ginekolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Wanda

Re: ginekolog

Post autor: Wanda »

Szkoda, że w płońskim szpitalu nie pracuje dr Wawrzyniak. To jest bardzo dobry specjalista . Umiał nie tylko przyjąć poród i zrobić cesarskie cięcie, ale również operacyjnie leczył choroby kobiece. Nie wiem kto teraz zajmuje się w płońskim szpitalu operacyjnym leczeniem kobiecych chorób? Dr Kanu, dr Kołcz czy może dr Jagiełło?
rozczarowana

Re: ginekolog

Post autor: rozczarowana »

Wszyscy tu chwalicie dr Jagiello. Wlasnie od niego wracam. Byla to moja 3 i ostatnia wizyta. Jest niegrzeczny, rzeklabym wrecz chamski. Bada niedokladnie i nawet nie pamieta, ze sam kazal zglosic sie na kontrole. Byc moze za pieniadze jest w stanie nawet oddzwonic a ja bylam na kase chorych. Jednak skoro pieniadze tak go zaslepiaja ze zapomina o zwyklej kulturze osobistej tzn tylko tyle ze marny z niego lekarz.
PniM

Re: ginekolog

Post autor: PniM »

Czy któryś z ginekologów przyjmuje w weekendy?
Wiktoria

Re: ginekolog

Post autor: Wiktoria »

Z tego, co wiem, to Kanu przyjmuje. Trzeba zadzwonić i się umówić.
antyanty

Re: ginekolog

Post autor: antyanty »

Podobno dr jagiełło został wyrzucony ze szpitala,jakaś afera z nim była
Weronika

Re: ginekolog

Post autor: Weronika »

Czy któraś z Was była operowana, leczona przez dr Achcińskiego? Napiszcie jak się czujecie, czy to dobry lekarz, czy zna sie na swojej specjalności ? Czekam na odpowiedż.
AgaZ

Re: ginekolog

Post autor: AgaZ »

Ja nie narzekam. Operacja przebiegła sprawnie, nie miałam powikłań, szybko doszłam do siebie. Pozdrawiam.
Renia

Re: ginekolog

Post autor: Renia »

Czytałam, że na ginekologii mają przyjąć więcej stażystów , ponieważ brakuje ginekologów. W tym celu chyba, żeby uczyli się na " biednych" płońszczankach- gdzieś trzeba nauczyć się " fachu" tylko dlaczego na nas? Może lepiej byłoby zwrócić się do dr Wawrzyniaka, żeby wrócił do płońskiego szpitala - lekarz z doświadczeniem. Znam wiele kobiet / te które mają więcej pieniędzy/ leczących się, tych które rodziły poza Płońskiem - w Warszawie, w Płocku - boją się płońskiej ginekologii.Czy stażyści to na pewno rozwiązanie dla płońskiego oddziału ginekologii?
KaśkaaaRuda

Re: ginekolog

Post autor: KaśkaaaRuda »

Chyba rezydentów a nie stażystów. Stażysta to taki lekarz od razu po studiach bez pełnego prawa wykonywania zawodu a rezydent to lekarz ze wszystkimi uprawnieniami ale nie mogący się posługiwać jeszcze tytułem specjalisty. Jeśli chodzi o przyjęcie rezydentów to ja jestem na tak - to są zazwyczaj ludzie z zupełnie innym podejściem do pacjentów i ze świeżym umysłem pełnym wiedzy. Syn koleżanki jest rezydentem urologii i z tego co wiem to ponad połowę czasu rezydentury jest na różnych kursach i w klinikach więc ma dostęp do najnowszej wiedzy i technologii.

Natomiast co do lek Wawrzyniaka to ja mam względem niego odmienne zdanie - bardzo dobrze że go wyrzucono z Płońska. Z tego co mi wiadomo w kilku kolejnych szpitalach też długo miejsca nie zagrzał - przypadek? Poza tym to jak traktował rodzące pacjentki to temat na dłuuuugi artykuł. Ja chcę tę traumę zapomnieć jak najszybciej.
makwil
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-09, 19:25
Kontakt:

Re: ginekolog

Post autor: makwil »

Super ginekologów polecacie. Dzięki !
Anna

Re: ginekolog

Post autor: Anna »

Ginekologia w szpitalu jest przedłużeniem prywatnej praktyki lekarskiej - smutne, ale prawdziwe.
Zofia

Re: ginekolog

Post autor: Zofia »

Czy któraś z Was była leczona przez dr Achcińskiego? Jeśli tak to napiszcie. Dziękuję.
polonos1

Re: ginekolog

Post autor: polonos1 »

Najgorszy lekarz w Płońsku to dr Majrzchrzak, oszust naciągacz. Usówa coś czego nie ma i bierze za to pieniądze. Nie prowadzi dokumentacji bo nie chce odprowadzać podatków i daje paragonów bo po co podatek ? Lepiej całość chować do kieszeni omijajcie tego lekarza szerokim kołem.
Uii

Re: ginekolog

Post autor: Uii »

a jakiego dobrego lekarza polecicie , który zna się na antykoncepcji naprawdę dobrze?
rosia

Re: ginekolog

Post autor: rosia »

Uii pisze: 2021-06-18, 12:06 a jakiego dobrego lekarza polecicie , który zna się na antykoncepcji naprawdę dobrze?

no to ważne by mieć takiego dobrego zaufanego lekarza który dobrze dobierze tabletki. mój zanim przepisał mi belarę to zlecił wykonanie badań, a nie że w ciemno przepisał. i prawidłowo. dzięki temu nie odczuwam żadnych negatywnych objawów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post