ortodonta

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
monikaaaaa
Posty: 50
Rejestracja: 2011-06-17, 18:14

ortodonta

Post autor: monikaaaaa »

witam
mam pytanie odnośnie ortodonty dla dziecka; macie jakieś namiary? z góry dziękuję
Sebastian

Re: ortodonta

Post autor: Sebastian »

Pani ortodonta na ul.Wyszogrodzkiej 37. miła, sympatczna, polecam , sam nosilem aparat...
monikaaaaa
Posty: 50
Rejestracja: 2011-06-17, 18:14

Re: ortodonta

Post autor: monikaaaaa »

to pani ortodonta z Warszawy tak?
Sebastian

Re: ortodonta

Post autor: Sebastian »

Tak :)
I co powiem?
Własnie ze najlepiej pomyslec jak sie jest dzieckiem.. , anizeli jak ja chodzić trzeba bylo w aparacie stałym
Natasha

Re: ortodonta

Post autor: Natasha »

Pani doktor Pniok z dental care jest super! ma rękę do dzieci, sam ośrodek ma też dużo różnych zabiegów, jak Invisalign itd.
33Milena

Re: ortodonta

Post autor: 33Milena »

Ktoś mówił o dr Pniok, a ja wspomnę jeszcze o dr Żak - zajmuje się również protetyką
lako
Posty: 1
Rejestracja: 2020-02-20, 11:55

Re: ortodonta

Post autor: lako »

a czy wiecie może jak leczy ten ortodonta w gdańsku ? Dopiero się tu przeprowadziłam, jeszcze nie znam ani sklepów, dobrych knajpek a już nawet nie wspomnę o lekarzach dlatego proszę o podpowiedź czy warto ;)
OlszarKa
Posty: 5
Rejestracja: 2022-04-11, 15:50

Re: ortodonta

Post autor: OlszarKa »

Nie wiemy gdzie leczy ortodonta w Gdańsku, bo to jest dość spory kawałek :P Raczej szukałabym tego typu specjalisty na Mazowszu ;) Sama jestem w trakcie poszukiwania gdzie przyjmuje jakiś dobry ortodonta dla dzieci na NFZ
Gość

Re: ortodonta

Post autor: Gość »

MildMed to klinika stomatologiczna, która specjalizuje się w ortodoncji. Ich oferta obejmuje nowoczesne i skuteczne metody korekcji wad zgryzu. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi ortodontów oraz stosowanym technologiom, pacjenci mogą uzyskać piękny i zdrowy uśmiech. Zapoznaj się z ofertą na: https://mildmed.pl/nasze-uslugi/ortodoncja/
Awatar użytkownika
gaylordroy
Posty: 2
Rejestracja: 2023-11-22, 13:17
Lokalizacja: Nowy Targ

Re: ortodonta

Post autor: gaylordroy »

Najlepszy ortodonta to taki, który posiada niezbędne umiejętności oraz wiedzę, którą nieustannie poszerza. Istotne będzie również jego podejście do pacjenta, empatia oraz atmosfera panująca w gabinecie. Nierzadko z sukcesami w leczeniu na koncie.


__________________________
ortodonta Nowy Targ
Awatar użytkownika
laurystanton
Posty: 3
Rejestracja: 2023-11-28, 15:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: ortodonta

Post autor: laurystanton »

Po czym poznać dobrego ortodontę?
Gość

Re: ortodonta

Post autor: Gość »

Jeśli szukasz ortodonty, Fraczak Stomatologia oferuje profesjonalne usługi ortodontyczne. Ich doświadczeni specjaliści pomogą Ci uzyskać idealny uśmiech. Dowiedz się więcej na https://www.fraczakstomatologia.pl/uslugi/ortodonta/ i rozważ skorzystanie z ich usług.
KasjuszMag
Posty: 58
Rejestracja: 2024-02-26, 16:22

Re: ortodonta

Post autor: KasjuszMag »

Dla osób poszukujących skutecznego sposobu na poprawę estetyki swojego uśmiechu, wybielanie zębów w Gdańsku oferowane przez klinikę NeptunDent stanowi idealne rozwiązanie. Nowoczesne metody wybielania pozwalają na bezpieczne i trwałe rozjaśnienie zębów, co jest kluczowe dla uzyskania zadowalających efektów. Specjaliści z NeptunDent korzystają z najnowszych technologii, gwarantując pacjentom komfort oraz satysfakcję z przeprowadzonych zabiegów.
ODPOWIEDZ