Prawnik MCK

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Prawnik MCK

Post autor: rafal194 »

Witam.
Potrzebuje info kiedy i w jakich godzinach przyjmuje prawnik w MCK.Szukałem na stronach mck,płońska w gazetach.
mateuszP
Posty: 64
Rejestracja: 2010-02-08, 23:10

Re: Prawnik MCK

Post autor: mateuszP »

Witaj. Nie umieszczaliśmy nigdy w tygodniku "WP" takiej informacji... a widać, że to błąd.

PUNKT INFORMACJI OBYWATELSKIEJ, MCK, ul. Płocka 50
Najbliższy termin dyżuru prawnika – 7 października 2011.
Bezpłatnych porad prawnych udziela Ewelina Matuszewska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

pozdrawiam
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Prawnik MCK

Post autor: rafal194 »

Dziękuje serdecznie za informacje.
Mamałyga
Posty: 16
Rejestracja: 2017-05-09, 11:47

Re: Prawnik MCK

Post autor: Mamałyga »

Niestety nic o tym nie wiem, ale za to mogę doradzić inną kancelarię adwokacką. Nie są oni bezpłatni, ale za to bardzo świetni. Skuteczni po prostu. Mają dużo znajomości, dzięki czemu też każda rozprawa idzie znacznie lepiej i szybciej. Mi pomogli przy rozwodzie, ale też koledze pomagali w związku ze sprawą karną. Nie słyszałam też by mieli kiedykolwiek jakis problem ze sprawą, której się podjęli. Także kancelaria adwokacka Wojas Pawlak jest znakomita.
adrian098
Posty: 5
Rejestracja: 2017-05-18, 12:47

Re: Prawnik MCK

Post autor: adrian098 »

Słabo precyzujesz o jakie zagadnienie chodzi. Osobiście moge polecić polecić krakowską kancelarię prosperitas, która specjalizuje się w sprawach finansowych przeciwko podmiotom rynku finansowego. Zajmują się też kredytami frankowymi i pomagają poszkodowanym przez banki kredytobiorcom w dochodzeniu swoich racji przed sądem.
alysazieme
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-01, 10:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prawnik MCK

Post autor: alysazieme »

Najlepiej zgłosić się do kogoś kto ma duże doświadczenie w zagadnieniach tego typu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post