potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
suzi
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-11, 23:00

potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: suzi »

witajcie,czy możecie polecić z Płońska lub okolic specjalistę psychiatrę który mógłby pomóc bliskiej mi osobie wyjść z załamania po przeżytej tragedii?może być prywatnie,nie musi być na kasę chorych.chodzi o kogoś sprawdzonego kto zna się na rzeczy,bardzo proszę o pomoc,gdyż jest to delikatna sprawa
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: robert41 »

polecam psychiatrę panią Krawczyk na pewno pomoże w przypadku depresji
suzi
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-11, 23:00

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: suzi »

a gdzie dokładnie ta pani przyjmuje i czy prywatnie?będę wdzięczna za namiary
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: robert41 »

Na wyszogrodzkiej przyjmowała ale czy nadal to nie jestem pewny.
suzi
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-11, 23:00

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: suzi »

na kase chorych?
suzi
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-11, 23:00

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: suzi »

może ktoś jeszcze mógłby kogoś dobrego polecić,to bardzo ważne,prosze
MobbyDick
Posty: 7
Rejestracja: 2011-09-09, 08:51

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: MobbyDick »

Zorientuj się w przychodni Psyche. Mają tam naprawdę dobrych specjalistów. Ja osobiście uczęszczałam na psychoterapię do p. psycholog. Jeśli chodzi o psychiatrę wiem że chwalą pana Piotra Markowskiego. Nie wiem czy prowadzi prywatną praktykę....Do przychodni trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego.
suzi
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-11, 23:00

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: suzi »

będę wdzięczna za więcej opinii
Blaycki
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-27, 23:24

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: Blaycki »

Robert Szostek psychoterapeuta geniualny :) z Płońska
Awatar użytkownika
out13
Posty: 44
Rejestracja: 2012-03-22, 19:38

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: out13 »

psycholog był by lepszy. Polecam Marka Rutkowskiego w Psyche. Więcej masz wysłane na skrzynkę pw.
Awatar użytkownika
kristrudie
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-02, 09:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: kristrudie »

Poszukuję pomocy psychologa i ostatnio przeczytałem artykuł, że obecnie taka pomoc jest udzielana drogą internetową. Opcja taka byłaby dla mnie bardzo wygodna, bo nie muszę wtedy nigdzie jechać. Podczas poszukiwań internetowych trafiłem na stronę https://psychiatra.eu/ Czy myślicie, że warto skorzystać z możliwości pomocy drogą online?
benjamin38
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-30, 09:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: benjamin38 »

Warto sprawdzić psychoterapię Wrocław https://psychoterapia.plus/ w poszukiwaniu pomocy. Z problemami trzeba od razu zwracać się do kogoś, kto pomoże je zwalczyć. Takie tłumienie w sobie wszystkiego nie jest zdrowe i może wpływać na naszą psychikę, powodować różne zaburzenia. Trzeba wiedzieć, że rozmowa z drugą osobą potrafi rozwiązać wszelkie trudności.
wolska12

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: wolska12 »

Ze względu na pandemię wielu lekarzy przyjmuje teraz zdalnie - także psychologów. Dlatego lokalizacja nie ma moim zdaniem żadnego znaczenia. Ja korzystam z pomocy psychologicznej w poradni zdrowia psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ i jestem bardzo zadowolona.
Paula276
Posty: 2
Rejestracja: 2020-12-21, 19:11

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: Paula276 »

Godną polecenia kliniką zlokalizowaną na terenie Warszawy jest Psychomedic. Miejsce to stawia na ciągły rozwój, oferuje pomoc kilku gabinetów w stolicy i innych miastach. Zatrudnia bardzo sympatycznych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie w leczeniu różnego typu chorób. Są to osoby, które z łatwością zdobywają zaufanie pacjentów, terapia daje świetne, dość szybko zauważalne efekty. Warto skontaktować się z kliniką pod numerem telefonu 22 253 88 88 w celu uzyskania większej ilości informacji.
Zenon67

Re: potrzebny sprawdzony specjalista psychiatra

Post autor: Zenon67 »

W czasie w którym obecnie coraz więcej osób zmaga się z depresją lub stanami depresyjnymi warto zwrócić się z tym do specjalisty. Jestem osobą niepełnosprawną i dojazd do jakiegokolwiek psychologa w moim przypadku wiąże się z organizowaniem środka transportu. Na szczęście psycholog ze Śródmieścia w Warszawie udziela konsultacji online, dzięki czemu również i ja mogłem skorzystać z jego pomocy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post