tatuaże

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
jakubek
Posty: 9
Rejestracja: 2011-04-14, 13:32

tatuaże

Post autor: jakubek »

siemka rodacy szukam namiaru na jakieś studio tatuażu w płońsku lub okolicy z góry dziękuję pozdrawiam:)
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: tatuaże

Post autor: Artur_N »

Najbliższe nadające się do czegoś studio najbliżej jest niestety w Warszawie. W Ciech i Płocku nie masz czego szukać, o Płń nie mówiąc.
pablo

Re: tatuaże

Post autor: pablo »

w Nasielsku bardzo ładnie robi laska jak coś to wyśle ci namiar na PW
qwerty520
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-09, 17:55

Re: tatuaże

Post autor: qwerty520 »

Polecam Magde z Nasielka :) :)... potrafi cudo zrobic.. sama mam tatuaz przez Nią wykonany.. naprawde gorąco polecam.. ja mam miesiac już tatuaż i nic się z nim nie dzieje... :)
alakov
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-11, 17:16

Re: tatuaże

Post autor: alakov »

Ja bardzo proszę o namiary na Magdę z Nasielska:)
marci1979
Posty: 23
Rejestracja: 2012-01-20, 19:50

Re: tatuaże

Post autor: marci1979 »

zgadzam się z przedmówcami polecam Nasielsk...tez tak słyszałem lecz namiaru nie posiadam
ikonka1
Posty: 4
Rejestracja: 2018-06-11, 08:02

Re: tatuaże

Post autor: ikonka1 »

To prawda, wybór odpowiedniego studia tatuażu to podstawa. Ja z doświadczenia polecam Jah Love Tattoo z Warszawy. Najczęściej odwiedzam Jacka, tu namiar na jego profil na ich fanpage na facebooku https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 4193981226. Jak widać ma ogromny talent, potrafi przenieść na skórę nawet najbardziej skomplikowany wzór.
hanka

Re: tatuaże

Post autor: hanka »

ikonka1 ja też robiłam sobie tatuaż w Jah Love Tattoo w Warszawie :) Bardzo dobrze wyposażone studio, sterylne warunki, ciekawi i sympatryczni ludzie. Moje arcydzieło wykonała Kinga :)
hahnpenelope
Posty: 3
Rejestracja: 2020-02-29, 09:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: tatuaże

Post autor: hahnpenelope »

Nie uważacie, że tatuaże tylko szpecą ciało?
sabinaa

Re: tatuaże

Post autor: sabinaa »

A ja właśnie planuje sobie wykonać ładny tatuaż na dolnej części nadgarstka. Znalazłam właśnie subtelny napis, który bardzo mi się spodobał... Realizację zlecę www.skytattoo.net/studio-salon-tatuazu-szczecin/ , ponieważ słyszałam że są najlepsi. Ponoć używają najlepszych jakościowo tuszy. Także super...
Awatar użytkownika
sigridina
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-31, 10:50
Lokalizacja: Katowice

Re: tatuaże

Post autor: sigridina »

Nie mam nic przeciwko tatuażom, nawet myślę, aby zrobić sobie jakiś ciekawy wzór.
Awatar użytkownika
thomasgoodwin
Posty: 3
Rejestracja: 2021-04-07, 14:56
Lokalizacja: Hubun

Re: tatuaże

Post autor: thomasgoodwin »

Zdecydowanie chciałabym w końcu zrobić sobie pierwszy tatuaż.
Awatar użytkownika
sharon23
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-08, 12:13

Re: tatuaże

Post autor: sharon23 »

Co sądzicie na temat tatuaży?
dominika321

Re: tatuaże

Post autor: dominika321 »

jakubek pisze: 2012-05-09, 21:19 siemka rodacy szukam namiaru na jakieś studio tatuażu w płońsku lub okolicy z góry dziękuję pozdrawiam:)
Ja wyjechałąm do innego miasta żeby wykonać tatuaż i nie żałuję https://www.tatulaze.pl
Gość

Re: tatuaże

Post autor: Gość »

Jeśli szukasz inspiracji lub po prostu chcesz podziwiać piękne tatuaże, moim zdaniem warto zwrócić uwagę na prace Jacka. Znalazłam jego portfolio na Facebooku i jestem pod wrażeniem jego umiejętności. Oto link do jego galerii, który warto odwiedzić: https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 4193981226 Dla mnie to wielki sztos i talent!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post