ginekolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
dżes

Re: ginekolog

Post autor: dżes »

doktor Jagiełło przyjmuje również na ul.Wiejskiej na nfz w przychodni Psyche w pt.
TERESA

Re: ginekolog

Post autor: TERESA »

GDZIE PRZYJMUJE ORDYNATOR DR PAWEŁ WAWRZYNIAK?
ulaaa

Re: ginekolog

Post autor: ulaaa »

w medicum koło tesco,ale nie wiem czy dr wawrzyniak jest jeszcze ordynatorem,cos słyszałam,że ordynatorem teraz kanu został
KASA

Re: ginekolog

Post autor: KASA »

anna pisze:Jak podoba Wam się w nowej przychodni dr Majchrzaka? Napiszczie.
Przychodnia jak przychodnia ale piorunujące wrażenie robi Pani która ją sprząta, a właściwie sprzęt którym się posługuje(tj. szczotka z minionej epoki). Dr. Majchrzak oszczędza nie tylko na sprzęcie do sprzątania swojej przychodni ale przede wszystkim na środkach medycznych jakie zakłada pcjentkom (są to tańsze odpowiedniki made in. .....) a do pobierania cytologii używa patyczka z wacikiem jak za króla ćwieczka (jest on duuuuużo tańszy niż zestaw do cytologii).
OMIJAJCIE TĘ PRZYCHODNIĘ Z DALEKA
Basia

Re: ginekolog

Post autor: Basia »

Szkoda, że w szpitalu nie pracuje dr Wawrzyniak.
issssssss

Re: ginekolog

Post autor: issssssss »

Jeszcze niedawno pracował?! Już nie pracuje?
guest

Re: ginekolog

Post autor: guest »

anula pisze:Jaką Wy macie opinię o dr Jagiełło??
Doktor Jagiełło bardzo dobry lekarz moim zdaniem, za to najgorszym ginekologiem w Płońsku bez dwóch zdań jest dr Majchrzak
eliza123

Re: ginekolog

Post autor: eliza123 »

co do Wawrzyniaka to nie jest ordynatorem-cale szczęście-nie ma za dobrych opinii. Obecnie Kanu jest ordynatorem ale tez budzi zastrzeżenia, wielokrotnie się myli i straszy pacjentki ze np. dziecko rozwija się za wolno itp. Z czystym sercem mogę polecić bo sama sprawdziłam przy maluszku Kołcza i Jagiełło.
kasia56

Re: ginekolog

Post autor: kasia56 »

witam.czy ktoś może wypowiedzieć się na temat dr Jaszczura? może wiecie gdzie dr przyjmuje poza pracą w płońskim szpitalu ?
paula39

Re: ginekolog

Post autor: paula39 »

Pana Majchrzaka z daleka omijać, naciągacz i nic więcej, brak słów. Powiedział mi że mam bardzo dużą nadżerkę, nie mogę czekać, przestraszyłam się i usunęłam u niego, 300zł, na wizycie kontrolnej po zrobieniu nadżerki stwierdził że była tak duża że nie dało się jej usunąć do końca i nadal jest, mała ale jest, zeby za pół roku się zgłosić na kontrol. Oczywiście po pół roku stwierdził że nadal jest i znowu 300zł. Byłam już od tamtej pory u 3 ginekologów i ŻADNEJ NADŻERKI NIE MA, naciągacz.
A na kase chorych jest strasznie nie przyjemny. Do gin. Jagiełły jestem zrażona ponieważ chodziłam do niego w drugiej ciąży i poroniłam w 16 tyg. Moim zdaniem Kołcz jest najlepszym ginekologiem w Płońsku, wydaje się taki nieprzyjemny i gburowaty ale jest wręcz przeciwnie. Wszystko powie dokładnie, odpowie na każde pytanie
henio

Re: ginekolog

Post autor: henio »

Kto to jest ginekolog?
- To jest facet, który szuka problemów tam, gdzie inni znajdują radość.
Nina

Re: ginekolog

Post autor: Nina »

Witajcie,

Gdzie w Płońsku przyjmuje Pani dr Joanna Wołoszyn-Szymankiewicz ? ile kosztuje wizyta ? Czy wykonuje badanie USG piersi ? Bardzo dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)
goscc

Re: ginekolog

Post autor: goscc »

Nina pisze:Witajcie,

Gdzie w Płońsku przyjmuje Pani dr Joanna Wołoszyn-Szymankiewicz ? ile kosztuje wizyta ? Czy wykonuje badanie USG piersi ? Bardzo dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)
Obecnie przyjmuje naprzeciwko Tesco na ul.Rzemieślniczej.
Nina

Re: ginekolog

Post autor: Nina »

goscc pisze:
Nina pisze:Witajcie,

Gdzie w Płońsku przyjmuje Pani dr Joanna Wołoszyn-Szymankiewicz ? ile kosztuje wizyta ? Czy wykonuje badanie USG piersi ? Bardzo dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)
Obecnie przyjmuje naprzeciwko Tesco na ul.Rzemieślniczej.
Bardzo proszę Was o opinie o Pani doktor.
kujoanna45
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-07, 13:12

Re: ginekolog

Post autor: kujoanna45 »

Pani dr Joanna Wołoszyn-Szymankiewicz - konkretna, rzeczowa, kompetentna, zna się nie tylko na leczeniu ginekologicznym, ale i hormonalnym, zleca dodatkowe badania, gdy ma cień wątpliwości co do diagnozy. Delikatna w badaniu, wprowadza luźną atmosferę, nie czuje sie skrępowania podczas badania. Odpowiada na wszystkie zadawane pytania.Polecam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post