Praca w motpol

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Motpolowiec

Re: Praca w motpol

Post autor: Motpolowiec »

Pracowałem w tej firmie. Powiem szczerze panuje tam takie dziadostwo jak nie wiem. Słowo pracownika jest niczym dla szefa, dodatkowo próbują wrobić Cię w coś czego nie zrobiłeś. Genio co sprawdza to kawał skur*****, wyzywa Cię od idiotów od debili bo się pomyliłeś przy kompletowaniu a sam nie jest lepszy i potem wielkie afery. Szef łazi Ci ciagle i nawet 2 minut nie masz spokoju a jak się coś odezwiesz to jeszcze dowali że a to nie zrobione jak tam mało człowiek co się nie rozerwie. Tak samo jest z kadrową z której jest kawał k**** tylko patrzy na czym się nie doczepić i nie da potem dojść do słowa i wyjaśnić bo ona wie lepiej. O urlop jak chcesz dostać nawet 1 dzień musisz się nalatać jak głupi osioł bo nie chcą dac a jak drugi pracownik pójdzie dostaje z miejsca. Gdzie tu sprawiedliwość? Sam towar jest czasami tak przekombinowany jak nie wiem. Akumulatory czyszczą plakiem, ładuja i do zyda. Burdel burdel i jeszcze raz burdel, nikt nie ma swoich obowiązków i trzeba poprawiac jeden po drugim bo cięzko jest np zebrać folie i zanieśc do pojemnika tak samo ze śmiecmi zmiecione na kupkę i zostawione a druga osoba musi chodzić i zbierac i jeszcze dostaje za to bęcki. Nie polecam tej firmy nikomu. Z zewnatrz może jest ok ale wewnatrz brak słów. Soboty wrzucaja Ci bez pozwolenia mimo że mówisz że nie chcesz.
kruchy25

Re: Praca w motpol

Post autor: kruchy25 »

ba i co zrobić myślicie dlaczego co chwilę są oferty do nich nawet na staz chcieli kogoś ale im się nie udało każdy kto słyszy że do firmy motpol to od razu dziękuje mnie z urzędu wysyłali, powiedziałem że nigdy tam nie pójdę to tego obozu pracy
plo

Re: Praca w motpol

Post autor: plo »

Tam stazyste traktuja jak zwykłego pracownika zatrudnionego na umowe -.-
kruchy25

Re: Praca w motpol

Post autor: kruchy25 »

jak by w robocie jakiś kierownik lub inny wyżej postawiony zacząl mnie wyzywać czy coś w tym stylu to na 100 % by dostal po ryju a ochrona by mu nie pomogła bez znaczenia czy to jest brygadzista kierownik szef czy prezes ja juz mam taki charakter nikt mnie nie bedzie ponizał
margareta

Re: Praca w motpol

Post autor: margareta »

Do motpolu ??????? nie radze tam teraz szaleje gruźlica a szef udaje ze nic sie nie dzieje koszmar ci co pracują boją się choroby a ci co sa chorzy tez pracują i nic w tym temacie sie nie dzieje
kuba

Re: Praca w motpol

Post autor: kuba »

Strasznie mało płacą a pracuje się po 9-12 czasem 13 godzin i nie zapłacą ci grosza za nadgodziny!
Elza

Re: Praca w motpol

Post autor: Elza »

dla mnie OK.
szymonpiotrowski
Posty: 2
Rejestracja: 2016-03-16, 18:11

Re: Praca w motpol

Post autor: szymonpiotrowski »

Nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie.
Prędzej czy później takie oszczędności odbiją się czkawką...
Mietek

Re: Praca w motpol

Post autor: Mietek »

Taeo pisze:takie czasy, znajomy pracował, ale nie chciał się za bardzo chwalić
A pracuje dalej ten co był bankrutem i zeby za długi wszystko mu nie zabierali to szef do ręki mu daje no i oczywiście wszystkie ploty i donosi
Gość

Re: Praca w motpol

Post autor: Gość »

W Motpolu dobrze się pracowało jak jeszcze pracował Kamil, potrafił dobrze rozdzielić robotę i na luzie podchodził do pracowników. Wynagrodzenie około 1600 zł do ręki, czasem zdarzalo się zostać po godzinach 15-20 minut ale nie tak często. Jak się zwolnił to odeszło dużo osób.
Warunki moglyby być lepsze no ale w okolicach Płońska nigdzie nie ma dobrych warunków w pracy fizycznej
KOGUT

Re: Praca w motpol

Post autor: KOGUT »

xxx

/redakcja
Karolek

Re: Praca w motpol

Post autor: Karolek »

Kolega kogut jakiś sfrustrowany? czyżby za mało zapłacili? :) czy nie przyjęli do inter carsu?
Jjj

Re: Praca w motpol

Post autor: Jjj »

Ja tam się cieszę że odszedlem. Teraz pracuje w zupełnie innej firmie i zarabiam o niebo lepiej i przynajmniej nie jestem wyzywany.
Rysiek

Re: Praca w motpol

Post autor: Rysiek »

Byłem na rozmowie podobno płacą teraz kierowcom po 0.70gr z km i przebiegi rzędu 7.000 km miesięcznie może ktos się wypowie...
fake

Re: Praca w motpol

Post autor: fake »

Drogi przedmówco, nie wierz w bajki, które mówi Ci kadrowa, szuka jeleni za grosze. Stawka faktycznie uzależniona jest od km, ale nie licz na więcej, niż 2,5 tyś miesięcznie, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post