Naprawa sprzętu AGD-Manhattan

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
sylwekm
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-11, 12:26

Naprawa sprzętu AGD-Manhattan

Post autor: sylwekm »

Witam
Przestrzegam wszystkich przed pseudofachowcem z Manhattanu, jeśli chcecie zaoszczędzić sobie tygodni jeżdzenia , proszenia i dzwonienia do gościa, który potrafi tylko obiecywać a nie naprawiać to stanowczo odradzam.
Może polecicie jakiegos dobrego fachowca od napraw agd, który jak weżmie pieniądze to naprawi sprzęt , w przeciwieństwie do tego Pana... :(
modest

Re: Naprawa sprzętu AGD-Manhattan

Post autor: modest »

sylwekm pisze:Witam
Przestrzegam wszystkich przed pseudofachowcem z Manhattanu, jeśli chcecie zaoszczędzić sobie tygodni jeżdzenia , proszenia i dzwonienia do gościa, który potrafi tylko obiecywać a nie naprawiać to stanowczo odradzam.
Może polecicie jakiegos dobrego fachowca od napraw agd, który jak weżmie pieniądze to naprawi sprzęt , w przeciwieństwie do tego Pana... :(

Polecam serwis AGD z sklepu RTV-AGD ul. Zduńska, naprawiali mi lodówkę z pełnym sukcesem - polecam.
lola

Re: Naprawa sprzętu AGD-Manhattan

Post autor: lola »

witam
faktycznie ten pan ze zduńskiej to jedyny normalny serwis
ale sam pan jakis taki trochę nadpobudliwy
:)
goo

Re: Naprawa sprzętu AGD-Manhattan

Post autor: goo »

dobry a zarazem tani jest serwis z rubryki fachowcy z "płońszczaka"
fantagiro

Re: Naprawa sprzętu AGD-Manhattan

Post autor: fantagiro »

sylwekm pisze:Witam
Przestrzegam wszystkich przed pseudofachowcem z Manhattanu, jeśli chcecie zaoszczędzić sobie tygodni jeżdzenia , proszenia i dzwonienia do gościa, który potrafi tylko obiecywać a nie naprawiać to stanowczo odradzam.
Może polecicie jakiegos dobrego fachowca od napraw agd, który jak weżmie pieniądze to naprawi sprzęt , w przeciwieństwie do tego Pana... :(
Kilka lat temu też tak jeździłam prosiłam i nic. Pieniądze poszły w błoto, a pralka (nienaprawiona) na złom.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post