Sklep chemiczny

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Sklep chemiczny

Post autor: rafal194 »

Czy wiecie czy w płońsku jest gdzieś sklep chemiczny.Potrzebuje kupić K2SO4 - siarczan potasu w miarę czysty.A potrzebuję tego ok 50g dla zapasu 100g.Jako użytek do akwarium.Wiem wiem allegro ale nie lubię wydawać na przesyłkę o wiele więcej niż sam produkt jest warty.Ale cóż jak nie będzie to zamówię.A moze jest ktoś w płońsku interesujący się akwarystyka roślinną.
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Sklep chemiczny

Post autor: Leyla7 »

Skoro to ma być do akwarium to może w sklepach zoologicznych by coś takiego mieli?
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: Sklep chemiczny

Post autor: czaruś »

powinieneś dostać w zoologicznym na Płockiej, tym bliżej rynku. Jeśli nie będzie miał sprowadzi na zamówienie...
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Sklep chemiczny

Post autor: rafal194 »

Dzięki akurat o zoologicznym nie pomyślałem bo mają tam gotowe rzeczy.Mają w ogrodniku ale inny składnik.No nić jak nie będzie na płockiej trzeba będzie zamówić.Żeby nie internet zginałby w płońsku bo cięzko coś kupić.
Gość

Re: Sklep chemiczny

Post autor: Gość »

Jeśli marzysz o stworzeniu własnego oczka wodnego lub chcesz wzbogacić swoje akwarium, sprawdź ofertę sklep Trzmiel Firma Trzmiel specjalizuje się w sprzedaży produktów dla akwarystów i miłośników oczek wodnych, oferując szeroki wybór sprzętu, akcesoriów i roślin. To doskonałe miejsce dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm i jakość.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post