Hałasy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Hałasy

Post autor: trader »

Słyszeliście te hałasy przed chwilą (czwartek 22:15)? Dobiegające gdzieś z okolic przemysłówki chyba. Szum jakby jechał pociąg i odgłosy uderzeń. Ciekawe co to było...
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Hałasy

Post autor: Artur_N »

W ciepłowni mogli coś upuszczać albo hałas z przeładunku wagonów na pkp (albo to i to) :P
fantagiro
Posty: 4
Rejestracja: 2011-12-09, 15:57

Re: Hałasy

Post autor: fantagiro »

Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Hałasy

Post autor: Artur_N »

Czytałem, że to jeden wielki fejk... Ktoś na ukrainie czy tam gdzies nagrał hałasy pochodzące z budowanego metra a pozniej ludzie zaczeli sobie beke robić modyfikując albo i nie dźwięki z tego pierwszego ukraińskiego oryginalnego filmu :P
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Hałasy

Post autor: trader »

Dobre. Nie wiedziałem wcześniej o dziwnych dźwiękach.
To, co słyszałem w czwartek, to były odgłosy uderzeń tak jak w pierwszym fragmencie z linku fantagiro (klip z Colorado). Poza uderzeniami słychać było odgłos podobny do przelatującego samolotu lub przejeżdżającego pociągu. Coś jak w klipie z Opola:

http://www.youtube.com/watch?v=PI0o2Oapcak
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Hałasy

Post autor: Artur_N »

Najciekawsza jest teoria, mówiąca, że pod skorupą ziemi jest obca cywilizacja, ktora planuje inwazje ;)

A co do inwazji - fajny film niedługo wchodzi do kin - nie pamiętam tytułu, ale motywem przewodnim w filmie jest atak rzeszy z kosmosu (że niby ukrywali sie 70 lat po ciemnej stronie ksiezyca :P )
ODPOWIEDZ