Jaki weterynarz??

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
jan
Posty: 2
Rejestracja: 2013-04-15, 21:50

Jaki weterynarz??

Post autor: jan »

Mieszkam w Płońsku od niedawna i mam pytanie do Płońszczan. Jakiego weterynarza w mieście polecacie?
typer84

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: typer84 »

Ja polecam na ul. Lipowej Vetporadnia super obsługa i miła pani weterynarz http://www.vetporadnia.pl/
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Hubert »

W zależności z jakim zwierzakiem do weterynarza.Jeśli chodzi o pieska polecam weterynarza z Korzybie koło Baboszewa.Jest niedrogi i wiele razy uratował mi pieska.

Ale pytanie dziwne pytający jak i odpowiadający po jednym poście.Czyżby autoreklama.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Artur_N »

Być może... dla mnie najlepszym wetem w Płońsku jest Szymczyk, bez dwóch zdań.
jan
Posty: 2
Rejestracja: 2013-04-15, 21:50

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: jan »

Nie mam "związków" z żadnym z weterynarzy. Do tej pory bywałem u p. Nowakowskiego w Korzybiu ale w tej chwili szukam jakiegoś lekarza w "mieście"
zuza2012

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: zuza2012 »

Ja nie polecam weterynarza z Korzybia. Nie uratował mojej suni, bo nie rozpoznał diagnozy. Zanim trafiłam do Nowakowskiego chodziłam z sunią do Piekarza i byłam zawsze zadowolona.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Hubert »

Weterynarz jak lekarz,nie zawsze uda mu się zdiagnozować.U mnie w płońsku np tam pod bankiem PKO zaraz chcieli robić badania itp a Nowakowski bez żadnych badań wyciągnął z choroby.Dodatkowo zawsze doradzi co i jak przez tel.Żeby nie kupować drogich leków doradzał aby kupić w aptece takie same działanie mają a są o polowe tańsze.Każdy poleca co innego.
miminka

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: miminka »

Ja polecam doktora w korzybiu uratował mi owczarka po ukonszeniu kleszcza z stanu krytycznego, operowal mi psa i naprawde polceam innego weterynarza nie szukam jezdze tylko do niego.
sylwestrowicz
Posty: 3
Rejestracja: 2013-01-02, 07:05

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: sylwestrowicz »

zuza2012 pisze:Ja nie polecam weterynarza z Korzybia. Nie uratował mojej suni, bo nie rozpoznał diagnozy. Zanim trafiłam do Nowakowskiego chodziłam z sunią do Piekarza i byłam zawsze zadowolona.

Jeżeli już to bardziej po "polsku" jest nie zdiagnozował choroby.

A co do dr Nowakowskiego to nie znam lepszego specjalisty od małych jak i dużych zwierząt w okolicy , potrafi ZDIAGNOZOWAĆ chorobę bez nowoczesnych sprzętów , a nie jak wielu innych lekarzy robić RTG jak pies ma katar ( wiadomo zdjęcie zadjęcie się płaci) i krew mnie zalewa gdy ktoś ocenia lekarza z wieloletnim stażem oraz z ogromnym doświadczeniem , a takiego podejścia do zwierząt jakie ma dr Nowakowski ( ojciec i syn również) niejeden lekarz mógłby się nauczyć .
I jeszcze jedno dr Nowakowski jeśli nie jest w stanie za pomocą swego doświadczenia zdiagnozować choroby to kontaktuje właściciela pacjenta z lecznica która dysponuje sprzętem pomocnym w danym przypadku , nigdy nie ryzykuje bez potrzeby.

Takie jest moje zdanie , a utraty suni współczuję
Psiara

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Psiara »

Witam,

oczywiście polecam Pana z Korzybia. Przez tydzień chodziłam z pieskiem do weterynarza w Płońsku. Podejrzewali ból brzucha....powiększoną wątrobę...Badania krwi...USG...Wszystko wyszło OK...Psa mi wymęczyli...a z dnia na dzień było coraz gorzej...Piesek przestał jeść...więc jeździłam na kroplówki kilka razy dziennie....Masakra...W końcu piesek stacił czucie w tylnych łapkach i przestał chodzić...Myślałam, że to już koniec...Trafiłam do Pana do Korzybia...który uratował mu życie :) Piesek wyzdrowiał i biega jak szalony każdego dnia :)
malwicious
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-01, 22:41

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: malwicious »

Polecam weterynarza z Korzybia, wielokrotnie uratował mi psa.
zawiedziona

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: zawiedziona »

niestety ten dobry weterynarz p. Nowakowski nie rozpoznał u mojego psa skretu zoładka, a gdy pojechalismy do drugiego weterynarza okazało sie byc za pozno :(
pies odszedł, a mógł zyc jeszcze kilka lat gdyby została mu udzielona odpowiednia pomoc
Anka

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Anka »

Zdecydowanie Nowakowski z Korzybia. POLECAM
ela89

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: ela89 »

A co powiecie na temat Vetporadnii ?

Zapisałam tam swoją sukę na sterylizację, nigdy wcześniej u Niej nie byliśmy. Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat Vetporadnii. Do tej pory chodziliśmy do Jan Vetu i byliśmy zadowoleni (gdyby nie te ceny) ale ze względu na to, że Vetporadnia bierze udział w Akcji Sterylizacji zapisaliśmy psa tam na zabieg. Czy ktoś z Was robił tam sterylizację i może podzielić się opinią ?
megi32

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: megi32 »

Ja sterylizowałam swoją sukę i kotkę u dr Lisińskiej i jestem bardzo zadowolona. Zwierzaki były przytomne po zabiegu, później też nie było żadnych problemów. Moja znajoma też sterylizowała tam swoje dwie kotki i nie miała żadnych zastrzeżeń także polecam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post