do kogo na kurs prawo jazdy?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
drozdzowa91
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-24, 20:40

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: drozdzowa91 »

czyżby autoreklama? (podobieństwo nicków tych dwóch osób :)). Teraz to zdawalność poszła w dół, bo prawie nikt z instruktorów nie potrafi nauczyć teorii, a wkucie bazy pytań to banał był
ANKA000

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: ANKA000 »

Witaj drożdzowa91,powiem tak zwróć uwagę na stronę internetową pana Marka w panoramie firm, jak taki jesteś dociekliwy,ona jest od dawna nie aktualna,już nie ma gratisów,zajęcia teoretyczne pan Marek sam prowadzi,itd,bo on ludzi uczy jezdzić i nie ma czasu na autoreklamę a nie tak, jak zapewne ty, jego konkurencja siedzisz i myślisz jakby tu ludzi oszukać,ja wiem już się nasłuchałam co tu się działo jak tu dwóch instruktorów na Płońsk było, teksty tego typu ze na egzaminie jakoś to będzie,trzeba próbować,to co dajemy ? były na czasie.Ale jak ktoś się znalazł uczciwy to siedzisz i spac nie możesz.A powiem ci ze dzwońiłam do pana Marka,i ma się po 2 latach wziąć za uaktualnenie swojej strony bo aż wstyd.
karamela

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: karamela »

Na prawko to najlepiej do p.Beaty Gąsiorowskiej gorąco polecam bardzo dobrze tłumaczy,jazdy u niej to przyjemnośc,bardzo dobra zdawalność, jest bardzo cierpliwa zero stresu.
pigwowiec

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: pigwowiec »

Nie polecam Stanisława Łukaszewskiego,jazdy u niego to porażka.
Nie potrafi nauczyć jeździć tylko ciągle krzyczy,nie ma cierpliwości do kursanta.
Zdecydowanie nie polecam.
Beatrycze

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Beatrycze »

Najlepszym instruktorem nauki jazdy w Płońsku jest Beata Gąsiorowska. Jest bardzo cierpliwa, zrozumiale przekazuje swoja wiedzę z ogromnym spokojem tłumaczy błędy popełnione podczas jazdy i udziela wielu wskazówek jak się zachować w danej sytuacji.
ZDECYDOWANIE POLECAM!!!
amalasunta

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: amalasunta »

Zgadzam się z pigwowcem p.Stanisław Łukaszewski nie ma podejscia do kursanta prócz tego,że krzyczy to za bardzo,martwi się o swój samochód ciągle tylko mówił zaraz skrzynia biegów się popsuje.
NIE POLECAM!!!!!!!!
kierowca

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: kierowca »

Ludzie! Tylko nie Dominik Kussy. Chamski i olewa sobie wszystko, jeździłem u niego jakieś 6 lat temu, niestety... Zdarzyło mu się nawet powiedzieć: Zaparkowałeś, jak ta ch...oza poje... Brak słów to była moja ostatnia jazda z tym (nie wiem jakiego słowa użyć, no ale tylko na k, h, lub s), potem jeździłem u Pana Jana Szydłowskiego i było w miarę ok. Spokojnie od razu na głęboką wodę, wszystkie manewry były wprowadzone: parkowania, zawracania i stopniowo był postęp w jeździe. Teraz już od ponad 5 lat jestem pełnoprawnym kierowcą i jeżdżę pokonując bardzo duże odległości nawet po kilkaset km i po Warszawie i żyje i żadnej stłuczki nie było nigdy i czuję się pewnie za kółkiem :P.
powodzenia

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: powodzenia »

Beata Gąsiorowska!! Najlepszy instruktor na świecie :) po tym co dowiedziałam się od znajomych jakie u nich sytuacje zdarzały się na jazdach to mogę powiedzieć, że moje jazdy były przyjemnym oderwaniem od codzienności :) wszystko bez stresu na spokojnie :) testy zdane za 1 jazda niestety za 2 :> ale w tym przypadku to akurat moja wina i głupota :) nauczona byłam wszystkiego na najlepszym poziomie po prostu stres zrobił swoje :)
Ania1996

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Ania1996 »

Witam. Orientuje sie ktos ile teraz kosztuje prawo jazdy ?
Pikulski Henryk - mial ktos z nim do czynienia ? :)
Z góry dziekuje za odpowiedzi.
Nataliaaa

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Nataliaaa »

CZEŚĆ! Ja polecam Marka z DELTY ;) jest bardzo miłym i spokojnym facetem, nie krzyczy przede wszystkim jak inni. Cierpliwy, że aż człowiekowi dziwnie czasem było ze ma takie podejście do każdego kursanta, bardzo go za to podziwiam. I za każdym razem jak mnie ktoś pyta do kogo ma iść to polecam Marka ;) mądrze uczy i tłumaczy, prowadzi kilku osobowe zajęcia gdzie tłumaczy niezrozumiałe pytania z zakresu egzaminu i bez zrozumienia przez kursanta noe przejdzie dalej. Zdałam testy za pierwszym a jazdę za drugim, ponieważ ze stresu wyjechałam za szybko na łuk i mój egzamin się zakończył. ;) mimo to zawsze będę go polecać ponieważ do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, jest normalnym instruktorem i człowiekiem a nie jakimś wywyzszajacym się "bo on uczy i wie więcej" ma stosunek rrączej koleżenski co bardzo mi się podobało, bo dzięki temu stresu nie było wcale.. Mogłabym pisać w nieskończoność, le nikomu się pewnie nie chce tyle czytać. Polecam Delte i koniec ;)
kopar

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: kopar »

p DALGIEWICZ
nowa

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: nowa »

Z całego serca polecam pana Artura Kussego.

Przede wszystkim bardzo dobry instruktor, ale i świetny po prostu jako człowiek.
Każda minuta kursu jest u niego wykorzystana do maksimum, wszystko na spokojnie tłumaczy, wyjaśnia.
Nigdy nie zdarzyło się żeby krzyknął czy podniósł głos, co najwyżej bardzo stanowczo potrafi wskazać komuś błąd i wytłumaczyć na czym on polegał i co zrobić żeby go więcej nie popełnić. Znajomość miasta egzaminacyjnego mam dzięki niemu w jednym paluszku. Bardzo dokładnie "oprowadza" po mieście, zwraca uwagę na wszelkie ważne miejsca. Atmosfera w czasie jazd jest bardzo luźna, od początku uczy się podzielności uwagi a nie tylko jazdy jak robot byle przed siebie .

Teoria zdana za pierwszym podejściem i praktyka również za pierwszą próbą.

Z całęgo serca polecam tego instruktora
JakubPalmowski

polecam

Post autor: JakubPalmowski »

Polecam gorąco Stanisława Łukaszewskiego. Człowiek z podejściem do osoby, którą uczy jeździć. Dzieli się wiedzą, zwraca uwagi na detale i najmniejsze błędy co owocuje w przyszłości szybkim zdaniem prawka. Jazda zdana za drugim, ale z własnej winy, za to kurs zrobiony błyskawicznie. Osobom inteligentnym polecam, kto chce niech korzysta ;)
pio

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: pio »

odnośnie starych postów pigwowca i jakiegoś drugiego to w tym roku robiłem prawko na kategorie A u Stanisława Łukaszewskiego i było w pełni profesjonalnie. Egzamin zdany za pierwszym razem bez problemów. Umiałem wszystko co było trzeba a ze powie ze robisz cos źle to przecież po to jest.
zadowolona

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: zadowolona »

Możecie chwalić kogo wam się podoba ale Delta,jest najlepsza i koniec.Zachęcam do zapisania się na kurs właśnie do niego,ponieważ to mercedes w śród instruktorów nauki.Wiele się nasłuchałam opinii i sama się pogubiłam do kogo na prawko w Delcie instruktor powiedział mi że jak nie zdam np z powodu że ja tego nie wiedziałam,bo pan mi tego nie mówił,to on zwróci mi kasę za egzamin,a jak będe miała wątpliwośći to pokaże mi miejsce gdzie omawialiśmy to zagadnienie,Jakby tego było mało,jak będe niezadowolona to zawsze mogę zrezygnować z kursu a on ma obowiązek zwrócić mi kase.Kiedyś ktoś dzwońił do pana Marka,zasypując go gradem pytań kiedy kurs .ile kosztuje ,jaka u pana zdawalność itd ,to kto to dzwonił i po co to nie trudno się domyślić.pan Marek skwitował to uśmiechem.Temu komuś powiem tak od siebie ,dziękuj bogu ze pan Marek to nie egzaminator ,bo u niego na stu za pierwszym razem nie zdałby nikt tak tak nikt, dobrze czytacie.Szkolenie prowadzone znakomicie,podnoszenie stopnia trudności na jazdach z pomysłem,wręcz nie do opisania .Zwróćcie uwagę co robią,wasi instruktorzy.zwykle bawią się telefonami,Pan Marek owszem tez nie raz zadzwoni,ale nigdy jak prowadzi szkolenie w mieście.W trakcie dojazdu do Ciechanowa, nie raz dzwonił z tymże .telefon był do wordu,gdzie jak nam nie raz powtarzał prawo o ruchu drogowym wszystkiego nie precyzuję,i trzeba się upewnić ,W wordzie,też juz go znają,bo kiedyś słyszałam a to znowu pan.witam w czym mogę pomóc tym razem.Kiedyś a była godzina 13 ktoś zdał ,egzaminator do nie go ,jest pan pierwszą osobą której dziś daje prawko,gdzie się pan się uczył ,a on ze w delcie ,a on na to potrafią, tam uczyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post