Kręgielnia

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
possibly_maybe
Posty: 11
Rejestracja: 2007-02-01, 16:37
Lokalizacja: Płońsk

Kręgielnia

Post autor: possibly_maybe »

Znacie szczegóły co do kręgielni w Płońsku? Doszły do mnie informacje, że takowa powstaje bądź już jest, nie wiem... :chytry:
Swoją drogą byłabym zachwycona gdyby powstała, zawsze chciałam się w to pobawić.
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Post autor: arturo »

dzisiaj cos w pracy slyszalem. pdobno jest polaczona z barem przy ul. zajazd kolo PKS-u. trzeba ciut dalej pojechac i ponoc sa jakies tabliczki kierujace na kregielnie. koszt 50PLN/1h powtarzam.....PODOBNO.... ;)
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

A jest tam browar? Jeszcze nigdy nie grałem w kręgle, chętnie bym spróbował, ale potrzebuję coś na odwagę ;)
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Post autor: arturo »

jezeli jest bar to pewnie jest i browar ;)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

To kiedy chłopaki zbieramy się na browarku w kręgielni ;)
Swoją drogą bardzo ładnie to wygląda z zewnątrz, niestety nigdy nie mam czasu aby tam wpaść :/
ola:}

Post autor: ola:} »

taaak jeste tam kręgielnia:) byłam jużtam raz:) są 3 tory i obsługuje taki przystojny pan:) mniam mniam:) sąlux światła uv:) i fajna zabawa. ale po 1wszym razie mnie palce bolały strasznie:) ale Ciężko było sie oderwać od tego:) hehe. bar też spoko, a czy piwko jest to ne wiem:P hehe. nie pijam:) za młoda jestem:) pozdrawia. ps. jeszcze tam jade:) heheh. pojechałam tam przypadkiem bo basen był zamknięty, a nie było co robić:) więć poszliśmy na kręgle:) :padam:
Awatar użytkownika
Kapitan Barboss
Posty: 17
Rejestracja: 2007-06-26, 22:28

Post autor: Kapitan Barboss »

ja grałem w kregle tylko ze w wawie. swietna sprawa polecam wszystkim. a nie wiecie czy daja tu drugie buty do gry bo w wawie to daja takie specjalne.
ola

Post autor: ola »

dają dają:) hahahaha. spoko ubuciki. takie sliśie na rzepy:) hehehe. spoko pasujądo dzinsów:) heheheh. wsie numery są tam.:] heheheh. warto tam pojechać. jest świetnie:) ooo i fajnie sie ślizga po torach na tych butach:] :super:
Awatar użytkownika
Kapitan Barboss
Posty: 17
Rejestracja: 2007-06-26, 22:28

Post autor: Kapitan Barboss »

w takim razie chyba musze tam zajrzec :)
ola

Post autor: ola »

;) naprawde tam jest spoko... ale najbardziej mi sie podoba tam jedna "rzecz" :) pan który tam pracuje:O hheheheh. mniam mniam. ciekawe czy zajęty:P :zawstydzony: :chytry:
Iwa

Post autor: Iwa »

byłam, grałam , było super browarek też mają super taki zimny i gra się po nim znacznie lepiej polecam :ok:
ola

Post autor: ola »

a jak tam ten przystojny pan? nadal pracuje?:D
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

ola pisze:a jak tam ten przystojny pan? nadal pracuje?:D
Odwiedź go, to się dowiesz. :D
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Nie ja już tam nie pracuje ;) :p
HeHe a tak na serio to pracują tam jakieś fajne dziewczyny ???
Kurde nigdy nie mogę się tam wybrać :/
A swoją drogą wiecie kto jest właścicielem ?
ola

Post autor: ola »

w sumie to pewnie jakiś biedak:) hehe... a co do dziewczyn to pracują, pracują. pomagają temu przystojniakowi:D mniaaaam...:D hihihihihihihihi :super: a nie prędko bede tam... :(
ODPOWIEDZ