do kogo na kurs prawo jazdy?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Kajuska

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Kajuska »

sory Gąsiorowska :lol:
Ilona

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Ilona »

Witam!

Widziałam, że pytanie padło już, ale chyba nikt na nie nie odpowiedział...kat A, kogo polecicie na kurs?
Gość

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Gość »

Witam jako instruktora polecam pana Krzysztofa Wiśniewskiego z zabójczym (dosłownie) poczuciem humoru :ok: . Super tłumaczy mimo że jestem ciężkim przypadkiem :) :) :) :) . Tak więc polecam wszystkim, którzy całe to przedsięwzięcie zdobycia prawa jazdy traktują poważnie a jednocześnie chcą się przy tym dobrze bawić i nie zwariować.
Panu Krzysiowi życzę spełnienia w pracy, cierpliwości :) której i tak mu nie brakuje :)
Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych kierowców
Gość

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Gość »

Gość pisze:Witam jako instruktora kat. B polecam pana Krzysztofa Wiśniewskiego z zabójczym (dosłownie) poczuciem humoru :ok: . Super tłumaczy mimo że jestem ciężkim przypadkiem :) :) :) :) . Tak więc polecam wszystkim, którzy całe to przedsięwzięcie zdobycia prawa jazdy traktują poważnie a jednocześnie chcą się przy tym dobrze bawić i nie zwariować.
Panu Krzysiowi życzę spełnienia w pracy, cierpliwości :) której i tak mu nie brakuje :)
Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych kierowców
kkk

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: kkk »

hej a powiedzcie mi- może wiecie- którzy z instruktorów potrafią WSZYSTKO załatwić po odpowiedniej opłacie? i POMOGĄ w uzyskaniu tego wymarzonego prawa jazdy? pytam szczerze i będę wdzięczna za pomoc...
Tobes
Posty: 9
Rejestracja: 2011-11-14, 15:36

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Tobes »

heheheheheehhehehee już bo Ci ktoś napiszę , a tak nawiasem jak tak nie ogarniasz i nie możesz zdac w Ciechanowie to do Ostrołęki ; )
moja znajoma w Ciechanowie 7 razy nie zdala a w Ostrołęce za 1 :)
Sylwia74
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-14, 22:36

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Sylwia74 »

Ja również chciałabym polecić naukę jazdy delta, mimo że jest to chyba najdroższy kurs prawa jazdy w Płońsku. Już na samym początku wprawiło mnie w osłupienie zaangażowanie,determinacja instruktora . Po kilku lekcjach zdałam sobie sprawę , że trafiłam pod właściwy adres . Kulturalny , miły a jego cierpliwość niesamowita . :ok:
madzik

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: madzik »

Ja, serdecznie polecam pana Krzysztofa Wiśniewskiego, nie ma lepszych i weselszych. Krzysztof jest wymagający jednocześnie cierpliwy , a dodatkowo zawsze uśmiechnięty. Lekcje z nim to czysta przyjemność... :] Ludzie jeśli prawko to tylko u pana Wiśniewskiego, zadowolenie gwarantowane:) Mój kurs dobiegł końca , po prostu już tęsknie. Krzysiu jesteś Mistrzem :D
kierowca

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: kierowca »

A może nie tylko jazdy samochodem uczy ten instruktor... ? :)
gosia

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: gosia »

madzik pisze:Ja, serdecznie polecam pana Krzysztofa Wiśniewskiego, nie ma lepszych i weselszych. Krzysztof jest wymagający jednocześnie cierpliwy , a dodatkowo zawsze uśmiechnięty. Lekcje z nim to czysta przyjemność... :] Ludzie jeśli prawko to tylko u pana Wiśniewskiego, zadowolenie gwarantowane:) Mój kurs dobiegł końca , po prostu już tęsknie. Krzysiu jesteś Mistrzem :D
Hmm młody i dobrt w te klocki
moni

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: moni »

kierowca pisze:A może nie tylko jazdy samochodem uczy ten instruktor... ? :)
Fajna reklama teraz wszystkie kobiety będą chodzic do niego bo jak poprzedniczka napisała ze JUZ TESKNI hahahaha
kicia

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: kicia »

madzik pisze:Ja, serdecznie polecam pana Krzysztofa Wiśniewskiego, nie ma lepszych i weselszych. Krzysztof jest wymagający jednocześnie cierpliwy , a dodatkowo zawsze uśmiechnięty. Lekcje z nim to czysta przyjemność... :] Ludzie jeśli prawko to tylko u pana Wiśniewskiego, zadowolenie gwarantowane:) Mój kurs dobiegł końca , po prostu już tęsknie. Krzysiu jesteś Mistrzem :D
Szkoda ,że mam już prawo jazdy bo chetnie bym sprawdziła tego ogiera haha
Ewelina89
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-05, 09:43

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Ewelina89 »

Witam wszystkich.
Ja serdecznie polecam Pana Marka z nauki jazdy DELTA. :ok:
Kurs może nie należy do tanich, ale na pewno nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Bardzo indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. Niezwykle sympatyczny i uprzejmy człowiek. Pan Marek jest bardzo dokładny, co wydaje mi się dość istotne w nauce jazdy.
Jego opanowanie w wielu sytuacjach jest godne podziwu.
Trafiłam właśnie do Pana Marka i nawet przez chwilę nie żałowałam swojej decyzji.
Polecam wszystkim naukę jazdy DELTA :lol:
kierowca

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: kierowca »

Witam , do kogo skierowac na jazdy doszkalające pseudokierowców którzy wjeżdzaja na nowe ronda w Płońsku jada cały czas na włączonym lewym kierunkowskazie i nagle zjezdzaja w prawo bez kierunku... :)
ag82

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: ag82 »

:) Jeśli ktoś poszukuje szkoły nauki jazdy to serdecznie polecam naukę jazdy DELTA. :) Zarówno zajęcia praktyczne i teoretyczne są prowadzone na 5+ jeśli nie na 6 :) .Wiedza praktyczna przekazywana przez pana MARKA jest w sposób przystępny i zrozumiały w sympatycznej i bezstresowej atmosferze .Ze swojej jako kursanta trzeba też wykazać trochę zaangażowania ,żeby wskazówki i doświadczenie instruktora dało efekty. Cena prawa jazdy jest warta swojej ceny, ponieważ podczas kursu można się nauczyć jazdy w przede wszystkim ruchu drogowym i uzyskać cenne uwagi pod kątem egzaminu praktycznego i teoretycznego.Dobrze ,że pan MAREK wymaga dokładności to owocuje od razu postępami w nauce.Wielkim plusem w tym kursie jest optymizm,poczucie humoru,zaangażowanie i wielka cierplowość pana MARKA,której nie da się wycenić :) :) :) Polecam. :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post