają ze względów finansowych. O tym, że Panie nauczycielki od roku pracują na czarno nic o tym nie wiedząc to aż wstyd pisać........podobno..

Czy ktoś ma jakieś najnowsze opinie, wiadomości o tym przedszkolu??? bo aż strach mi po tym wszystkim puścić do niego syna.
pozdrawiam
kini

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: kini »

W Przedszkolu Nr 5 na Wieczorków tworzona jest nowa grupa dzieci 3 letnich - może tam spróbuj.
anulka

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: anulka »

Witam, podbijam temat. Jak jest teraz w przedszkolu ,, kolorowe kredki" oraz jaka jest miesięczna opłata?
Może polecacie inne placówki w płońsku? także proszę napisać o koszt miesięczny jak ktoś zna

Będę wdzięczna
Ania
kati23

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: kati23 »

Witam

polecam przedszkole i punkt przedszkolny "Planeta Przedszkolaka"-opłaty nie wygórowane , bardzo miła i kompetentna kadra nauczycielska, super warunki przedszkole jest po wakacyjnym remoncie (jest kolorowi i czysto) i jedzenie jest pyszne bo mój synuś zjada zawsze wszystko .
POLECAM mama 4 latka:)
niko

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: niko »

no właśnie jak to jest z tymi kolorowymi kredkami, bo już słyszałem że komornik u nich siedzi itp...
madox

przedszkole

Post autor: madox »

może ktoś wie jak z przedszkolem Swiat Odkrywców na Wieczorków
jarek
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-26, 09:36

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: jarek »

nie wiem jak z pozostałymi ale polecam Czas Dziecka na Nadrzecznej.
https://www.facebook.com/pages/Punkt-Pr ... ion=stream
Anka

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: Anka »

jak widać na zdjęciach przedszkole na Nadrzecznej jest bardzo aktywne, we wtorek tam się wybiorę i dam Wam info zwrotne
weroonia180
Posty: 16
Rejestracja: 2012-01-09, 10:18

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: weroonia180 »

Ja również polecam planetę przedszkolaka . Moja córka już tam chodzi drugi rok . Nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Anka

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: Anka »

Kochani, dziś byłam w przedszkolu na Nadrzecznej. Mnie się bardzo podoba, przypadkiem trafiłam na warsztaty teatralne. Rewelacja. Panie przedszkolanki poinformowały mnie, że od stycznia rusza dodatkowa grupa i właśnie trwają zapisy. Nic więcej nie wiem. Nie rozmawiałam jeszcze z dyrektorką ale pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne.
Anka

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: Anka »

DO JARKA.
Napisz mi dlaczego polecasz Czas Dziecka na Nadrzecznej.
kinimini

Re: kolorowe kredki - przedszkole

Post autor: kinimini »

Kolorowe Kredki od stycznia nie mają wsparcia finansowego z miasta, ponieważ nie dopełniły formalności. Bez dotacji, z samych wpłat rodziców raczej trudno będzie zapewnić dzieciakom podstawowe rzeczy. A gdzie opłaty za wodę, prąd, ogrzewanie. Czynsz za lokal też jest bardzo wysoki. Czas rozglądać się za innym miejscem dla swojej pociechy. Za moment nie będzie gdzie zapisać dzieciaków. 120 dzieci raczej w mieście nie ma szans na miejsce w jakimkolwiek przedszkolu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post