Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: MONIKAPPP »

Gdzie w okolicach Płońska znajduje się szkółka z dużą ofertą sadzonek roślin ozdobnych i owocowych , bo sklepy w centrum mają mizerny wybór .
jaagatka
Posty: 8
Rejestracja: 2012-05-16, 11:32

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: jaagatka »

Chyba w Drożdzynie znajduje się szkółka, ale nie wiem o jakie rośliny Ci chodzi. Wiem, że mają tam drzewka i krzewy ozdobne i chyba owocowe
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: Iwona »

W Skarżynie przy drodze na mleczarnię zaraz na początku jest duża szkółka roślin. Jadąc od Płońska skręcasz w prawo i szkółka to pierwszy dom po lewej. Mają bardzo dużo drzewek i krzewów w ofercie.
kamila

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: kamila »

Ja kupuję w "dom i sad" przez internet. Beż wychodzenia z domu i do tego w transporcie nic się nie dzieje. Wszystko dojeżdża tak jak należy
bart

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: bart »

Ja polecam centralę ogrodniczą koło dużego targu, wybór krzaków jest taki sobie ale często się zmienia i wszystkie mi się zawsze przyjmowały, cena ok i potargować się można... owocówka tez jest.
ada

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: ada »

jest super szkółka w Skarżynie
Stephendug

These are the kinds of info I need

Post autor: Stephendug »

I just started a company that is a excellent assest for website owners and a white label service and a way for everyone to build some extra money. These are some of my buddiea personal forums: [url=http://www.parking-xpert.com<span style="color:#000">Expert Witness for parking realted injuries</span>[/url] my brother and I are so glad to have stumbled across the web site, it is toally what my friends from work and I were hoping in search of. The research here on the nice website is always supportive and is going to offer my family and friends twice a week great help. It shows that web site finds a lot of specifics about subjects on the site and categories of topics and info definitely are evident. I'm usually not searching the web during the night so when I have some time I'm most of the time avidly hunting this kind of factual information and things closely the same. We have a few of my friends that developed a liking in this subject because of what I have found out about the information on this site and they will probably comming back to family about the blog the reason being that it's such an incredible score. I'm also concerned in solar energy and how to deal with the drastic revolutions in politics and consolidate student loans sallie mae. Gratzi. If you wants some major helpful like covered parking garage drainage design or huntington beach web design</span>
Awatar użytkownika
gaetanodare
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-05, 11:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: gaetanodare »

Znacie jakąś fajną szkółkę leśną?
klaramilo95
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-10, 21:14

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: klaramilo95 »

np w obi
lilly
Posty: 12
Rejestracja: 2020-05-19, 06:47

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: lilly »

Osobiście odradzam zakup sadzonek w takich supermarketach, bo nie dbają o nie tam. Jak coś to tylko sklep ogrodniczy albo bezpośrednio u producenta lub ogrodnika.
kasiadudek01
Posty: 2
Rejestracja: 2020-05-19, 15:56

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: kasiadudek01 »

w obi
Awatar użytkownika
ondrickakeyshawn
Posty: 3
Rejestracja: 2020-05-20, 23:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: ondrickakeyshawn »

Najlepiej poszukać sklepu ogrodniczego w swojej okolicy.
Awatar użytkownika
swehner
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-21, 12:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: swehner »

Sadzonki kupowałam w pawilonie dla ogrodników.
dominika321

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: dominika321 »

kamila pisze: 2015-07-01, 15:52 Ja kupuję w "dom i sad" przez internet. Beż wychodzenia z domu i do tego w transporcie nic się nie dzieje. Wszystko dojeżdża tak jak należy
Ja również kupuję przez internet, transport jest odpowiedni.

--------------
https://przeprowadzki-warszawa.org.pl/cennik/
bella3

Re: Gdzie kupić sadzonki roślin ozdobnych i owocowych ?..

Post autor: bella3 »

Na pewno kupisz w sklepie online Florexpol. Od lat zajmuje się urządzaniem swojego ogrodu i większość roślin, sadzonek zamawiam online. Jest szybciej dla mnie i taniej jak stacjonarnie. A co do oferty to odsyłam na https://florexpol.eu/332-lilie-drzewiaste jak chcecie sprawdzić szczegóły. Oczywiście takie lilie to tylko niewielka część sadzonek jakie mają.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post