Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Post autor: Piter »


"Jaki tu spokój, na na na
Nic się nie dzieje, na na na na
Nikt się nie bawi, na na na
Wszyscy się nudzą, na na na na"



.... JUŻ NIE!



Wszystko dzięki właścicielom ponad 30 arowej działki na terenie MCSiR. W sobotni dzień, na wjeździe na hale sportową w której to znajduje się tak lubiany przez naszych mieszkańców basen, pachołek. O co kaman?
O to, że właściciele znaleźli sposób na Urząd Miasta z którym od dawna toczą spór. Głośnym wydarzeniem było np. zamknięcie przez właścicieli bramy na kilka tygodni. Wtedy po decyzji sądu który nakazał "otwarcie bramy" wszyscy odetchnęli z ulgą.... do soboty :P
Właśnie to 20 października 2012 właściciele postanowili pokazać, że nadal walczą o swoje uderzając po kieszeni "Kowalskich". Na środku bramy pachołek, a chcących wjechać na teren hali sportowej spotkała niemiła niespodzianka.
Parking "przy hali" - 3zł
Parking "przy orliku -1zł"
No cóż pozostaje zapłacić, albo kombinować i parkować przy cmentarzu. Warto wspomnieć, że cała sytuacji jest zgodna z prawem. Najgorsze, że za tydzień na hali odbędzie się impreza "Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza w Badmintonie "MAZOVIA JUNIOR CUP" z udziałem gości z innych miast. Czy powtórzy się sytuacja gdy odbywały się u nas "Mistrzostwa Polski w Footbagu 19-21 Sierpnia 2011r w Płońsku" gdzie goście zastali zamkniętą bramę? Mam nadzieję, że urzędnicy dojdą do porozumienia lub chociaż "wynajmą" parking na ten dzień........
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Post autor: Artur_N »

Ja byłem wczoraj na basenie i nikogo nie widziałem (słupka też nie)...
Awatar użytkownika
Miś Kolabor
Posty: 37
Rejestracja: 2009-04-05, 14:06
Lokalizacja: kwadrat
Kontakt:

Re: Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Post autor: Miś Kolabor »

biedaczek... nie stać go na tankowanie do mesia i imbecyle go sponsorują ....
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Post autor: Artur_N »

Dla mnie to jest raczej sposób na zrobienie ''na złość'' miastu - w sobote są jakieś zawody więc będzie okazja.
slaawoo2
Posty: 14
Rejestracja: 2009-05-03, 16:51

Re: Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Post autor: slaawoo2 »

ja tam popieram Partola z jakiej racji ma darować miastu działkę która jest jego własnością a ze chce za nią dużo kasy ma do tego prawo a co miasto mu daje i innym mieszkańcom grom wielki miasto powinno być dla mieszkańców a niestety jest inaczej jak ja się ciesze ze Pan Pietrasik pewnie zakończy swoje zady jako Burmistrz Miasta
slaawoo2
Posty: 14
Rejestracja: 2009-05-03, 16:51

Re: Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Post autor: slaawoo2 »

Miś Kolabor pisze:biedaczek... nie stać go na tankowanie do mesia i imbecyle go sponsorują ....

o to się nie martw ma więcej kasy zapewne od ciebie
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Post autor: Artur_N »

Ja nikogo nie popieram, bo sprawy i faktów nie znam (pomijając fakt, że raczej uj mnie to obchodzi), sądzę tylko, że gdyby po obu stronach byli ludzie na poziomie to dawno spór dałoby radę rozwiązać a użytkownicy mcsir nie musieliby codziennie patrzeć na tą żenadę...
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Wjazd na Halę MCSiR w Płońsku płatny? czyli walki ciąg dalszy

Post autor: Hubert »

W sumie niema co się dziwić ze właściciele chcą jakoś zarobić.Jak miasto chce kopić ziemie od prywatnej osoby to za grosze,ale ciekawe czy jak by sami sprzedawali to czy ta sama cena była by aktualna.W końcu ktoś się postawił moja własność i robię co chce.Jedynie sprowadzić niezależnych 3 rzeczoznawców z daleka polski,bezstronnych niech wyceniają.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post