Jaki weterynarz??

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Mikołaj

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Mikołaj »

My chodzimy do pana Piekarza na Sportową, uratował nam sunię od Babeszjozy. Wszystkie szczepionki i tak dalej ma taniej, niż u reszty lekarzy weterynarii.
Tutaj wyrażam opinię dotyczącą weterynarza dla psów, nie wiem jak jest z innymi.
Sam człowiek sympatyczny, wyjaśni wątpliwości na temat choroby, porozmawia jeśli trzeba.

A ja chciałbym spytać od razu tutaj: Znacie w Płońsku jakiegoś weterynarza obytego z papugami?
Mikołaj

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Mikołaj »

I jeszcze jedno co do pana Piekarza - jest dostępny 24/7, my mieliśmy dwa nagłe przypadki i za każdym razem był gotowy do działania. Jest błyskawicznie w lecznicy, bo przy niej mieszka. ;)
Yeti

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Yeti »

Witam
Jeśli chodzi o zabieg sterylizacji/kastracji to polecam Panią Wet na lipowej w Płońsku. Moja sunia pięknie się wygoiła, była zszywana nićmi rozpuszczalnymi. Cenowo porównując z innymi wetami w Płońsku, wyszło taniej. Do tego jako jedyni dołączyli do akcji sterylizacji, i wtedy są zabiegi dużo tańsze. I Pani wet bardzo miła.

Pan wet z Korzybia jest bardzo tani. Uratował mi dwa razy psa (babeszjoza i nosówka), ale jeśli chodzi o sterylizację... chyba zszywa jakimś starym sposobem.. Nie polecam. I co najbardziej mi się nie podoba to Pani która odbiera tel. (chyba żona), bardzo nie miła, zawsze coś nie pasuje, i widać, że ma w nosie, nie chciała by mąż leczył potrąconego kociaka - "bo nie! bo ją coś boli"...hmm kota też bolało, bo nie mógł się ruszać. Jak ktoś rzuca tel. to długo klientów nie będzie miał. Zraziłam się.

Pan Szymczyk, bardzo dobry, ale drogi wet.

To chyba tyle. Pozdrawiam.
Nev

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Nev »

A znacie kogoś w Płońsku lub okolicach, kto zna się na gadzinach (konkretnie wężach)?
Mikołaj

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Mikołaj »

O, podłączam się do pytania o weta dla węży, no i ponawiam moje - cały czas chodzi o papugi.
grazzi

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: grazzi »

Pani Lisińska musi się jeszcze sporo nauczyć. Ma krótką praktykę i małe doświadczenie. Być może za kilka lat będzie niezłym weterynarzem. U mojego pieska nie rozpoznała zwykłej infekcji gardła. Zdecydowanie polecam p. Nowakowskiego z Korzybia. Widać, że lubi zwierzęta i zna się na tym , co robi. S Szymczyk z Płońska jest dobrym diagnostą, ale niezbyt delikatnie obchodzi się ze zwierzętami.
Ega

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Ega »

Uważam że pani doktor jest genialna, ma wyczucie i intuicję. Moj pies po odwiedzinach u płonskich weterynarzy i pani weterynarz w Warszawie- w końcu został dobrze zdiagnozowany, przestał się drapać po kilku miesiącach wyjadania sobie skóry. A co do poprzedniej wypowiedzi to każdy uczy sie przez całe życie, ale z intuicja i miłością do zwierząt trzeba się urodzić. A pan doktor z Korzybia kilka lat temu leczył mojego kota miesiacami, a własciwa diagnozę po licznych badaniach postawił dr. Szymczyk.
pawelmat33
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-30, 19:57
Kontakt:

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: pawelmat33 »

W Płońsku leczeniem zwierząt zajmuje się Łukasz Jankowski, który jest absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Myślę, że warto się skontaktować.
___________________
Jakich lakierów hybrydowych używać?
Jaś

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Jaś »

Artur_N pisze:Być może... dla mnie najlepszym wetem w Płońsku jest Szymczyk, bez dwóch zdań.
Wczoraj o 23 zadzwoniłem do Szymczyka i jeśli na drzwiach jest podany numer tel całodobowo to do czegoś to zobowiązuje.Po hamsku bo tak trzeba powiedzieć dostałem odpowiedz ze trzeba było przyjechać wczesniej i ze on chce pomieszkać w domu .To ja się pytam co to za weterynarz juz się tak dorobił ze nie potrzeba mu kasy mysli ze jest tu w miescie nie zastąpiony .Po 1 w nocy dzoniliśmy do wet na lipowej za moment byliśmy u niej i suczka dostała pomoc .Dziś jest zdrowa i to jest wet z pasją bardzo jej dziękujemy .A Szymczykowi już dziękujemy za hamskie zachowanie brak tel porady co mozna zrobic nie dośc ze bierze najwiecej od wszystkich to jeszcze tak się zachowuje.
mamamonika
Posty: 6
Rejestracja: 2015-09-04, 11:15

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: mamamonika »

My jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana i Pani doktor Szymczyk! Są rewelacyjni! Świetnie wyposażona klinika i genialne podejście do zwierzaków! Niesamowite oddanie pracy! Szczerze polecam!
Mołosz

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Mołosz »

mamamonika pisze:My jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana i Pani doktor Szymczyk! Są rewelacyjni! Świetnie wyposażona klinika i genialne podejście do zwierzaków! Niesamowite oddanie pracy! Szczerze polecam!
Tylko napisz ze bierze 2 razy od innych weterynarzy i albo czuć albo jest po chorobie filipińskiej .Robi to dla kasy nie z powołania w końcu zacytuje baby ach te baby hahah .A mówiąć krótko tak naciąga ze tylko glupcy tego nie widzą
krzycho

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: krzycho »

Szymczyk to pijak, więc jak do kogoś takiego można oddać ukochane zwięrzę. Kiedyś wziął wycinek od mojego kota, zapłaciłem na zbadanie i tyle widziałem. Wycinek gdzieś zaginął, oczywiście szymczyk ani myślał o oddaniu pieniędzy. Chyba tylko rodzina go moze polecać, chociaż ja bym się wstydził.
Krzyś

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: Krzyś »

krzycho pisze:Szymczyk to pijak, więc jak do kogoś takiego można oddać ukochane zwięrzę. Kiedyś wziął wycinek od mojego kota, zapłaciłem na zbadanie i tyle widziałem. Wycinek gdzieś zaginął, oczywiście szymczyk ani myślał o oddaniu pieniędzy. Chyba tylko rodzina go moze polecać, chociaż ja bym się wstydził.
To jeszcze nic moja blizka znajoma chciała wyjechać do szwecji więc pies musi mieć czip była u niego i jak zwykle wziął sporą kase.Jak się okazało pekińczyk nie miał czipa zadzwoniła do niego powiedziała ze jak nie zwróci mu kasy to poda go do gazet i wszystko opisze .Dobrze ze tak się zakończyło bo odebrali by jej psa w szwecji.I takich przypadków jest mnóstwo to człowiek nie dla zwierząt tylko dla kasy gdzie musi utrzymać następna panią i swoje nawyki .Miasto Płońsk jest malutkie wszyscy się znają i wszystko widać więc pisanie ze on taki miły dory i w nocy w stanie to kłamstwo .Bierze kupe kasy i wciska co się da aby było więcej chłop ma potrzeby
poldek

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: poldek »

polecam w Korzybiu, NOWAKOWSKI
DominikaKOsel

Re: Jaki weterynarz??

Post autor: DominikaKOsel »

Podziwiam lekarzy weterynarii, ze potrafia pracowac w takim zawodzie. Nie ma lekko, duzo obowiazkow, duza odpowiedzialnosc i presja, a do tego musza tez umiec obchodzic sie ze zwierzetami i rozmawiac z ich wlascicielami.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post