sumienie

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
zainteresowany

sumienie

Post autor: zainteresowany »

bywaja czasem pogrzeby w parafii m kolbe ze rodzina nie zaplaci za pogrzeb,trzeba pochowac za darmo,ale konsulacje to sie wyprawia,wiency kupa na pokaz,a reszta niech robi za darmo,chce przyypomiec ze zona za darmo nie da ,jej trzeba zaplacic jak jest wyplata,pogrzeb z dnia 25,05,2013 r z naszej parafii,odbyl sie za darmo,rodzina zaoszczedzila 1300 zl
zainteresowany

Re: sumienie

Post autor: zainteresowany »

zwracam honor 27.05.2013 rodzina uregulowala za pogrzeb dnia25.05.2013 dziekujemy
uczeń

Re: sumienie

Post autor: uczeń »

Trzeba było na pogrzebie z ambony ogłosić wszem i wobec, iż rodzina zmarłego nie opłaciła pogrzebu. Bardzo podoba mi się nowo wybrany papież, tak bardzo różni się od kleru.
uczeń

Re: sumienie

Post autor: uczeń »

Możliwe, że trochę popłynąłem z wnioskami i nie żali się kler, a zakład pogrzebowy.
Anty

Re: sumienie

Post autor: Anty »

Nieważne kto..... Ważne że to jest poprostu żenada.....
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: sumienie

Post autor: Picx »

Najlepsze jest to że napisał wiency... i bardzo podoba mi się, że się nie podpisał... Mam nadzieję, że ktoś z rodziny napisze który to zakład pogrzebowy... sam zwrot "zwracam honor" to trochę za mało...
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: sumienie

Post autor: Picx »

"chce przyypomiec ze zona za darmo nie da ,jej trzeba zaplacic jak jest wyplata" - HMMM i tak się jeszcze zastanawiam... Pan to na pewno ma żonę?! Z tego co Pan tutaj napisał, to wygląda na to, że "miłość, wierność i uczciwość małżeńska" zostały sprowadzone do prostego układu Ona-Sponsor :-) Ciekawe, czy Pana małżonka jest zadowolona z tego, że na forum Płońska została "uprostytuowana" :-)

Pozdrawiam
D.
Szymon6478
Posty: 1
Rejestracja: 2022-02-08, 11:21

Re: sumienie

Post autor: Szymon6478 »

Wspomnieliście o zakładach pogrzebowych to może wiecie, który zakład dojedzie na cmentarz Przeźmierowo? Nie za bardzo wiem gdzie szukać zakładów pogrzebowych oraz które zakłady jadą w wybrane przez klienta miejsca. Jeśli wiecie coś na ten temat to czekam na informacje.
ODPOWIEDZ