dobry tani okulista w plońsku

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Gość

dobry tani okulista w plońsku

Post autor: Gość »

witajcie poszukuje dobrego i sprawdzonego okulisty z płońska.jeśli można poprosić o jakiś kontakt lub adres .będę zobowiązany
skakanna
Posty: 19
Rejestracja: 2011-06-08, 14:30

Re: dobry tani okulista w plońsku

Post autor: skakanna »

jest okulistka koło szkoły podstawowej nr 3. adres chyba brzechwy 4. NIE MAM POJĘCIA czy tani i dobry, bo korzystam z usług lekarza w warszawie. Jest jeszcze na rogu ulicy Maczka, również nie wiem czy dobra. Swoją drogą to zumi nic nie podpowiada w tek kwestii. Może by zwrócić uwagę takich fachowców, żeby zaczęli się reklamować :]
980444
Posty: 11
Rejestracja: 2011-01-02, 18:41

Re: dobry tani okulista w plońsku

Post autor: 980444 »

W Płońsku polecają Gabinet Okulistyczny p.Hanny Giszczak-Pirsa na Gen.Maczka , byłem tam 4-5razy niby ok. ale bardzo,bardzo drogo za wizytę 110zł. Wybrałem się do Warszawy na Jagiellońską ,no i super badano mnie bardzo dokładnie i zadawano dużo pytań ,na temat mojego wzroku ,badanie trwało ok.40min. w końcu poproszono mnie o zapłatę na dolnej części gabinetu ,co usłyszałem?...................... 50zł. Jeśli dla kogoś to nie problem podjechać właśnie tam ,z pewnością będziecie zadowoleni.
KONTAKT:
Zakład Optyczny Wojciech i Anna Błaszczyk s.c. ul. Jagiellońska 52 03-463 Warszawa
telefon: 22 619 69 34

email: info@zakladoptyczny.pl
pacjent

Re: dobry tani okulista w plońsku

Post autor: pacjent »

Witam, odnośnie Pani Giszczak Piers - nie polecam. Koszt wizyty - już 150zł, zapalenie spojówki zmusiło mnie do nagłej wizyty u okulisty. Pani doktor została poinformowana, z czym do niej przychodzę, zerknęła bez specjalnego zainteresowania, badań żadnych nie było, wypisała receptę, wzięła pieniążki i tyle.
gość12

Re: dobry tani okulista w plońsku

Post autor: gość12 »

niestety ceny w Płońsku nie są adekwatne do usług, zwykłe badanie wzroku kosztuje 150PLN z którym radzi sobie zwykły technik w salonie optycznym w ramach zakupu okularów, okulista na badanie dna oka (jeśli w ogóle zrobi) poświęca 30 sek. Dla przykładu podam, że po za granicami naszego wspaniałego miasta za kompleksowe badanie wzroku zapłaciłem 90PLN, podczas badania siatkówki (które trwało chyba z 20min i z wykorzystaniem aparatury stacjonarnej a nie jakiegoś lizaka) stwierdzono niegroźne ubytki w siatkówce, zostałem poinformowany że na razie są niegroźne, ale mogą się rozwinąć i jak się pojawią określone obiawy to mam się niezwłocznie zgłosić do okulisty, w Płońsku miałem badanie 2tyg. wcześniej i nic takiego nie usłyszałem , no ale weź człowieku coś zauważ w 30sek.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: dobry tani okulista w plońsku

Post autor: Hubert »

A co myślicie o młodej Dworakowskiej Z ul.Brzechwy koło Podstawówki 3.Człowiek wydajać 100zł chce mieć dobre badania.A nie na sztukę.
ator

Re: dobry tani okulista w plońsku

Post autor: ator »

Dworakowska OK, moim zdaniem dobra ale czy tania?
Bronia

Re: dobry tani okulista w plońsku

Post autor: Bronia »

Regularne badania wzroku są bardzo ważne. Ja Wam mogę polecić http://doktormarchewka.com/, co prawda z Warszawy ale lepiej dojechać i mieć dobrze zrobione niż byle jak. Cenowo wychodzi to korzystnie, a wszystko doradzą Ci na miejscu.
Bartekk

Re: dobry tani okulista w plońsku

Post autor: Bartekk »

Dbanie o swoje zdrowie jest bardzo ważne, więc nie rozumiem ludzi, którzy unikają lekarzy i robią tylko sobie szkodę. Rozumiem, że nie jest to przyjemne, ale taka jest konieczność by być zdrowym. :P

_________________________________________________________
Operacja zaćmy w Czechach na NFZ alfavision-zacma. pl/operacja-zacmy-w-czechach-a-refundacja-nfz/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post