Serwis rowerowy w Płońsku

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
dobrarada

Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: dobrarada »

Dużo czytałem na forum o wielu mechanikach samochodowych a czy jest jakiś profesjonalny
serwis rowerowy w mieście, gdzie można coś wymienić, ustawić itp.?
skirczuk
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-02, 13:24
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: skirczuk »

Podłączam się do pytania :) Też jestem zainteresowany.
cyklista

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: cyklista »

Serwisu jako takiego chyba nie ma. Jest natomiast kilka sklepów, w których o poradę możesz zapytać. Dosyć dobrze zorientowany jest facio z Młodzieżowej (obok pubu Twins), bo sam sporo jeździ na rowerze. W porządku jest też sklep na Wolności, kiedyś kupowałem dętkę i możliwością wyboru mile mnie zaskoczył. Nie mogę niestety polecić sklepu z Grunwaldzkiej. Właściciel traktuje temat rowerów trochę jako zło konieczne przy okazji sklepu motoryzacyjnego, podobnie zresztą jak swoich pracowników. Jak tam pójdziesz, to nie omieszka ich zj***ć przy klientach za byle co, czego byłem kiedyś świadkiem. Ot tak się dowartościowuje...

Co chcesz robić przy rowerze? Może coś poradzę...
dobrarada

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: dobrarada »

dzięki za odpowiedź...
mój 11-letni WHEELER (kupiony na Wolności :) ) wymaga generalnego remontu - wymiana przerzutek,przód-tył, wymiana manetek itp. i ustawienie

ps.szukam również czegoś miejsko-trekkingowego damskiego za ok. 1200-1700 pln ;)
apolonia

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: apolonia »

Jakiś czas temu w Płońszczaku było ogłoszenie, że naprawiają rowery w Cieciórkach
rowerzysta

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: rowerzysta »

Witam

W czerwcu obszedłem sklepy przy okazji naprawy suportu w bmxie mojego kuzyna i oto rezultaty

Grunwaldzka - potwierdzam informacje od cyklisty. Obsluga troche zlewa klienta, ale zaproponowali wymiane suportu w ciągu ok tygodnia. razem z robocizna 110 zł(!)

Młodziezowa - brak czesci i brak możliwości sprowadzenia, ale miła obsluga i jest gdzie zaparkowac:)

Wolności - nie mieli części na miejscu, zostawiłem rower i swój kontakt. Nastepnego dnia miłe zaskoczenie - zadzwonili i dostałem pełna wycenę, uwaga na maila :) były 2 opcje, naprawa 40 zł lub wymiana 70 zł. Zdecydowałem się na wymianę. Jak sie potem okazało suport tej samej firmy co na grunwaldzkiej.

był podobno jeszcze jakiś serwis na 19 stycznia, ale jak byłem tam jakis czas temu to było zamkniete

rower śmiga wiec serwis polecam.
Gość

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: Gość »

rowerzysta pisze:Witam
był podobno jeszcze jakiś serwis na 19 stycznia, ale jak byłem tam jakis czas temu to było zamkniete
Ten serwis z 19 stycznia jest teraz właśnie na Młodzieżowej, tam, gdzie byłeś. :)
msz

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: msz »

Witam
Podbijam post i proszę o uaktualnienie tych informacji na rok 2013 - gdzie obecnie można zlecić naprawę roweru? Interesuje mnie wycentrowanie 2 kół i ustawienie przerzutek, tak żeby było dobrze zrobione i niekoniecznie najdrożej ;-)
alo

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: alo »

Jedź na Młodzieżową. Większość z tych rzeczy facet robi na miejscu. Nie jestem pewien co do centrowania, ale na pewno Ci podpowie, gdzie z tym iść dalej.
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: RicardoLouBeach »

Facet na młodzieżowej robi wszystko co z rowerem związane :) Polecam... Z pewnymi rzeczami nie jest tani ale opłaca się bo robota warta jest swojej ceny.... Z doswiadczenia... Kiedyś u Zielucha wydałem 150 zł na naprawe przerzutki a u tego pana 75 (po naprawie w/w) i już trzeci rok śmiga jak ta lala :P
msz

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: msz »

poproszę o jakieś bliższe namiary na serwis na ul. Młodzieżowej, gdzie dokładniej się mieści... czy w tym sklepie z rowerami przy pizzerii Verona?
alo

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: alo »

Tak, przy Veronie.
ewka

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: ewka »

dokladny adres to mlodziezowa 31

ja w tym sezonie oddalam rower na wolnosci bo moj facet nie mogl sobie poradzic:)
spoko - jestem bardzo zadowolona.
ela2

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: ela2 »

ja zrobiłam przegląd generalny roweru na ulicy Wolności. Jakość ok, cena bardzo niska. Następnego rower był do odbioru. miła obsługa.
marek85

Re: Serwis rowerowy w Płońsku

Post autor: marek85 »

Jesli szukacie haków do tylnej przerzutki to na Wolności mają ogromny wybór - byłem w sobotę, chyba z 20 rodzajów:) ja podobno mam jakiś nietypowy..
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post