do kogo na kurs prawo jazdy?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Gość

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Gość »

polecam Pana Darka Witkowskiego- świetny facet, dobrze tlumaczy, przede wszystkim nie krzyczy co jest bardzo wazne, nie stresuje, kiedy mozna pogadac pozartowac to pogada a jak trzeba sie wziac do roboty to po prostru trzeba :D wszystko swietnie wytlumaczy powie co i jak :D i nie wyobrazam sobie siebie u kogoś innego :)
gościennie

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: gościennie »

A ja polecam Pana Roberta Kopra. Spokojnie na luzie i bezstresowo :)
monia08
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-15, 22:03

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: monia08 »

Ja jeździłam u pana Pikulskiego i nie zdałam 2 razy na łuku do tylu, bo pan P. mnie uczył żeby na drugim słupku kręcić kierownica.A słupki w WORD-dzie stoją inaczej i koniec.Krzyczał, łapał za kierownice,NIE POLECAM.... Później z polecenia mojej znajomej, poszłam do Darka Witkowskiego, młody z poczuciem humoru, bezstresowo, nie łapie za kierownice, nie majstruje przy pedałach, w ostateczności użyje pedału stop.Jeździ z kursantami na łuk w Ciechanowie który jest taki sam jak w WORD-dzie, objaśni a nawet narysuje jak powinniśmy bez błędnie go pokonać. Super tłumaczy przepisy ruchu drogowego. Ja miałam braki po panu P. , nie umiałam nawet wycofać samochodu, patrzeć poprawnie w lusterka...a już nie wspomnę o poprawnej pozycji kierowcy przy cofaniu.
Dziś zdałam PRAWKO za 3 razem :hurra: , żeby nie Darek to pewnie byłby i 4, 5 raz....Łuk to dla mnie pikuś, :)
Chcesz zdać , to nie trać kasy na starych dziadków, tylko idź do młodego, cierpliwego człowieka...
Znajdziecie Darka w Olimpie lub w google.pl
DZIĘKUJE Darku... :dance: :super:
mpress
Posty: 18
Rejestracja: 2011-07-20, 21:42

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: mpress »

witajcie mam pytanie czy po półtora rocznej przerwie trzeba od nowa zapisywać się na naukę prawa jazdy .czy jedynie wystarczy kilka jazd doszkalających i kierować się na egzamin.wcześniej jeździłem u pana kopra i bardzo żle wspominam tą naukę raczej jej brak .w zamian mógłbym być w tamtym czasie jego nadwornym szoferem .wraz z kolejnym pytaniem .kogo polecacie na nauki doszkalające oczywiście z autem swift.pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: dobrarada »

a później bez instruktora wyjedziesz na ulice oczywiście swiftem czy innym?
bo chyba nie o to chodzi...
pzdr(14 lat za kółkiem)
piotr3kz
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-25, 16:47

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: piotr3kz »

witam
ja polecam nauke jazdy DELTA naprawde jest :ok: zdałem za pierwszym razem. Instruktorom zalezy na tym zebys zdał/zdała i wszystko wytłumacza naprawde polecam bo warto
Wiola
Posty: 3
Rejestracja: 2012-09-14, 11:22
Kontakt:

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Wiola »

Ja polecam OSK w Ciechanowie. Nie tak daleko od Płońska a szkoła naprawdę z bogatymi tradycjami. Jeśli ktoś by chciał skorzystać podaje adres ich strony http://orbiter.com.pl/kursy/
paweł83
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-22, 19:39

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: paweł83 »

Tylko nie do Dominika Kussego. On jest po prostu chamski. Ostre słowa, ale cóż prawdziwe. Jego nerwy jak i brak kultury świadczą o tym, że ten Pan się po prostu do tego całkowicie nie nadaje. Jeździłem u niego jakieś kilka lat temu NIESTETY. Absolutnie NIE POLECAM !!!
ewelina1313
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-06, 22:13

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: ewelina1313 »

wlasnie niedawno zdalam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem i moge z pelna odpowiedzialnoscia polecic NAUKE JAZDY DELTA,MAREK GRZEJDA :) jeszcze do teraz jestem w szoku heheheh.a nie potrafilam zmienic nawet biegow zaczynajac kurs.nauka jazdy delta jest najlepsza w Plonsku!!!!!!!!!!!!!!!!!
serbon
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-08, 15:44

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: serbon »

Nieważna jest szkoła. Najważniejsze jest, aby zdać prawo jazdy. Warszawa centrum to w ogóle paskudne miejsce do nauki, zero kultury jazdy, kierowcy trąbią na ciebie, mimo, że jedziesz L’ką. Moim zdaniem nie ma znaczenia, do kogo się zapiszesz, jeśli masz słabe nerwy to w Warszawie będziesz się męczył nawet, jak twoja szkoła jest wychwalana przez wszystkich internautów.
2ewelka123
Posty: 8
Rejestracja: 2012-10-21, 10:59

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: 2ewelka123 »

ja polecam p. Krzysiek Wiśniewski

super tłumaczy wszytko i dobrze uczy jeżdzić
smerfetka1407
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-14, 08:12

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: smerfetka1407 »

Witam! Jezeli chcecie spelnic swoje marzenie zeby miec prawo jazdy to polecam bez watpienia nauke jazdy DELTA pod kazdym wzgledem sa profesjonalni.Pan Marek jest czlowiekiem,ktory wszystko wytlumaczy i poswieci wiecej czasu na nauke jazdy ile potrzebujesz! Z zamknietymi oczami poszlabym jeszcze raz,bo dzieki DELCIE jedno z moich marzen sie spelnilo wiec warto sie zastanowic,jezeli chcecie szybko,bezpiecznie i profesjonalnie nauczyc sie jezdzic autem.Wiec polecam nauka jazdy Marek Grzejda.Monia
Vege

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Vege »

Ja z całego serca polecam Beatkę Gąsiorowską! Osoba z ogromnymi pokładami cierpliwości, spokojna, tłumaczy tak, że każdy wszystko zrozumie. Jazda z nią to sama przyjemność, zero stresu, przemiła atmosfera, porozmawia na każdy temat :) Bez zastanowienia bym poszła i kolejne 10 razy na kurs do Beatki :) No i zdałam za 1 razem! POLECAM !!!!
ANKA000

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: ANKA000 »

Witam wszystkich forumowiczów.Moja przygoda z prawem jazdy trała kilka lat .Kolejne próby kończyły się porażką.Zdaję sobie sprawę ze może nie byłam orłem,ale myślałam ze pójdzie to lepie,kolejne próby i wciąz to samo.Za namową koleżanki zmieniłam kolejny raz instruktora ,tym razem był to pan Marek z nauki jazdy DELTA.No i cóz mogę powiedzieć strzał w dzieśiątkę .Chciałabym zarokomendować naukę jazdy DELTA,kazdemu,tam dowiedziałam się jak nie tylko trzyma się kieownicę ale jak nią operować,liczne wskazówki spowodowały mój szał radośći po egzaminie.Jego podejście do tematu,oceniam jako bardzo dobre.Skrupulatnośc i szczerośc nie wiarygodna.wszystko na spokojnie broń boże na hurra.Może ktoś powie ze fantazjuje,powiem tak, ani trochę.Pozdrawiam .Anka
ELKA1000

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: ELKA1000 »

Postanowiłam, i ja się właczyć do dyskusji,jestem byłą kursantką Pana Marka z ośrodka delta,jak najbardziej podzielam opinie moich poprzedników,mojej koleżanki Ani ,z którą miałam okazje jezdzić.Zdałam za drugim razem, ale była to wina braku szczęścia,a nie braku umiejętnośći.Pan Marek jest osobą która szalenie potrafi zmotywować,nie raz byłam świadkiem jak mówił że dzisiejsza jazda w porównaniu z morzem oczekiwań egzaminatorów przypominała szybko wysychającą kałuże.Mnie dopingował że jezeli chcę zmienić jazdę z nie ciekawej,to od tej chwili muszę zacząć słuchać ,patrzeć, i myśleć .Tak proste a skuteczne zabiegi zrewolucjonizowały moją jazdę,albo nie bój się dużego kroku,dwoma małymi przepasći nie przeskoczysz,i jeszcze jedna rada dla przyszłych kandydatów na kierowce,proszę wziąć na początku jazd wszystko na poważnie,a nie tam hi hi ha ha ,ponieważ na końieć jazd bez wątpienia dowiesz się jak jesteś przygotowana do egzaminu,na egzaminie wewnętrznym nie wystarczy dobrze jezdzić,wierzcie mi trzeba bardzo dobrze,Ale jak Pan Marek powie że jest ok ,to można iść na egzamin w ciemno,Powiem jeszcze jedno,nie żałuję nawet złotówki ,którą wydałam na kurs w delcie,mam ogromńą satysfakcje ze tak szybko zdałam.W wojewódzkim Ośrodku ruchu drogowego można zostawić fortunę i pół zdrowia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post