do kogo na kurs prawo jazdy?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
SEBO

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: SEBO »

Kurs prawa jazdy rozpocznę w Delcie,a dlaczego? Powód jest prosty zdawalność.Nie zyjemy w średniowieczu w związku z tym zachęcam niedowiarków do wizyty w starostwie powiatowym w Płońsku,tam się państwo dowiecie ze jak delta wznowiła działalność we wrześniu 2015 to do tej tej pory a mamy wakacje tuz tuz,tylko 3 osoby zdały egzamin za 3 razem,pozostali za pierwszym i drugim.Czy jest ktoś lepszy?, .Czytałem wpisy wyżej ,ze nie ma nikogo ,kto by nauczył teori,to jest to nieprawda .Mój znajomy robił kurs w delcie w tym roku i tam spotkął emerytkę, która zdała teorie za pierwszym razem,uzyskująć maksymalną ilość punktów,podobno gratulacji po egzaminie nie było końca.Kolega nawet określił że ten instruktor to urodzony zwyćięzca.
Frycia

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: Frycia »

W związku z zakończeniem szkolenia w ośrodku Delta ,pragnę gorąco podziękować panu Markowi za trud ,cierpliwość ,wyrozumiałość w trakcie prowadzenia zajęc praktycznych. Jednocześnie nie będę zdziwiona że to w jaki sposób prowadzone jest szkolenie ,doczeka się wersji ksiązkowej. Na jego temat napisano już wiele, ja dodam jeszcze tylko że do tej chwili jestem oszołomiona , brak mi słów którymi mogła bym wyrazić swoją wdziecznośc.Polecam delte.
Awatar użytkownika
fnienow
Posty: 3
Rejestracja: 2021-03-23, 13:14
Lokalizacja: Włocławek

Re: do kogo na kurs prawo jazdy?

Post autor: fnienow »

Najlepiej poczytać opinie o wszelkich szkołach jazdy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post