bardzo dobry adwokat z Płońska

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
gość2105

bardzo dobry adwokat z Płońska

Post autor: gość2105 » 2010-12-23, 20:52

czy ktoś zna bardzo dobrego adwokata z Płońska, musi być ambitny, posiadać wiedze i nie spać na sprawach
dotyczy sprawy w sądzie cywilnym\ z góry dziekuję za wszystkie sugestie
A.S.

gosc

Re: bardzo dobry adwokat z Płońska

Post autor: gosc » 2011-01-03, 18:34

ja tez potrzebuje takiej informacji
piszcie prosze

murek

Post autor: murek » 2011-01-15, 20:19

Ja byłem na poradzie u adwokata na Wolności. Załatwiliśmy sprawę korespondencyjnie a szykowała się mocna rozróba. Nie pamiętam nazwiska ale bardzo polecam- Szyld wisi nad dawną pizzerią Werona :)
mirek

wiem

Post autor: wiem » 2015-10-24, 22:10

w Ciechanowie jest świetne małżeństwo adwokatów - każdy zajmuje się innymi sprawami, nie pamiętam ich nazwiska (polecam, w mojej rodzinie świetnie poprowadzili bardzo trudne sprawy, pytaj o małżeństwo adwokatów)

timersir

Post autor: timersir » 2016-01-11, 14:38

Polecam Macieja Uznańskiego [url=http://plonskadwokat.pl/]Adwokat Płońsk[/url]

Rafał

Post autor: Rafał » 2016-01-14, 14:40

Śmiechu warte on dopiero od roku coś tam robi w sądzie gdzie mamusia mu pomaga.Jak można powiedzieć na 29 letniego wchodzącego dopiero adwokata pod parasolem mamusi ze jest dobry.Reklama nie trafiona

Zaciekawiony

Post autor: Zaciekawiony » 2016-07-30, 11:51

A kogoś z Łodzi lub okolic znacie ? Bo obecnie przebywam w tych rejonach i szukam kogoś na miejscu. Dzięki za odpowiedzi.

południca

Post autor: południca » 2016-07-30, 12:02

Znamy, mieszkałam w Łodzi jak studiowałam i byłam zmuszona korzystać z pomocy adwokata. Na całe szczęście trafiłam na panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską która poprowadziła moją sprawę w bardzo skuteczny sposób. Dlatego uważam, że możesz się z nią skontaktować przedstawić swój problem a na pewno coś doradzi. Łap jeszcze numer telefonu 664-137-647 mam nadzieje, że go nie zmieniła :) A jak nie to poszukaj danych w sieci o pani adwokat i wtedy znajdziesz kontakt. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Grzanka28

Post autor: Grzanka28 » 2018-03-23, 14:30

Najlepsza kancelaria jaką znam z Płońska- adwokat-plonsk. pl. Jest to Kancelaria adwokacka mecenasa Szymona Dudka, która świadczy profesjonalne doradztwo prawne. Kancelaria adwokacka indywidualna, można zasięgnąć u nich pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa karnego. Serdecznie polecam!

Mamałyga

Post autor: Mamałyga » 2018-08-17, 18:57

Czyli że po prostu taki adwokat ma się nie obijać, tylko działać, działać i jeszcze raz działać! :D Ja znam właśnie taką kancelarię. Tylko, że są oni z Gliwic, ale może ktoś jednak chciałby się z nimi spotkać. Właśnie bardzo angażują się w każdą sprawę, interesuje ich bardzo los ich klienta. Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak - naprawdę warto. Warto i to bardzo. Zajmują się sprawami karnymi, mają wielką wiedzę i doświadczenie.

kalina88
Kontakt:

Post autor: kalina88 » 2018-08-19, 08:40

korzystalam i good

Nicek72

Post autor: Nicek72 » 2018-09-23, 16:25

Również mogę polecić świetną kancelarię, jaką jest www. adwokat-plonsk. pl. Jest to Kancelaria adwokacka mecenasa Szymona Dudka, która świadczy profesjonalne doradztwo prawne. Warto zajrzeć na stronę, tam znajduje się więcej informacji oraz kontakt.

sabinka

Post autor: sabinka » 2019-01-08, 08:41

Myślę że kancelarii adwokackich nie brakuje, no ale trzeba trafić na tego odpowiedniego. Nie znam nikogo tam ale wiem że na Ranking Adwokatów znajdziesz odpowiedzialnego adwokata który zajmie się twoją sprawą. Moja koleżanka z tej strony znalazła, i poprowadził jej sprawę rozwodową do końca i wygrała, pomimo tego że była na prawdę trudna.

ODPOWIEDZ