Praca w motpol

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 2011-02-07, 19:42

Re: Praca w motpol

Post autor: forumowicz »

jak wam tam wszystkim źle to można być bezrobotnym , albo iść do pracy u Cichewicza. swojego czasu kiepsko tam było coś o tym wiem . wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :padam:
typer84

Re: Praca w motpol

Post autor: typer84 »

witam podobno znowu szukją do pracy na magazyn jak tam teraz jest
pioterek

Re: Praca w motpol

Post autor: pioterek »

Witam Jak jest teraz w tej firmie ile zmian jak płaca
marcin122

Re: Praca w motpol

Post autor: marcin122 »

[quote="pioterek"]Witam Jak jest teraz w tej firmie ile zmian jak płaca[/quote]

praca po 9-12 godzin za 1200 na reke, pracownik jest zerem i jak sie nie podoba to nich zobaczy jaka kolejka stoi w urzedzie pracy , w sobory pracujesz za darmo bo tak i juz
typer84
Posty: 11
Rejestracja: 2013-05-15, 23:17

Re: Praca w motpol

Post autor: typer84 »

a czemu tego nikt nie zgłasza do odpowiednich służb pracowałem za granica w szwecji i tam nikt nawet nie pomysli o tym żeby zatrudnić pracownika na czarno albo nie płacić za nadgodziny bo jak to by wyszło na jaw ze tak jest to firma otrzymuje taka kare że aż szkoda gadać Jeżeli chcemy zmian to tez trzeba zgłaszac takie sprawy do odpowiednich służb a napewno sie nimi zajmą
pracownik

Re: Praca w motpol

Post autor: pracownik »

praca ok. fajni, ludzie,kierownik spoko, wypłaty na czas, czego jeszcze chciec?w kazdej robocie tzreba sie nazapierdalac, tam tez. ale do wszystkiego sie trzeba przyzwyczaic. Sa gorsze miejsca niz MOTPOL. Poczytajcie o firmie Avit czy o nowakowskim, to p;rawdziwe obozy pracy...za naprawde male pieniadze....
czarnonabiałym

Re: Praca w motpol

Post autor: czarnonabiałym »

Praca w motpolu wygląda następująco:
1. Pan szef je*bie w pracowników jak w bure suki.
2. Za przymusowe nad godziny pieniądze zobaczycie jak świnia niebo.
3. Jedna z przy dupaśnych Pań Pana szefa czeka jak i kiedy cie rąbnąć na premie.
4. Mały starszy Pan czycha na kogo i kiedy donieść swojemu Panu szefowi za około 7,50 od łba - podatek (taka natura Pana G.)
Jest jeden plus tego wszystkiego, wypłata na czas bo trudno żeby z takimi nędznymi groszami Pan Szef miałby się spóżnić :)
Kombinator

Re: Praca w motpol

Post autor: Kombinator »

Witam. Według mnie współpraca z firmą MOTPOL nie jest zła. Pieniądze wypłacane są na czas, nadgodziny są płacone, a jeśli ktoś chce zarobić więcej niż 1200 zł, to musi się wykazać, czegoś nauczyć. Nikt od razu kokosów nie daje. A pracodawca nie należy do najgorszych. Proponuję znaleźć się w firmie AVIT, tam to istny obóz pracy.
niezniszczalny

Re: Praca w motpol

Post autor: niezniszczalny »

Czytajac poprzednie posty nie moge sie z nimi zgodzic, zwlaszcza ze zlym traktowaniem pracownikow. Praca jak kazda inna, jezeli sie nie wykazesz to nie ma dla Ciebie miejsca. Płaca adekwatna do zaangazowania w prace.
pracownik1

Re: Praca w motpol

Post autor: pracownik1 »

Nawiązując jeszcze raz do poprzednich postów:
1. W firmie żaden pracownik nie alkoholizuje się (kiedyś ponoć tak, teraz chyba nie)
2. Wypłata rośnie wraz z doświadczeniem (pracowałem, więc wiem o czym piszę)
3. Atmosfera taka jaka powinna być (sympatyczni i zgrani ludzie)
4. Nie da się być dyrektorem po miesiącu pracy (nigdzie)
5. W powyższych postach narzekają głównie Ci, którym nie chce się pracować (łatwiej poleżeć, nie?)
6. Kierownik zbyt zgodny i łagodny (czasem powinien przypier****ić deski z gwoździami w plecy niektórym)
7. Szef ma swoje humory i za często wpada na magazyn (panie szefie, daj chłopakom odetchnąć na chwilę)
8. Brak miejsca na towar, to już akurat negatywne co mogę napisać o tej firmie.
exE

Re: Praca w motpol

Post autor: exE »

Powiem tak, szwaby, żydy i cebulowa banda. ponadto wyzysk, złodziejstwo i znieczulica społeczna. "Magazyn" jest uważany przez władzę za najniższą kategorię ludzi. Dzieje się tak dlatego, bo... pieniądze mają wyższość nad wszystkim innym. Pan z BHP przymyka oko na wszystko, na co da się przekupić. towar przechowywany jest w niewłaściwy sposób, na dworze, pod durnymi dziurawymi foliami. a towaru jest zbyt dużo. magazyn powinien być conajmniej dwa razy większy, nie sposób pomieścić bardzo wielu rzeczy. totalna masakra. pieniądze wypłacane na czas, ale strasznie marne. 1250-1300 zł za pracę na magazynie przez 9h to zdecydowanie zbyt mało. właściciel tylko liczy pieniądze, więcej więcej i coraz więcej. nie ma mowy o ubraniu roboczym, czy butach. Dobrze że chociaż jak jest upał to przysługuje zgrzewka wody na 10 osób. porażka totalna.
AMEN>
kruchy25

Re: Praca w motpol

Post autor: kruchy25 »

zazwyczaj w 95 % firm prywatnych tak jest że właściciel chce orżnąć pracownika na wszystkim a w Płońsku i okolicach w szczególności a te pozytywne komentarze to zapewne rodzina pisze albo bardzo dobry znajomy właściciela który robi u niego a gówno zna sie na tematyce w jakiej działa firma robi bo znajomy dobry lub z rodziny pracowałem w wielu firmach w płońsku jako pracownik fizyczny i tylko w jednej było normalne traktowanie pracownika i wypłaty adekwatne do wykonywanej pracy a chodzi mi o firmę Polagre
pracownikX

Re: Praca w motpol

Post autor: pracownikX »

exE pisze:Powiem tak, szwaby, żydy i cebulowa banda. ponadto wyzysk, złodziejstwo i znieczulica społeczna. "Magazyn" jest uważany przez władzę za najniższą kategorię ludzi. Dzieje się tak dlatego, bo... pieniądze mają wyższość nad wszystkim innym. Pan z BHP przymyka oko na wszystko, na co da się przekupić. towar przechowywany jest w niewłaściwy sposób, na dworze, pod durnymi dziurawymi foliami. a towaru jest zbyt dużo. magazyn powinien być conajmniej dwa razy większy, nie sposób pomieścić bardzo wielu rzeczy. totalna masakra. pieniądze wypłacane na czas, ale strasznie marne. 1250-1300 zł za pracę na magazynie przez 9h to zdecydowanie zbyt mało. właściciel tylko liczy pieniądze, więcej więcej i coraz więcej. nie ma mowy o ubraniu roboczym, czy butach. Dobrze że chociaż jak jest upał to przysługuje zgrzewka wody na 10 osób. porażka totalna.
AMEN>
Nie obrażaj Pana z BHP!!! On ma tu tyle do powiedzenia co cała reszta pracowników, poza przydupaśną panią (o której była mowa we wcześniejszych postach). Sługa robi jak PAN karze. Niestety... A najlepiej komuś narobić koło pióra, a samemu czekać nie robiąc nic. Skoro tyle wiesz... to poinformuj odpowiednie służby, a nie obrażaj porządnego człowieka!
kierow

Praca w motpol

Post autor: kierow »

Jako kierowca masz super, bo kręcisz na paliwie i kupujesz sobie auto na rope i jeździsz za darmo. A jak masz układy z kadrową to i pensja wysoka może być. Na magazynie to zapier*** za parę groszy. Reszta nie wiem jak zarabia. Atmosfera do kitu, trzeba uważać żeby cie nie podjeb*** do kadrowej a ona do właściciela.
robol

Praca w motpol

Post autor: robol »

Pracowałem tam jakiś czas. Jeśli komuś się nudzi i ma na chleb i potrzebuje być wykorzystywany na maksa to polecam. Pracodawca nie liczy się z ludźmi. Najlepiej pracować za najniższą ile się da i jeszcze w soboty i siedzieć cicho. Szef jest wszędzie i wszystko wie najlepiej. Pracownik nie ma nic do powiedzenia, bo to taki "murzyn"od roboty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post