Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
MIREK36

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: MIREK36 »

klientka pisze:Urządzałam kompleksowo cały dom w firmie Meblostyl z Kopernika i nie mam zastrzeżeń, termin realizacji dość rozsądny a cena w porównaniu z konkurencją też nie należy do najwyższych. Uważam, że są godni polecenia.


TO SĄ JAKIEŚ KPINY MEBLOSTYL ??????????????? DOTRZYMUJE TERMINÓW ??????????? LITOŚCI
krzysztof1

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: krzysztof1 »

MONIKA31 pisze:A JA POLECAM FIRMĘ MEBLO-SZYK ADAM ŻOŁĄDEK SOLIDNY PROFESJONALNY WYKONAWCA

MEBLO-SZYK ADAM ŻOŁĄDEK 666142953
Daj spokój z tą firma, dużo obiecują a mało robią i o jakim profesjonaliźmie u nich piszesz, szkoda słów.
sadurska

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: sadurska »

krzysztof1 pisze:
MONIKA31 pisze:A JA POLECAM FIRMĘ MEBLO-SZYK ADAM ŻOŁĄDEK SOLIDNY PROFESJONALNY WYKONAWCA

MEBLO-SZYK ADAM ŻOŁĄDEK 666142953
Daj spokój z tą firma, dużo obiecują a mało robią i o jakim profesjonaliźmie u nich piszesz, szkoda słów.

Człowieku zastanów się co ty piszesz ???????????????????? nie znam osoby która nie byłaby zadowolona z usług firmy meblo-szyk a także Pana Zielińskiego R. Garderoby, szafy przesuwane, targowa 53
jeszcze nikt na żadnym forum nie zarzucił im brak profesjonalizmu. Panie Krzysztofie :)
KIMONO

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: KIMONO »

a ja polecam producenta mebli,nie znam dokładnie miejscowosci ale chyba to są BRODY KOLO PLONSKA TEL606465932
Wichorowska

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Wichorowska »

witam u mnie wykonywał meble Meblostyl i powiem że nigdy więcej nic wspólnego z nimi (ponieważ termin termin i lekceważenie). choć meble fajne - Nie polecam
sindula

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: sindula »

Polecam firmę www.ango-meble.pl
Carolec
Posty: 15
Rejestracja: 2009-06-21, 18:41
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Carolec »

W Płońsku byłem na Kopernika i na Targowej - projekty jak projekty, ale cenowo to mnie zabili - fakt mam dużą kuchnię - wyliczyli na Kopernika - 23000, a na Targowej 22000 za lakierowane fronty w połysku, carga i szuflady Blum, itp.
Znajomi w pracy polecili mi faceta z Warszawy, podobno robi bardzo dokładnie i mówi w miarę przystępne ceny. Ciekawe czy zażyczy sobie więcej czy mniej?
czarnykot
Posty: 13
Rejestracja: 2011-10-01, 16:48

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: czarnykot »

mi meble robila firma z Boguslawic k/Plonska ; Sprawnie, w terminie zgodnym z umowa, w rozsadnych pieniadzach; Czysto i schludnie; na meble czekalem ok 3 tygodni ( zalezy ile maja zlecen i jakie meble); link do firmy: http://www.meblezboguslawic.pl/Kontakt-z-nami.php

jestem zadowolony
ŁUKASZ

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ŁUKASZ »

Witam ja polecam MEBLO-SZYK Radzymin wykonywali mi kuchnie i szafy i całkiem ok tylko ceną mnie zastrzelili
Piotrr

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Piotrr »

NIE POLECAM!
po trzech latach regał nadaje sie do wymiany.szuflady trzeba ciagnac z duzą siłą zeby je otworzyc. ten sam scenariusz z zamykaniem.gorne szafki nie trzymaja poziomu-widac jak narozna ucieka w dół.co do montażu to meble skrecone solidnie tam gdzie był przyzwoity dostęp-gzymsy prawie zupełnie nie były przykrecone. Ponadto, niezgodnosc uzywanych materiałow(prowadnice) z wczesniej poczynionymi założeniami.Cena wydawała sie byc odpowiednia na początku,po krotkim czasie łatwo było stwierdzic ze była nieadekwatna.
Nie wiem jak funkcjonuje serwis w tej firmie bo nie widziałem sensu ich wzywania-jak zle zrobili to po poprawkach bedzie jeszcze gorzej.
tomasz43

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: tomasz43 »

może założenia Pana były niezgodne z umową



ja chciałem modernboxy i je dostałem ja chciałem zawiasy Blum i je dostałem zgodnie z umową sprawdziłem przy odbiorze


nie chce bronić niesolidnych firm ale meblo-szyk nie mówię że zrobił mi że mucha kór.... nie siada ale zgodnie z umową jak by mi się zacinały modernboxy to miałbym pretensje do siebie pozdrawiam
gabbi

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: gabbi »

witam
przyłącze się do tematu , ludzie ogarnijcie się z pisaniem głupot bo dali mi prowadnice niezgodne z umową na litość Boską
gdzie wtedy byliście na wyspach kanaryjskich ( jak montowali meble)
mi osobiście montował kuchnie robert Zieliński targowa fachowiec godny polecenia lecz miałam w umowie aventosy bluma a on mi pomontował gazówki +zawias blum po tym jak zobaczył ze mam pojęcie o akcesoriach moment mi zamienił na aventosy


reasumując głupi 2 razy traci ( raz przez niewiedze dwa przez głupote)
robertmikołajewski

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: robertmikołajewski »

ja polecam meblo-szyk chłopaki co prawda młode ale mają super pomysły fajną , funkcjonalną kuchnie nam zrobili

przed nimi robiłem szafe u starszego stolarza żal rozwiązania z prl
iwons

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: iwons »

mowa o meblo-szyk z Radzymina słuchajcie powaga zamontowali mi blum aventos w klapowych istna rewelacja.polecam polecam polecam za tydzień dzwonie zamówić szafę . Są pieklenie drodzy ale warto
martynkamysza

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: martynkamysza »

witam ja polecam meblo-szyk robiłam u nich kuchnie w lakierze i powiem jakośc mebli wysoka , wszystko zgodne z umową tylko długi czas realizacji , polecam choć rada na przyszłość meble solidne to nie wszystko Panowie lecz czas też się liczy

omijajcie Robert ZIELIŃSKI TARGOWA BRAK SŁÓW STRASZNIE ZDZIERA A JAKOŚĆ DO ŻYCZENIA
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post