wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
kasia2087

wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: kasia2087 »

Witam.
Czy w Płońsku (lub okolicy) można gdzieś wypożyczyć namiot na imprezę poza sudio grupa
darioszek

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: darioszek »

Hej, ogólnie z samego Płońska nie znam firmy ale ja wynajmowałam kiedyś w firmie Kudu Polska - oni są z Krakowa ale świadczą usługi bodajże na całą Polskę - ceny mają spoko, i spory wybór - ogólnie oprócz wynajmu mają tez sprzedaż więc jak Ci się nie bedzie kalkulowac możesz sobie u nich namiot kupić - ja osobiście ich polecam:) najlepiej do nich napisz to zrobią Ci wycenę itp:)
dascompany
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-03, 17:14

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: dascompany »

Witam, nasza firma zajmuje się sprzedażą namiotów bankietowych, weselnych, imprezowych. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do obejrzenia naszej strony www.dascompany.pl gdzie zobaczycie całą specyfikację naszych namiotów. Dodatkowo można u nas kupić hale namiotowe oraz namioty garażowe. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Pozdrawiam Paulina
dascompany
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-03, 17:14

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: dascompany »

Zapraszam do zapoznania się z naszymi nowościami. W związku z tym spotkać można u nas DUŻO PROMOCYJNYCH I KONKURENCYJNYCH CEN!
Edi

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: Edi »

podbijam temat - potrzebny namiot na wesele na listopada, ogrzewany
agniis2

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: agniis2 »

Ja mogę polecić firmę Elmark-Wynajem sp. z o.o. . Mają w pełni wyposażone namioty w całkiem przystępnych cenach. Sama wypożyczałam taki namiot na komunię córki.
Kolo77
Posty: 2
Rejestracja: 2016-04-27, 14:33

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: Kolo77 »

Agniis2, możesz podać przedział cenowy? Przeglądam ich namioty imprezowe: http://elmark-wynajem.pl/hale-imprezowe/ Kurcze wyglądają elegancko, za salę weselną w pałacyku zawołali 5 tysięcy i jeszcze trzeba czekać 8 miesięcy :D trochę by mi taki namiot ułatwił życie ;) ale musze wiedziec,czy tanio wyjdzie
Gocha67

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: Gocha67 »

Namiot bankietowy wynajęliśmy na wesele w firmie Vigvam z Izabelina. Od ręki zrealizowali zamówienie, namiot dostarczyli błyskawicznie i sprawnie zamontowali. Sprawdził się świetnie. Współpraca z firmą na bardzo korzystnych warunkach i w przyjemnej atmosferze.
Jessy321
Posty: 6
Rejestracja: 2019-12-10, 09:28

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: Jessy321 »

Ze swej strony mogę przekierować na portal ogłoszeń wynajmu OSHARE - https://oshare.pl/233-namioty-okoliczno ... -plenerowe ;) Są tu namioty przeróżne - małe, duże, zarówno namioty na wesele, jak i inne okoliczności i eventy.
renatawilk
Posty: 3
Rejestracja: 2020-07-02, 09:14

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: renatawilk »

Ja w tym roku organizuję imprezę firmową - całkiem sporą na ponad 100 osób i my wynajmuje hale z tej firmy - https://etnaevents.pl/oferta/namioty-eventowe/
Awatar użytkownika
greysonprice
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-12, 20:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: wynajem namiotów bankietowych/ hal namiotowych

Post autor: greysonprice »

Takie namioty nadają się nawet na wesele. Koszty są nieduże, a można zrobić wesele w ogrodzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post