Płoński Garaż - nowy projekt

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Bartek

Płoński Garaż - nowy projekt

Post autor: Bartek »

Witam

Na naszym facebookowym profilu http://www.facebook.com/SpotPlonskiejMotoryzacji w zakładce "Zdjęcia" powstaje galeria pt. "Płoński garaż". Trafiają tam zdjęcia + krótki opis, najciekawszych pojazdów z Płońska i okolic.

Zapraszam do przesyłania kilku zdjęć wraz z opisem pod adres: PlonskaMotoryzacja@interia.pl

Są tam już zdj. kilku aut z Płońska jednak namawiamy Was, jeżeli macie interesujące auto możecie pochwalic się nim przed większą publicznością:)
dj90

Re: Płoński Garaż - nowy projekt

Post autor: dj90 »

Moze na glosplonska.pl przydalby sie nowy dzial np. pt. ' Płoński Garaż ' gdzie kazdy z okolic mógłby zaprezentowac swoje auto , opisac je itp ?
Bartek

Re: Płoński Garaż - nowy projekt

Post autor: Bartek »

glosplonska.pl jest forum regionalnym, nasz profil już typowo motoryzacyjnym, opisy również można dodawac:)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Płoński Garaż - nowy projekt

Post autor: Piter »

Bartek trochę jestem zmieszany bo napisałeś:
Bartek pisze:glosplonska.pl jest forum regionalnym, nasz profil już typowo motoryzacyjnym, opisy również można dodawac:)
jeśli GłosPłońska jest regionalnym forum to czym jest Płoński Garaż ja nie regionalnym "garażem"?

Zresztą my już od dawna kroczymy w stronę ogólnopolską...
Słabo to jest widoczne bo ciągły brak czasu i funduszy wszystko psuje, ale coś tam się robi.
A co do Garażu to widziałem świetny dodatek do prowadzenia tego typu "forum" coś na kształt ogłoszeń z rozbudowaną opcją opisową i zaawansowanymi opcjami sortowania, głosowania, komentowania wstawianych przez użytkowników samochodów.
No ale oki w tej sprawie Ty jesteś szefem ;)
dj90

Re: Płoński Garaż - nowy projekt

Post autor: dj90 »

Przecież mamy na glosplonska.pl dział # Motoryzacja # i co ? Nic sie tam nie dzieje . Mysle ze sporo ludzi by dołączyło i udzielało jakby ' Płoński Garaż " powstał na glosplonska.pl . Ale to tylko moje zdanie . Pozdr.
Bartek

Re: Płoński Garaż - nowy projekt

Post autor: Bartek »

przepraszam, ale nie zauważyłem nowej zakładki motoryzacja, w sumie możemy współpracowac w tym temacie. Zdj plus opis samochodów, które mamy na profilu dac na forum i odwrotnie:)
Irek012151
Posty: 3
Rejestracja: 2022-02-28, 09:14
Kontakt:

Re: Płoński Garaż - nowy projekt

Post autor: Irek012151 »

Nie wiem czy taki projekt jest w ogóle ciekawy.
monikabielawski
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-25, 17:26

Re: Płoński Garaż - nowy projekt

Post autor: monikabielawski »

Gdy garaż w budynku przekracza powierzchnię określoną w przepisach, to musicie zapewnić w nim instalację oddymiania. Warto w takiej sytuacji zasięgnąć rady specjalistów. Takie usługi zapewnia firma http://fireproof24.pl/zabezpieczenia-przeciwpozarowe/czynne/system-oddymiania/.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post