Gdzie najlepiej założyć lpg do samochodu?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Bartosz0013
Posty: 4
Rejestracja: 2011-05-16, 21:15

Gdzie najlepiej założyć lpg do samochodu?

Post autor: Bartosz0013 »

Witam,

Ceny benzyny zmusiły mnie na zdecydowanie się na instalacje lpg do samochodu.

Kto w Płońsku najlepiej robi lpg? Nie chce, aby samochód po założeniu gazu więcej stał u mechanika, niż jeździł. Z tego co czytałem to samochód nie potrzebuje jakiejś strasznie zaawansowanej instalacji (opel 1.4 8v wtrysk jednopunktowy).

z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 12
Rejestracja: 2009-07-02, 12:43

Re: Gdzie najlepiej założyć lpg do samochodu?

Post autor: dwupak »

odwiedź pana Konopkę. Urzęduje w warsztacie w CKP na ul. Sienkiewicza obok zs nr.1
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Gdzie najlepiej założyć lpg do samochodu?

Post autor: Traviz »

Racja, nie potrzebujesz sekwencji, aby cieszyć się jazdą na LPG. Jednopunktowe silniki Opla naprawdę dobrze go znoszą. Ja też mam podobny, tylko 1.6 i zrobiłem na LPG już 90 tys. km :) Polecam udać się na ul. Młodzieżową (na tym samym terenie co stacja LPG).
Tutaj masz dane kontaktowe: LINK
Bartosz0013
Posty: 4
Rejestracja: 2011-05-16, 21:15

Re: Gdzie najlepiej założyć lpg do samochodu?

Post autor: Bartosz0013 »

A nie wiecie jaki byłby mniej więcej koszt takiej instalacji?
pawełszymański1

Re: Gdzie najlepiej założyć lpg do samochodu?

Post autor: pawełszymański1 »

dwupak pisze:odwiedź pana Konopkę. Urzęduje w warsztacie w CKP na ul. Sienkiewicza obok zs nr.1
Panowie tylko nie do niego urzęduje po dawnym Kubasie.
Ryszard

Re: Gdzie najlepiej założyć lpg do samochodu?

Post autor: Ryszard »

Dlaczego kolega Paweł tak nie lubi tego Pana Konopkę.Trochę to wygląda jak byłbyś kolego konkurencją. Kolego opisz dlaczego jesteś przeciwny i nie polecasz tego warsztatu. Ja na przykład jestem zadowolony z tego gazownika. Nie ma rzeczy nie możliwych dla tego człowieka.
Jak ci samochód Nie jeździ po naprawie, to powinieneś pojechać na poprawę, normalne chyba prawda?! kasa zapłacona?? masz prawo poprawy. Ja myślę ze robili jedno a druga rzecz się zepsuła. Z tego co ja widzę będąc tam, to auta nie wypuszczą jak jest coś nie tak z instalacją. A mam do czynienia z Panami już ponad 10 lat. Mam w rodzinie 4 samochody wszystkie z instalacja LPG, zakładane u Pana Konopki. Napisz co jest nie tak u tych Panów
Dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post