ginekolog

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
bolka93
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-20, 11:02

Re: ginekolog

Post autor: bolka93 »

Czy ktoś wie gdzie przyjmuje pani Wołoszyn-Szymankiewicz? To bardzo ważne.
Gość

Re: ginekolog

Post autor: Gość »

Przyjmuje na Rzemieślniczej.
anna

Re: ginekolog

Post autor: anna »

Jak podoba Wam się w nowej przychodni dr Majchrzaka? Napiszczie.
Panda

Re: ginekolog

Post autor: Panda »

Cześć dziewczyny oraz panie.Nigdy jeszcze nie byłam u ginekologa.od jakiegoś roku mam jednak poważne problemy z okresem:bardzo nie regularnie,co drugi jest ookropnie bolesny.Zastanawiam się nad dr.Kanu oraz dr.Jagiełło.Oraz mam pytanie ile teraz w ogóle kosztują wizyty prywatne u poszczególnych płońskich ginekologów?Słyszałam,że Kanu bierze 130 za wizytę.Lepiej iść na nfz czy prywatnie?co prawda w eskulapie zapisy będą dopiero na styczeń..
Panda

Re: ginekolog

Post autor: Panda »

pragnę również zapytać gdzie wymienieni przeze mnie doktorzy przyjmują? ;)
kat

Re: ginekolog

Post autor: kat »

Witam . Macie może jakiś kontakt do dr Jagiełło bądź Wawrzyniaka , żeby zapisać się na wizytę prywatną ?
Malgorzata

Re: ginekolog

Post autor: Malgorzata »

Witam wszystkich serdecznie polecam dr. Jagiełło to najlepszy lekarz w Płońsku jest niesamowitym lekarzem. Mam bardzo "bogatą" historię leczenia i po wielu latach poszukiwań trafiłam na lekarza z prawdziwego powołania. Nie znam lekarza, który oddzwania do swoich pacjentek, a dr Jagieło właśnie taki jest. Dziękuję mu za wszystko co dla mnie już zrobił i robi nadal bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Polecam wszystkim z bliska i z daleka. W 16 tyg. ciąży poszłam do doktora na rutynową wizytę i po badaniu ginekologicznym okazało się że mam białą małą plamkę na szyjce macicy lekarz bez zastanowienia pobrał mi cytologię i powiadomił mnie o ewentualnych wynikach jeśli będą złe to będę musiała iść do szpitala na badania kolposkopię oraz ewentualną biopsję, niestety na kolejnej wizycie okazało się że cytologia wyszła źle i jednak muszę iść na szpital na badania, po biopsji miałam czekać na wynik 3 tygodnie lecz po dwóch tygodniach dostałam telefon ze szpitala o pilne stawienie się na rozmowę z lekarzem na rozmowie od swojego lekarza dr. Jagiełło oraz od zastępcy ordynatora okazało się że mam zmiany nowotworowe(seu carcinoma probabiliter praeinvasivum), załamał mi się świat ale dr. Jagiełło mnie trochę uspokoił teraz jestem 22 tydz. ciąży i czekam na wizytę do specjalisty. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi Jagiełło za wczesne wykrycie mojego schorzenia i pokierowanie mnie do specjalisty.

POLECAM dr. Krzysztofa Jagiełło jako najlepszego fachowca w Płońsku
wizyta prywatna kosztuje 80 zł (ja chodziłam tylko i wyłącznie państwowo) tel: 509055842
mirka

Re: ginekolog

Post autor: mirka »

Wizyta u lekarza spec. w Płońsku powinna kosztować ok. 50zł. Małe miasto, niskie zarobki, bezrobocie.
Panda

Re: ginekolog

Post autor: Panda »

Naczytałam się tutaj takich strasznych opinii o Niewińskim.Człowiek bardzo bezpośredni(co według mnie jest wspaniałą cechą u lekarza),lubiący pożartować.Wcale nie tam jakiś gburowaty,widać,że dobry specjalista.ps. nie byłam prywatnie :p .pozdrawiam
kasiula
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-08, 20:16

Re: ginekolog

Post autor: kasiula »

Witam.To i ja cos powiem.Na dr Majchrzaka nie narzekam bo nie mam żadnych złych doswiadczeń.Nowe miejsce pracy bardzo przyjemne i dobrze wyposażone.Tylko teraz mam pytanie bo ostatnio dr znalazł u mnie podczas pobr.cyt. że mam nadzerke i że trzeba usunąć laserowo tylko że on nie robi tego na fundusz. Doradzcie czy jest jakaś dobra pani ginekolog w płońku i czy robi takie zabiegi na NFZ i czy oczywiście trzeba długo czekać na wizyte?? bo dr.Kołcz podobno dobry i robi takie zabiegi ale dopiero moge się zapisać na 8 maja.....to holernie długo.
kasiula
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-08, 20:16

Re: ginekolog

Post autor: kasiula »

POLECAM dr. Krzysztofa Jagiełło jako najlepszego fachowca w Płońsku
wizyta prywatna kosztuje 80 zł (ja chodziłam tylko i wyłącznie państwowo) tel: 509055842

Malgorzata

Highscores: 0

Pani Małgorzato czy ten numer co pani podala to kontakt do doktora na który mozna sie zapisać na wizyte na kase chorych??i na jakiej ulicy doktor przyjmuje??
kat

Re: ginekolog

Post autor: kat »

A gdzie przyjmuje doktor Jagiełło prywatnie ? W jakich godzinach i kiedy ?:) Duzo osob jest u niego prywatnie ? Byłabym wdzięczna za odpowiedz ;)
Kama

Re: ginekolog

Post autor: Kama »

Doktor Jagiełło prywatnie przyjmuje w Eskulapie zapisać się można pod nr podanym wyżej
Kama

Re: ginekolog

Post autor: Kama »

A i tylko w poniedziałki,zapisy są na godzine a przyjmuje tak od 16.Polecam
kat

Re: ginekolog

Post autor: kat »

Dziękuję bardzo za odpowiedź :-) a ciężko dostać się prywatnie do doktora jagiello? Czy jest szansa ze zadzwonię w piątek i dostanę się zaraz na poniedziałek ? Czyli jak przyjmuje na godziny to przynajmniej jest pewność o której wejdę :-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post