do kogo na kurs prawo jazdy?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Martusia65
Posty: 1
Rejestracja: 2011-05-10, 20:28

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Martusia65 »

A ja proponuje naukę jazdy DELTA , chłopak dopiero wszedł na rynek i chce zaistnieć, wzięłam kilka dodatkowych lekcji i jestem zachwycona :)
krytyk

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: krytyk »

a ja uważam że i tak nikt nie jest w stanie się nauczyć jeździć jak ktoś ciągle naciska na pedały :) zamiast kierowcy
karina666

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: karina666 »

Ja jeżdżę u Roberta Kopra i jest przyzwoicie, poza tym, że w jednej godzinie prowadzi kursy na kilka kategorii. Dwie godziny jeździłam z jego kolegą, który ma na imię Dominik i też jest oczywiście instruktorem. Może ktoś wie jak on się nazywa, bo chcę go polecić koleżance, a nawet nie mam jego numeru...
Eliot
Posty: 14
Rejestracja: 2011-05-13, 00:13

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Eliot »

Polecam Jana Cieszewskiego - anielska cierpliwość, nigdy nie podniósł nawet głosu :ok: :) i udało się zdać za pierwszym razem - chociaż wiem ze to już bardziej w dobrej woli i humorze egzaminatora - ale jednak :] A wracając do instruktorów to widziałam akcje że instruktorzy wysiadają z kursantami i opieprzają na ulicy pokazując znaki itd - heh ostro.
kain

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: kain »

Kusy wam pozałatwia....
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Iwona »

Jeśli chodzi o Dominika, to podaje namiary.
Dominik Jędrzejewski. Tel. 888 046 046
mada

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: mada »

I ja polecam Jana Cieszewskiego - znajoma mi go poleciła i to był świetny wybór:) Mega cierpliwy człowiek i zero stresu:)
gosc

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: gosc »

A moze ktos wie o krzysztofie wisniewskim przeczytalam na ogloszeniu ze prowadzi nauke jazdy .
aj

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: aj »

A u kogo jest najtaniej?
Arg
Posty: 60
Rejestracja: 2010-06-27, 09:07

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Arg »

polecam Arkadiusza Rokitnickiego
magdallena666

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: magdallena666 »

A co sądzicie o Dominiku Jędrzejewskim?
mysza

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: mysza »

gosc pisze:A moze ktos wie o krzysztofie wisniewskim przeczytalam na ogloszeniu ze prowadzi nauke jazdy .
Ja tez dostałam ulotke co sadzicie o wisniewskim krzysztofie :)
Natalia

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Natalia »

A ja polecam LEJDIS. Bardzo solidne podejście, anielska cierpliwość i przyjemna atmosfera. Zdałam za pierwszym razem. Dziewczyny wyjaśnią każdą wątpliwość i naprawdę nauczą jeździć.
misia

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: misia »

A ja bardzo polecam Pana Brauna Mariusza. Jeździ starszą wersją punta ale bardzo dobrze tłumaczy. Całkowicie bezstresowy kurs. Zdałam za pierwszym razem. Napewno nie będziecie żałowali.
Kajuska

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Kajuska »

oczywiście że Beatka Gosiąrowska :D świetna osoba, dokładnie uczy, a co za tym idzie - zdałam za pierwszym razem :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post