Dobry i tani fryzjer

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
wiola89892
Posty: 3
Rejestracja: 2012-02-21, 22:26

Dobry i tani fryzjer

Post autor: wiola89892 »

Witam, poszukuję dobrego i w miarę taniego fryzjera w Płońsku (chodzi o obcięcie włosów). Proszę o namiary :]
Mikolaj443
Posty: 3
Rejestracja: 2019-03-12, 10:32

Re: Dobry i tani fryzjer

Post autor: Mikolaj443 »

Moim zdaniem jak fryzjer jest dobry to na pewno nie może być tani.Takie jest moje zdanie.

________________________________________________________
hurtownia fryzjerska Gdansk
benjamin38
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-30, 09:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dobry i tani fryzjer

Post autor: benjamin38 »

Według mnie nie warto kierować się kryterium taniości, bo wtedy można trafić na złego fryzjera, który zniszczy nam fryzurę.
Awatar użytkownika
carteranthony
Posty: 3
Rejestracja: 2021-02-14, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry i tani fryzjer

Post autor: carteranthony »

Czy znacie kogoś, kto potrafi dobrze zafarbować włosy na kolor szary?
Patryk67548
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-30, 06:53

Re: Dobry i tani fryzjer

Post autor: Patryk67548 »

Akurat jeśli chodzi o fryzjera to nie zawsze tani jest dobry. Z tego co kojarzę to na stronie https://barbersupply.pl/Fryzura-pompado ... 31655.html znaleźć można sporo informacji na temat tego jak ułożyć fryzure pompadour. Zawsze możecie sami czegoś takiego spróbować.
Gość

Re: Dobry i tani fryzjer

Post autor: Gość »

Jeśli szukasz odpowiedniego fryzjera, spróbuj wpisać fryzjer Warszawa w wyszukiwarce. Ja zawsze tak robię i zazwyczaj pierwsze salony, które się pojawiają, są najlepsze. To dobra metoda, aby znaleźć salon z dobrymi opiniami i profesjonalną obsługą.
Gość

Re: Dobry i tani fryzjer

Post autor: Gość »

Dla osób w poszukiwaniu peruk w Kozienicach, strona https://perukaradom.pl/peruki-kozienice/ może być świetnym miejscem do rozpoczęcia. Mają tam różnorodność modeli, która może przyciągnąć uwagę. Sprawdź i podziel się swoją opinią.
ODPOWIEDZ