ginekolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

ginekolog

Post autor: paolcia »

Witam, potrzebuję Waszej porady i opinii w sprawie ginekologów w Płońsku. Może ktoś polecić jakiegoś? Nie jestem zadowolona z mojego dotychczasowego a potrzebuję dobrej opinii takiego lekarza, który zna sie na tym co robi i indywidulanie podchodzi do każdej pacjentki. Proszę o rady
iza
Posty: 7
Rejestracja: 2010-06-04, 12:08

Re: ginekolog

Post autor: iza »

Witam,
ja chodzę do dr Majchrzaka - ze względu na dobry sprzęt i to, że pracuje na Madalińskiego w Warszawie (gdzie zamierzam rodzić). Nie jest może lekarzem moich marzeń, ale jest skrupulatny, dokładny. W Płońsku nie ma niestety dobrego ginekologa. Acha, za prywatną wizytę bierze 80zł., ale niestety - czego nie jestem w stanie pojąć - nie zapisuje nikogo na konkretną godzinę i trzeba czekać w kolejce.
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: ginekolog

Post autor: paolcia »

Ja właśnie chodziłam do Dr Majchrzaka, ale potrzebuję poznać opinię innego lekarza, a co myslicie o Dr Jagiełło?
gosc

Re: ginekolog

Post autor: gosc »

ja tez chodzę do Dr. Majchrzaka, znajoma rodziła na Madalinskiego i była bardzo zadowolona. Niestety druga chodziła do niego prywatnie i rodziła w Płońsku i spotkały ja nieprzyjemnosci. Wczoraj uslyszalam ze Dr. Kanu jest najlepszy w Płońsku ale ja jakos nie moge sie do niego przekonac po tym reportazu ze sprawy dla reporterow.
A dlaczego nie chcesz juz chodzic do Majchrzaka?
gosc

Re: ginekolog

Post autor: gosc »

gosc pisze:ja tez chodzę do Dr. Majchrzaka, znajoma rodziła na Madalinskiego i była bardzo zadowolona. Niestety druga chodziła do niego prywatnie i rodziła w Płońsku i spotkały ja nieprzyjemnosci. Wczoraj uslyszalam ze Dr. Kanu jest najlepszy w Płońsku ale ja jakos nie moge sie do niego przekonac po tym reportazu ze sprawy dla reporterow.
A dlaczego nie chcesz juz chodzic do Majchrzaka?
Dodam jeszcze ze plusem jest to ze wprowadził karty pacjentek. co jest wg. mnie duzym ułatwieniem bo nie trzeba za kazdym razem powtarzać co i jak :)
forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 2011-02-07, 19:42

Re: ginekolog

Post autor: forumowicz »

Dziwię się waszym zachwytom nad tym Panem . Jak wiadomo każdy ma swoje zdanie na temat lekarzy , ale przecież poza w/w Panami są jeszcze inni dobrzy lekarze w naszym mieście ( Kołcz , Kamiński , Jagiełło -młody ale dokładny dobry zadatek na lekarza ....) . każda z pacjentek będzie miała inne zdanie . Ja osobiście polecam Kołcza ( choć wiem że nie każdy go lubi .) .
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: ginekolog

Post autor: MONIKAPPP »

Doktor Majchrzak może jest trochę ,,szorstki" w kontakcie , ale wyczerpująco odpowiada na pytania i na koniec każdej wizyty powtarzał że , gdyby się coś działo mam dzwonić o każdej godzinie , a tego nie usłyszałam od innych lekarzy .
Ale najwięcej dobrego słyszałam o dr. Kołczu .
lady
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-02, 11:15

Re: ginekolog

Post autor: lady »

a ja polecam dr Ambroziak Bożenę-dwie córki rodziłam pod jej opieką (pierwszy poród-4godz.;drugi-3godziny)
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: ginekolog

Post autor: paolcia »

To nie tak, że nie chce chodzić po prostu chciałabym poznać opinię innego lekarza, brak prowadzenia kart wizyt jest dodatkowym argumentem na poznanie metod leczenia u innych ginekologów, byłam pół roku temu u Dr Majchrzaka to jeszcze nie było kart. Zapisałam się do Dr Jagiełło, jutro idę na wizytę i zobaczymy co mi powie i jak będzie przebiegała wizyta. Zraziłam się do Dr Majchrzaka po tym jak moja ciocia trafiła do szpitala. Po prostu musze zasiegnąć porady innego lekarza.
gosc

Re: ginekolog

Post autor: gosc »

paolcia napisz jaki jest Dr. Jagiello, sama jestem ciekawa. Szczerze mowiac to nawet nie wiedziałam ze jest jakis nowy lekarz ginekolog w Płońsku. A Majchrzak byłam w tym tyg. zaczął zakladac karty pacjentkom, wiec to jest plus :)
Awatar użytkownika
possibly_maybe
Posty: 11
Rejestracja: 2007-02-01, 16:37
Lokalizacja: Płońsk

Re: ginekolog

Post autor: possibly_maybe »

Mogę polecić dr Ambroziak.

PS. Jest już na forum temat o płońskich ginekologach: http://plonsk.idl.pl/viewtopic.php?f=1&t=474
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: ginekolog

Post autor: paolcia »

Byłam u Dr Jagiełło i jestem bardzo zadowlona z wizyty. Polecam szczerze tego lekarza. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił i odpowiedział na wszystkie moje pytania.
kinia1

Re: ginekolog

Post autor: kinia1 »

A ja nie polecam dr. Kanu radzę omijać tego pana szerokim łukiem.Dr.Majchrzak bardzo dobry lekarz jako jedyny z płońskich lekarzy nie mogąc poradzić sobie z moim przypadkiem pokierował do specjalistów w Warszawie nie naciągał na kolejne wizyty mydleniem oczu jak pozostali.
anula

Re: ginekolog

Post autor: anula »

Ja ze swoim problemem byłam najpierw u dr Niewińskiego. Zostawiłam u niego 300zł i już więcej tam nie pójdę. Jego diagnoza była przerażająca i mimo tego nie dostałam żadnego skierowania na badania ani żadnych leków. Następnie udałam się do dr Jagiełło do poradni Psyche (wizyta umawiana na konkretną godzinę) i jestem bardzo zadowolona. Młody ale bardzo miły i dokładny. Robi specjalizację wiec chce się wykazać. Polecam dr Jagiełło.
anula

Re: ginekolog

Post autor: anula »

Jaką Wy macie opinię o dr Jagiełło??
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post