meble na wymiar

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
monikaaaaaa

meble na wymiar

Post autor: monikaaaaaa »

witam
mam pytanie kto w Płońsku robi meble kuchenne i szafy wnękowe-w rozsądnych cenach?
ArtyAsia
Posty: 69
Rejestracja: 2011-07-06, 19:43

Re: meble na wymiar

Post autor: ArtyAsia »

Wydaje mi się ze był już na forum poruszany taki temat.
Moze tam coś ciekawego znajdziesz
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: meble na wymiar

Post autor: Piter »

miga
Posty: 11
Rejestracja: 2012-07-16, 11:41

Re: meble na wymiar

Post autor: miga »

Wiesz, że za takie meble zabulisz jak za zboże? Jest inna opcja - możesz zamówić gotowe zestawy na wymiar, z cieci, łącznie z nawiertami, całość składasz u siebie, wychodzi znacznie taniej - pomyśl o tym.
miga
Posty: 11
Rejestracja: 2012-07-16, 11:41

Re: meble na wymiar

Post autor: miga »

Proszę konkretnie - gdzie coś takiego można zrobić i ile można oszczędzić?
Możesz podać na podstawie twojego przypadku? Wycena w firmie, a wycena w tym co opisujesz?
miga
Posty: 11
Rejestracja: 2012-07-16, 11:41

Re: meble na wymiar

Post autor: miga »

Różnica w wycenie jest spora - tylko czy to nie przekłada się później na jakość tych mebli?
Czy wykonane są one z takich samych materiałów co te droższe meble na mieście? Różnica jest naprawdę spora...
kuba

Re: meble na wymiar

Post autor: kuba »

Szczerze polecam pana Leszczynskiego z Radomska, jego firma działa głównie w Warszawie ale do mnie do Płonska na słoneczną również bez problemu przyjechal . Wykonal kawal dobrej roboty . Ma dobre ceny , bo jest producentem i co najważniejsze jest z poza warszawy ( a wiadomo w stolicy najdrożej ) . jak cos to nr do niego 514 548 124 .
Anetkak10

Re: meble na wymiar

Post autor: Anetkak10 »

Ja zamawiałam meble w firmie meblefromex.pl
Niewielka firma ale za to bardzo solidna. Znalazłam do nich kontakt na OLX i zadzwoniłam.
Umówiłam się u siebie w domu , mieszkam pod Płońskiem i dwaj Panowie do mnie przyjechali, profesjonalnie zrobili pomiar,pokazali mnóstwo próbek, wieczorem otrzymałam projekt zresztą rewelacyjny bo w 3d i mogłam zobaczyć swoją kuchnię w moim własnym domu jak się będzie prezentowała. W 2 tygodnie mi ja zmontowano. Także bardzo szybko i naprawdę wygląda bosko jak z magazynu wnętrzarskiego. Szczerze polecam. Kontakt do Pana Jacka 690 000 262
OlkaLisek

Re: meble na wymiar

Post autor: OlkaLisek »

tak, szczerze polecam i potwierdzam, że chłopaki z Meblefromex są najlepsi w naszym regionie.
Robią rewelacyjne kuchnie i szafy wnękowe, wiem bo cały dom mi zrobili, projekt całego domu dodatkowo i jeszcze biurko, szafki nocne i łóżko sypialniane. Śmiało dzwońcie.
Joanna2453

Re: meble na wymiar

Post autor: Joanna2453 »

Powiem szczerze, że szukałam firmy która zrobi mi 2 szafy wnękowe, w okolicach Płońska ciężko o fachowców i posłuchałam się koleżanki która tak chwaliła Pana Jacka z Meble Fromex i nie zawiodłam się. Bardzo bardzo pięknie wyszło, dobrej jakości materiały to widać na pierwszy rzut oka i super wykonanie w tydzień, ekspresem, żadne partaczenie a ceny porównałam u 2 innych firm i są konkurencyjni. Pan Jacek i przystojny i profesjonalny :) dzwońcie śmiało , ja polecam 690 000 262.
mały

Re: meble na wymiar

Post autor: mały »

meble fromex daj spokój z promowaniem siebie obrażając innych stolarzy. ŻAL I BIEDA
rosa

Re: meble na wymiar

Post autor: rosa »

Nie polecam

krzysztofa nowaka i waldemara wodzyńskiego meblarzy z płońska partacze i koniec , montaż trwał mega długo. Wrażenie z początku pozytywne później jak odwiedziłam ich zakład to mnie odżuciło robią meble w starych budach koło polagry . LUDZIE UCIEKAJCIE
zenon

Re: meble na wymiar

Post autor: zenon »

ja nie polecam meble trend albo trend meble w salonie mają ładną ekspozycje a meble pomalowane że żal szorstkie powierzchnie idę z tym do rzecznika za tyle pieniędzy nie odpuszczę ostrzegam uważajcie
Lili

Re: meble na wymiar

Post autor: Lili »

Szkoda ze ten post przeczytałam tak późno!!!!zgadzam się Waldemar wodzynski to porażka. Minął rok i nadal mi nie skończył kuchni. Partak poprostu
tomasz222
Posty: 1
Rejestracja: 2019-07-23, 15:02

Re: meble na wymiar

Post autor: tomasz222 »

Z mebli to ostatnio kupiłem sobie biurko z elektryczną regulacją wysokości . Takie biurko bardzo mi się przyda,ponieważ często pracuje przy komputerze.Kumpel też takie coś kupił.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post