Rehabilitacja

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Dariusz78
Posty: 1
Rejestracja: 2013-05-09, 13:14

Rehabilitacja

Post autor: Dariusz78 »

Serdeczne podziękowania dla Pani Doktor Beaty Jagoda-Jagiełło. Będąc u Pani Doktor w Poradni w Ciechanowie zrozumiałem wreszczie na czym polega moja choroba-tłumaczyła prostym językiem, bez medycznego żargonu, przejrzyście odpowiadała na wszystkie pytania. Dodać do tego sympatyczny sposób bycia, taktowność i uśmiech na twarzy - pełen profesjonalizm. DariuszP
patrycjuszm30
Posty: 1
Rejestracja: 2013-06-27, 13:01

Re: Rehabilitacja

Post autor: patrycjuszm30 »

Ja miałem przyjemność spotkać Panią Doktor Jagiełło w Poradni Rehabilitacyjnej w Płońsku. Byłem na wizycie z mamą, która ma problemy z chodzeniem. Fajna babka z tej Pani Doktor, moja mama była nią zachwycona, a ja mile zaskoczony, bo w obecnych czasach lekarz cierpliwy, wyrozumiały do problemów starszej osoby i do tego z subtelnym poczuciem humoru to rzadkość. Pozdrawiam Panią Doktor i dziekuję.
leszekwojcik75
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-05, 14:11

Re: Rehabilitacja

Post autor: leszekwojcik75 »

Podziękowania dla Pani Dr Beaty Jagoda-Jagiełło, jestem usatysfakcjonowany całokształtem podejścia lekarskiego-począwszy od rozmowy, poprzez badanie, interpretację wyników badań, także tych dodatkowych, które zleciła celem rozwiania wątpliwości dotyczących mojego schorzenia i wreszcie trafną diagnozę, dobór właściwej rehabilitacji i moje ogromne zadowolenie z powodu poprawy nie tylko subiektywnej, ale i obiektywnej. LeszekW.
mix

Re: Rehabilitacja

Post autor: mix »

Gdzie przyjmuje Pani doktor w płońsku? Proszę o namiary. Dzięki
annak70
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-13, 17:19

Re: Rehabilitacja

Post autor: annak70 »

Pani Doktor przyjmuje w Płońsku na NFZ w czwartki w Poradni Rehabilitacyjnej przy ul.Sienkiewicza 7 (poradnia przyszpitalna), prywatnie nie wiem, ale można się z Panią Doktor skontaktować telefonicznie 601 430 331.
ormianska77
Posty: 1
Rejestracja: 2013-09-12, 12:49

Re: Rehabilitacja

Post autor: ormianska77 »

Dziękuję Pani Dr Beacie Jagoda-Jagiełło oraz całemu personelowi za opiekę nad moją mamą, która po udarze mózgowym trafiła do Oddziału Rehabilitacyjnego w Płońsku i na początku była niepełnosprawna, nie chodziła i wymagała dużej pomocy od innych, a teraz jest samodzielna we wszystkim i radzi sobie doskonale. Dziękuję.
kujoanna45
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-07, 13:12

Re: Rehabilitacja

Post autor: kujoanna45 »

Każdemu, kto chce zrozumieć swoją chorobę z układu ruchu polecam Panią Dr Beatę Jagiełło. Pani Dr pracuje w Poradni Rehabilitacyjnej w Płońsku i z tego co wiem także w Ciechanowie.Pani Dr tłumaczy w taki sposób, że nie da się nie zrozumieć. Jeśli sytuacja wymaga bada i ortopedycznie, i neurologicznie, tłumaczy wyniki prześwietleń, zwłaszcza kręgosłupa. Zdecydowanie polecam Panią Dr jako lekarza, który zna się na tym ,co robi (opinia nie tylko moja, ale także męża i znajomych). Pozdrawiam-pacjentka.
dziubana
Posty: 1
Rejestracja: 2014-01-29, 10:43

Re: Rehabilitacja

Post autor: dziubana »

Zgadzam się w 100% z przedmówcami. Polecam Panią Dr Beatę Jagiełło jako specjalistę z zakresu rehabilitacji!
Gośka
Posty: 10
Rejestracja: 2014-02-07, 21:03

Re: Rehabilitacja

Post autor: Gośka »

Tak, jest dobra.
gościnnie1
Posty: 1
Rejestracja: 2014-08-28, 10:18

Re: Rehabilitacja

Post autor: gościnnie1 »

Pani Dr Beata Jagiełło to SUPER lekarz. Fantastycznie wytłumaczyła mi moją chorobę z kręgosłupem, uświadomiła, że tylko systematyczna rehabilitacja przyniesie efekty i pozwoli je utrzymać. Nie bała się zadawanych pytań, opowiadała, co widać na zdjęciach z prześwietlenia kręgosłupa i co to oznacza. Zaczęłam stosować się do rad i zaleceń Pani Dr i widzę znaczącą poprawę-kręgosłup dużo mniej boli, bywa, że nie odczuwam go wcale. Dodam jeszcze, że czasu dla pacjenta Pani Dr nie żałuje, mi poświęciła 40min, nie poganiała, czułam się "obsłużona" należycie. Polecam Panią Dr z całego serca. Wdzięczna pacjentka.
slawekp
Posty: 1
Rejestracja: 2015-02-19, 12:39

Re: Rehabilitacja

Post autor: slawekp »

Polecam Panią dr Beatę Jagiełło. Jest osobą na właściwym miejscu-lekarz z powołania. Poświęca sporo czasu pacjentowi, tłumaczy jego chorobę spokojnie, udziela rad, gdy trzeba pokazuje schorzenie na sobie. POLECAM.
anonimowa

Re: Rehabilitacja

Post autor: anonimowa »

Czy ktoś wie, gdzie przyjmuje pani doktor na NFZ albo prywatnie? Dziękuje.
Solinka

Re: Rehabilitacja

Post autor: Solinka »

Na Gałczyńskiego 5 tel.601 430 331
star

Re: Rehabilitacja

Post autor: star »

Z czystym sumieniem polecam pana KŁOSKA.
kotełełeł

Re: Rehabilitacja

Post autor: kotełełeł »

Dla mnie rewelacyjne okazaly sie sesje w Jura floating w Częstochowie w kapsule... Nie tylko wyszlam rozluzniona i zrelaksowana ale tez odprezona umyslowo. Po takiej sesyjce to az chce sie zyc :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post