Psi fryzjer

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
dogdog

Re: Psi fryzjer

Post autor: dogdog »

ostrzygłem psa w tej nowej klinice w Płońsku ...o zesz ja się wk....łem jak go odebrałem...nie wiem czy pies pod kosiarkę nie wpadł...Psi salon mam nadzieje ze zrobicie poprawkę...:-/ ...A UCZONO MNIE ZE FRYZJERA SIĘ NIE ZMIENIA JAK JEST DOBRZE...
Akita

Re: Psi fryzjer

Post autor: Akita »

Pani Natalio serdecznie dziękuję za przygotowanie naszych psów na wystawę.Czekałem z opinią az wrócimy z wystawy.Mamy Championa Polski jest również w tym pani zasługa . niebawem wybieramy się na wystawę do Zakopanego.Wiec musi nam pani również zarezerwować termin i przygotować nasze Akity...pozdrawiam Adam z Izą.Psi Salon ma od nas 5 gwiazdek
Adaś

Re: Psi fryzjer

Post autor: Adaś »

fajny salon na MANHATANIE
AlinkaKol

Re: Psi fryzjer

Post autor: AlinkaKol »

Ja zazwyczaj obcinam mojego psiak jak jeżdżę do siostry w odwiedziny. Ma tam sprawdzony salon oferujący strzyżenie psów poznań jest ode mnie trochę daleko ale przy okazji odwiedzam rodzinę. Takie przyjemne z pożytecznym :)
Mikolaj443
Posty: 3
Rejestracja: 2019-03-12, 10:32

Re: Psi fryzjer

Post autor: Mikolaj443 »

Ja do psiego fryzjera bardzo rzadko chodzę.Chodź teraz jak już mam psa to chodził będę częściej.

________________________________________________________
hurtownia fryzjerska Gdansk
Kamiszka

Re: Psi fryzjer

Post autor: Kamiszka »

Serdecznie polecam fryzjera dla psiakow w Neptunie. Ul grunwaldzka 22b... pani Natalia ma bardzo duza wiedze na temat psow. Jestem zadowolona z uslug. Ceny adekwatne do jakosci pracy . PSI SALON -rewelacyjna obsluga
Awatar użytkownika
adamhickle
Posty: 12
Rejestracja: 2020-04-21, 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Psi fryzjer

Post autor: adamhickle »

Ciesze się, że znalazłam ten wątek ponieważ szukam porad w związku z psim fryzjerze w Warszawie. Czy ktoś z Was korzystał z takich usług? Jak zmusić pupila do tego by był grzeczny w momencie strzyżenia? Psy długowłose wymagają częstszego czesania, i zajmuje ono znacznie więcej czasu, a zaniedbanie tego rytuału może mieć przykre dla zwierzęcia skutki. Chyba zdecyduje się na wizytę u fryzjera dla psów w Warszawie, a Wy?
Awatar użytkownika
hoseamurray
Posty: 3
Rejestracja: 2020-06-17, 21:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Psi fryzjer

Post autor: hoseamurray »

Psy rasowe potrzebują dużo uwagi, więc dobrze, że istnieją takie inicjatywy jak ta.
ODPOWIEDZ