Kino KALEJDOSKOP

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
swedish
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-05, 00:14

Kino KALEJDOSKOP

Post autor: swedish »

Ostanio pewna osoba przypomniała mi o kinie Kalejdoskop.
Wieki tam już nie byłem (chodziliśmy z żoną jeszcze jak byliśmy narzeczeństwem).

Znalazłem aktualny repertuar na
http://www.mckplonsk.pl/index.php?optio ... 4&Itemid=8
więc w sumie nie jest tak źle ;)

Czy ktoś był ostatnio?
Coś się tam pozmieniało?
Jak obraz, dźwięk, siedzenia?

Pozdrawiam!
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Kino KALEJDOSKOP

Post autor: Artur_N »

Przez 30 lat nie zmieniło się dosłownie nic ;) Chyba, że może dodali jakieś nagłośnienie 10 lat temu a tak to :dobani: Byłem dwa razy w przeciągu roku i dwa razy wyszedłem bez oglądania, bo byłem sam albo było za mało osób :krzeslem: :lol: Bilet kosztuje chyba 15zł, jak na nasze Płońskie kino to stanowczo za dużo.
Awatar użytkownika
out13
Posty: 44
Rejestracja: 2012-03-22, 19:38

Re: Kino KALEJDOSKOP

Post autor: out13 »

Na filmie "Igrzyska śmierci " były .....trzy osoby:) Nic sie nie zmieniło, można tam znaleźć skamieniałe kości dinozaurów.
dkny
Posty: 4
Rejestracja: 2011-10-20, 13:39

Re: Kino KALEJDOSKOP

Post autor: dkny »

czyli wszystko bez zmian, ostatni raz byłem w płońskim kinie ponad 15 lat temu i już wtedy to był "skansen" a na dodatek jak chciałem obejrzeć jakiś film to kilkukrotnie robiłem zrzutkę z pozostałymi 4 osobami na dodatkowy bilet bo "filmy wyświetlamy gdy jest minimum 6 widzów".... A z powodu warunków panujących w kinie (fotele model fakir, zaduch, dźwięk - niby poprawiony, ekran niby wymieniony na lepszy) naprawdę się nie dziwiłem, że nikt poza prawdziwymi desperatami tam nie przychodził... burmistrz dalej rządzi...
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Kino KALEJDOSKOP

Post autor: Artur_N »

Słyszałem, że remont kina ma być w przyszłym roku? Ciekawe co ktoś mial na myśli mówiąc ''remont''...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post