ginekolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
zuzia

Re: ginekolog

Post autor: zuzia »

Nie wierzę w dzisiejszych czasach, że są jeszcze jacyś lekarze z powołania, a nie dla pieniędzy. Nie spotkałam takiego, a może nie zauważylam i kogoś krzywdzę?
Basia

Re: ginekolog

Post autor: Basia »

Zgadza się kasa, kasa, kasa - biedny niech umiera i to cała prawda.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: ginekolog

Post autor: Artur_N »

Przecież to biznes jak każdy inny ;) Chory to klient, nikomu nie zależy na tym żeby wszyscy byli zdrowi. Trzeba jedynie umiejętnie kierować psychiką klienta, żeby myślał, że wszystko zmierza w dobrym kierunku w procesie leczenia (wyciągania hajsu).
jaagatka
Posty: 8
Rejestracja: 2012-05-16, 11:32

Re: ginekolog

Post autor: jaagatka »

Dr Kołcz ostatnio "przenosił" jak to się mówi ciążę mojej siostry. Choć USG wskazywało wcześniejszy termin, on stwierdził, że to chyba za wcześnie. Dziewczyna dostała zapalenia organizmu, bo ten zaczął odrzucać płód, a dziecko urodziło się bez oznak życia i było reanimowane. Nie wiem, ale uważam, że to nie jest najlepsza rekomendacja dla tego lekarza.
mamuska

Re: ginekolog

Post autor: mamuska »

ktoś już pisał o pani doktor z Ciechanowa. Polecam i zawsze będę polecać. Nazywa się Wołoszyn- Szymankiewicz i przyjmuje w Płońsku kilka razy w miesiącu, ale teraz nie orientuję się gdzie bo ją przenieśli. Pierwszą ciążę moją prowadził Majchrzak i choć miałam obiecane, że przyjedzie o każdej porze to w dniu porodu o drugiej w nocy usłyszałam, że nie ma potrzeby, bo jest komu się mną zająć!! Aja nie po to kilka miesięcy chodziłam prywatnie. Przy drugiej ciąży poszłam do pani Wołoszyn, przyjmowała n Wyszogrodzkiej i zdecydowałam się na poród w Ciechanowie. Zadzwoniłam, od razu przyjechała, choć znów rodziłam w nocy. Była do końca, pozszywała mnie i nawet nie chciała słyszeć o pieniądzach. A potem co chwila przychodziła oglądać mnie i dziecko. I to jest lekarz z powołania
jakto

Re: ginekolog

Post autor: jakto »

[quote="paolcia"]Ja chodzę do dr Jagiełło i wcale nie dzwonił do mnie bo nie musiał, sama zdecydowałam o wizycie u niego i powiem szczerze nigdy nie zdecyduje się na innego lekarza, jest bardzo sympatyczny i nie traktuje pacjentek przedmiotowo jak niektórzy plonscy ginekolodzy, żeby dostać się do doktora na wizytę trzeba czekać pół roku więc na brak pacjentek napewno nie narzeka. Jest bardzo dobrym lekarzem, polecam Wszystkim Paniom.[/quote]
Jesteś w ciąży i na wizytę czekasz pół roku.... Fajnie.... Całkiem fajny ginekolog, w szóstym miesiącu dowiadujesz się, że jesteś w ciąży :)
hela

Re: ginekolog

Post autor: hela »

Proszę piszcie co wiecie nt. płóńskich ginekologow. Mama leczy się ginekologicznie, a ja zaszłam w ciążę. Piszcie kobietki .
zosia

Re: ginekolog

Post autor: zosia »

A mówiła mama
"Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" (mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie)
ANDRZEJ

Re: ginekolog

Post autor: ANDRZEJ »

"O pochwę trzeba dbać, bardziej niż o twarz..."
Basia

Re: ginekolog

Post autor: Basia »

Czy któraś z Was leczyła sie u dr Kołcza? Napiszcie o tym lekarzu - jaki jest? czy potrafi stawiać trafne diagnozy,a następnie wyleczyć pacjentkę? .Napiszcie którego ginekologa polecacie w Płońsku.
acb

Re: ginekolog

Post autor: acb »

Ja po ostatniej wizycie " ręce mi opadły " .... super fachowiec ale rutyna go zjadła i kiepski kontakt ostatnio z nim .Powiedział co mi jest i miałam wrażenie iż oczekuje ode mnie że ja przecież będę wiedzieć wszystko na ten temat ....bez żadnego wyjaśnienia - a ja przecież nie ginekolog . Zawsze go chwaliłam i nawet da się lubić , a teraz czas szukać innego lekarza .
zawiedziona

Re: ginekolog

Post autor: zawiedziona »

[quote="jaagatka"]Dr Kołcz ostatnio "przenosił" jak to się mówi ciążę mojej siostry. Choć USG wskazywało wcześniejszy termin, on stwierdził, że to chyba za wcześnie. Dziewczyna dostała zapalenia organizmu, bo ten zaczął odrzucać płód, a dziecko urodziło się bez oznak życia i było reanimowane. Nie wiem, ale uważam, że to nie jest najlepsza rekomendacja dla tego lekarza.[/quote]
Basiu, tu chyba jest zawarta odpowiedź na Twoje pytanie. Ja po czymś takim byłabym przerażona i zapomniała, że istnieje taki lekarz. Zastanów się dokładnie, bo od tego może zależeć życie Twoje i Twojego dzieciątka.
zofia

Re: ginekolog

Post autor: zofia »

20 lat nie leczyłam się u ginekologa - nie miałam takiej potrzeby. Obecnie potrzebuję leczenia ginekologicznego. Napiszcie u którego z płońskich ginekologów powinnam się leczyć. Pozdrawiam.
weroonia180
Posty: 16
Rejestracja: 2012-01-09, 10:18

Re: ginekolog

Post autor: weroonia180 »

Najbardziej polecam DR jagiełło , Wawrzyniak , Kołcz . Niestety nie za dobre wspomnienia mam z dr Majchrzakiem i z dr Kamińskim . Ich szczerze odradzam
Milea

Re: ginekolog

Post autor: Milea »

Gdzie przyjmuje doktor Jagiełło?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post