obiad

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
monikaaaaa
Posty: 50
Rejestracja: 2011-06-17, 18:14

obiad

Post autor: monikaaaaa »

gdzie polecacie zjeść obiad niedzielny uroczysty?
myslałam o restauracji Martex-ale nie wiem czy nie za drogie tam są obiady...był tam ktoś?
Awatar użytkownika
out13
Posty: 44
Rejestracja: 2012-03-22, 19:38

Re: obiad

Post autor: out13 »

Możesz mieć ciężko z tym bo w Płońsku to wszystko tylko ładnie wygląda , natomiast sposób przygotowania, jakość produktów jak i świeżość całego dania pozostawia wiele do życzenia. Sztuka dla sztuki , ma być tanie w wykonaniu i ładnie wyglądać, nastawiane na mega zysk a nie jakość. Płońska gastronomia to zemsta restauratorów za " Colę i sześć słomek". Nie dba się o klienta zachęcając go do powrotu tylko jak już się trafi to próbuje się z niego wycisnąć ile się da przy jak najmniejszym wkładzie własnym - PIJAWKI:).
nieadministrator
Posty: 8
Rejestracja: 2012-05-29, 10:03

Re: obiad

Post autor: nieadministrator »

Poczekaj do lipca. Będzie McDonald. Smacznie i niedrogo!
Awatar użytkownika
out13
Posty: 44
Rejestracja: 2012-03-22, 19:38

Re: obiad

Post autor: out13 »

Zdziwiłabyś się jakim restrykcjom obwarowani są dostawcy surowców dla sieci Macdonald. Nie jest to zdrowe jedzenie i nie polecam ale jakość produktów dostarczanych dla tej sieci jest 10/10. Tam jest mięso a nie jak w wędlinach ślady po mięsie. Zanim odpiszesz to polecam trochę poczytać na ten temat a jeśli czytanie Cie nie przekona to poszukaj info w Naszej prawie lokalnej firmie Green Factory która dostarcza warzywa i sałaty do Macdonald, dowiedz się jakie są tam przeprowadzane systematyczne kontrole itd, biedronka Ci tego nie zagwarantuje i lokalna gastronomia do której jest skupowane wszystko co tanie.
dkny
Posty: 4
Rejestracja: 2011-10-20, 13:39

Re: obiad

Post autor: dkny »

out13 pisze:... poszukaj info w Naszej prawie lokalnej firmie Green Factory która dostarcza warzywa i sałaty do Macdonald, dowiedz się jakie są tam przeprowadzane systematyczne kontrole itd, biedronka Ci tego nie zagwarantuje .....
nie żebym jakoś specjalnie bronił Biedronkę ale to chyba trochę chybiony argument - zauważcie (nawet na stronie www) jakim towarem handluje Green Factory - ten towar jest również w Biedronce ;)
ciociaklocia
Posty: 34
Rejestracja: 2011-01-13, 20:27

Re: obiad

Post autor: ciociaklocia »

Co do Martexu? Byłam, jadłam, widziałam rachunek :] Dobre miejsce na uroczysty obiad. Szału nie ma, ale jest elegancko i czysto. Jedzenie smaczne. Ceny wyższe niż w Gospodzie Mazowieckiej a niższe niż w Chacie za wsią - ani drogo ani tanio. Proponuję przejść się wcześniej i zobaczyć po prostu kartę.
monikaaaaa
Posty: 50
Rejestracja: 2011-06-17, 18:14

Re: obiad

Post autor: monikaaaaa »

a CYNAMON? chyba tam sie przejedziemy
czesio33
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-29, 19:23

Re: obiad

Post autor: czesio33 »

ciociaklocia pisze:Co do Martexu? Byłam, jadłam, widziałam rachunek :] Dobre miejsce na uroczysty obiad. Szału nie ma, ale jest elegancko i czysto. Jedzenie smaczne. Ceny wyższe niż w Gospodzie Mazowieckiej a niższe niż w Chacie za wsią - ani drogo ani tanio. Proponuję przejść się wcześniej i zobaczyć po prostu kartę.
Potwierdzam słowa cioci co do Martexu a raczej Tęczowej. Byłem z gośćmi z W-wy na kolacji i mile się zaskoczyliśmy, jak to określiła moja koleżanka jedzenie ,,prima sort'' :) sala bardzo ładna, przytulna i czysta, na uroczysty obiad czy imprezkę okolicznościową sam raz. Panie były zachwycone obsługą kelnerską sami mężczyźni :ok: A co do cen to średnie ale biorąc pod uwagę wygląd i atmosferę miejsca to nie dużo. Mają fajny stolik w tej części przeszklonej z widokiem na rondo... polecam.
Oby trzymali poziom, to będę korzystał. pozdrawiam
karynka
Posty: 4
Rejestracja: 2018-05-11, 15:42

Re: obiad

Post autor: karynka »

Moim zdaniem najlepiej jest zrobic cos we wlasnym domomowym zaciszu. Przeciez to nie jest duzo roboty (chociaz swego czasu tak mi sie wydawalo). Oczywiscie wybieram przepisy w miare proste bo to gwarantuje mi uniwersalny smak oraz zaoszczedzi sporo czasu. Niestety w tygodniu nie mam az tyle czasu .. staram sie nadrabiac zaleglosci w weekendy. W ta niedziele mam w planach przygotowanie kotletow z ryzu i pieczarek - pelen przepis do zobaczenia tutaj https://uwielbiam.pl/przepis/kotlety-z-ryzu-i-pieczarek Bardzo smakowicie prezentuje sie na zdjeciu .. maz nie mial zadnych watpliwosci co do tego wyboru :) Moze macie jakis pomysl co zrobic na pierwsze danie .. moze jakas lekka zupa wiosenna?
mayka
Posty: 4
Rejestracja: 2018-09-25, 16:30

Re: obiad

Post autor: mayka »

Prawie wcale nie jem na mieście, czasem faktycznie mi się zdarzy jakiś hamburger w podbramkowej sytuacji ale odkąd zaczełam się odchudzać i przeszłam na zdrowe jedzenie prawie wszystko przygotowuje sama, nawet staram się robić przetwory, dziś robiłam gruszki w syropie, nie było to wcale takie trudne według tego przepisu https://www.kamis.pl/przepisy/przetwory ... opie%C2%A0
primabalerina
Posty: 3
Rejestracja: 2018-10-21, 08:22
Kontakt:

Re: obiad

Post autor: primabalerina »

do pizzeri :)
myrynda

Re: obiad

Post autor: myrynda »

Najszybszy i najsmaczniejszą kolację podają w Restauracji Akademia w Warszawie. Nie wspomnę nawet o cudownym klimacie tego miejsca oraz bardzo eleganckim wystroju. To, co mi najbardziej zasmakowało z ich dań to stek z polędwicy wołowej w sosie pieprzowym z sałatką z jabłka i korniszona z frytkami. Po takim sycącym posiłku już mi nic nie było potrzeba. Będę chyba częściej tam zaglądać.
Olga33
Posty: 15
Rejestracja: 2018-12-16, 21:02

Re: obiad

Post autor: Olga33 »

Też byłam kilka razy w Martexie, jak dla mnie to dobre miejsce na uroczysty obiad.
assem
Posty: 8
Rejestracja: 2018-12-18, 12:55

Re: obiad

Post autor: assem »

Uroczyście, ale i z nutką zaskoczenia jest w Bubbles Bar w Warszawie. Oprócz ciekawego menu, zaskoczy Cię tam wybór bąbelków z całego świata i miła obsługa. My korzystamy, ile się da, bo przy rezerwacji stolika przez TripAdvisor mamy lampeczkę trunku gratis:) a chyba jakoś niedługo promka się kończy. W każdym razie polecam bo ja to miejsce uwielbiam.
Awatar użytkownika
wgleason
Posty: 2
Rejestracja: 2019-12-20, 11:56

Re: obiad

Post autor: wgleason »

Dla mnie obiad jest najważniejszy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post