ginekolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Nina

Re: ginekolog

Post autor: Nina »

goscc pisze:
Nina pisze:Witajcie,

Gdzie w Płońsku przyjmuje Pani dr Joanna Wołoszyn-Szymankiewicz ? ile kosztuje wizyta ? Czy wykonuje badanie USG piersi ? Bardzo dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)
Obecnie przyjmuje naprzeciwko Tesco na ul.Rzemieślniczej.
Jest tablica na Rzemieślniczej ale nie wiem jak wejść do poradni, byłam wieczorem. Bardzo słabe oznaczenie obiektu. Może mi ktoś pomoc?
gosciu

Re: ginekolog

Post autor: gosciu »

Wchodzi się w podwórze cały czas prosto, później w prawo obok takich schodów na górę, w głębi 3-4 schodki w dół po lewej jest wejście do poczekalni.
Karotek30
Posty: 14
Rejestracja: 2012-10-22, 08:28

Re: ginekolog

Post autor: Karotek30 »

Ile kosztuje wizyta u Pani dr Joanna Wołoszyn-Szymankiewicz?
Małgosia121

Re: ginekolog

Post autor: Małgosia121 »

Czy dysponuje ktoś aktualnym numerem telefonu pod którym można zapisać się do dr Jagiełły?
samosia
Posty: 70
Rejestracja: 2010-07-27, 19:22

Re: ginekolog

Post autor: samosia »

Sproboj pod ten numer 728 968 358 psyche ginekolog
samosia
Posty: 70
Rejestracja: 2010-07-27, 19:22

Re: ginekolog

Post autor: samosia »

SORKI ZA BŁAD,SPRÓBUJ
Anna

Re: ginekolog

Post autor: Anna »

Mamy w szpitalu nowego ginekologa. Podobnież sympatyczny pan w średnim wieku.
ANNA

Re: ginekolog

Post autor: ANNA »

CZY NA ODDZIALE GINEKOLOGII W PŁOŃSKU WYKONYWANE SĄ OPERACJE LECZĄCE WYPADANIE MACICY, WYPADANIE PĘCHERZA? KTÓRY Z NASZYCH LEKARZY GINEKOLOGÓW WYKONUJE TE OPERACJE? PROSZĘ O ODPOWIEDŻ?
ilonaw
Posty: 6
Rejestracja: 2012-10-09, 07:57

Re: ginekolog

Post autor: ilonaw »

Czy doktor Kołcz przyjmuje tylko w Esculapie ?
samosia123

Re: ginekolog

Post autor: samosia123 »

dr.kolcz ,przyjmuje w psyche na ul.wiejskiej.dlugie terminy do Niego
ilonaw
Posty: 6
Rejestracja: 2012-10-09, 07:57

Re: ginekolog

Post autor: ilonaw »

Dzięki. Zależy mi na dobrym lekarzu, czytając komentarze doszłam do wniosku że dr Kołcz jest najlepszy.
Może jakies sugestie ? Zalezy mi na lekarzu który stawia trafnie diagnozy, a nie do prowadzenia ciąży.
wiktoria

Re: ginekolog

Post autor: wiktoria »

Dr Kolcz to dobry wybór,warto poczekać na wizytę u niego. Ja "zaliczyłam" wszystkich plonskich ginekologow i z czystym sumieniem polecam właśnie dr Kolcza zarówno do prowadzenia ciąży, jak i do rozpoznawania innych schorzeń. To trafny diagnosta.
samosia123

Re: ginekolog

Post autor: samosia123 »

Ja tez czekam na operacje i wlasnie wybralam dr.Kolcza
ilonaw
Posty: 6
Rejestracja: 2012-10-09, 07:57

Re: ginekolog

Post autor: ilonaw »

Zatem decyzja podjeta, jutro zadzwonię i umówię się na wizytę - ciekawe ile czasu będę musiała czekać.
Valentina

Re: ginekolog

Post autor: Valentina »

O gustach sie nie dyskutuje, kazdy ma swoje. Co do doktora Niewinskiego, dodam, ze chodziłam na kasę chorych, u mnie bylo wszystko ok. Badania robił jak się należało, zabawny, a to duży plus dla osoby ktora idzie pierwszy raz, bo nie czuje się skrępowana. Gdy bylo trzeba skierowanie to dostałam i nie trzeba się bylo prosić, a co do dr. Jagielly, miałam przyjemność poznać go w szpitalu, bardzo przyjemny, dokładny, dużo napisać nie moge, bo robił mi tylko usg przed porodem ale robi dobre wrażenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post