Psi fryzjer

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
irish
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-31, 21:25

Psi fryzjer

Post autor: irish »

Poszukuje zaufanego psiego fryzjera, takiego co mi nie zrobi pudla ze spaniela ;) . Pies jeszcze nie byl obcinany a jak to u spaniekow jest siersc maja dluga i w porze wiosennej pozostwiaja ja wszedzie dlatego tez, musze ja skrocic. Niekoniecznie w Płońsku. Zalezy mi zeby byl poprostu dobry i niezestresowal psa.
Anka

Re: Psi fryzjer

Post autor: Anka »

Osobiście polecam fryzjera na ' manchatanie ' . Koleś zna sie na rzeczy , pięknie ostrzygł ostatnio moje yorki . ;)
Awatar użytkownika
irish
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-31, 21:25

Re: Psi fryzjer

Post autor: irish »

A kapie tez pieski czy tylko strzyże ? I ile bierze za obciecie?
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Psi fryzjer

Post autor: Piter »

Gabinet nazywa się "Kor-Wet" a przyjmuje w nim lek.wet. Ewa K.Kalman. Swoją drogą całkiem sympatyczna osoba. Która doradzi w każdej sprawie związanej ze zwierzaczkami. Niestety muszę Cię irish zmartwić gdyż można tam tylko obstrzyc pieska bez możliwości kąpieli. Zresztą dla wszystkich zainteresowanych podaję dokładne namiary. Bo niema to jak samemu się dopytać wszystkiego.


"Kor-Wet"
Gabinet Weterynaryjny
lek.wet. Ewa K.Kalman

tel. 0 662 82 77 20
09-110 Płońsk Manhattan
pawilon 87
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Psi fryzjer

Post autor: Leyla7 »

potwierdzam - salon dla psiaków na Manhattanie to miejsce, gdzie zawsze prowadzę swoje psiaki gdy jest taka potrzeba. Pani Ewa bardzo sympatyczna, udzieliła mi wiele wskazówek nie tylko dotyczących pielęgnacji psa, ale też szkolenia, żywienia itp. I co mnie zaskoczyło to cena - za wystrzyżenie psiaka, obcięcie pazurków, wyczyszczenie uszu (było coś jeszcze, ale nie pamiętam :P) wzięła 20 zł :P
Minusem są długie kolejki (co akurat potwierdza, że to dobry salon i że ma sporo psich klientów), trzeba się umawiać z tygodniowym, a nawet i większym wyprzedzeniem.
wolus

Re: Psi fryzjer

Post autor: wolus »

drodzy forumowicze, długie kolejki na Manhattanie sa dlatego ze Pani Ewa pracuje po 2 godziny dziennie nie wiem jako kto czy psi fryzjer czy weterynarz :-/..niestety byłem tam ze swoim psem i pies miał rany na grzbiecie do tego spał do końca dnia...korzytała zona z usług Psiego salonu na ogrodowej i zabieg został wykonany perfekcyjnie :D, tyle ze psi salon przeniósł się do Neptuna, pies był zadowolony i wydaje się ze nie zestresowany...na fb jest kontakt Do Psi Salon-Natalia Olińska
ANKA

Re: Psi fryzjer

Post autor: ANKA »

odwiedzilam Psi Salon,w sumie to rodzinnie poniewaz były az 4 psy...Pani Natalia bardzo sympatyczna osoba potraktowała naszych pupili po królewsku..do jednego miała anielska cierpliwosc :-)) Na koniec dotalismy gratisy, nastepna kąpiel za free..:-) fryzurki kazda inna cos schowane cos odkryte...Zadowona byłam i to bardzo. po wyprobowania fryzjera na manhattanie zaczełam jezdzic do płocka, ale teraz jest Psi Salon i nie zamierzam do nikogo innego jezdzic ani chodzic..perfekcja 100%:-)) Pani Natalio GRATULACJE I SERDECZENE DZIEKUJE!!!
AndrzejCh

Re: Psi fryzjer

Post autor: AndrzejCh »

Pięknie przygotowane psy na wystawe.Moj bernenczyk wyczesany wykąpany i do tego pachnący..A yoreczki w starannosci wypicowane tak ze zona zadowolona :-D na termin czekałem 24godz :-) dziewczyna pracuje do 22 godz ...Pani Natalio dziekujemy za kogos takiego ...Kazdy ma swoje powołanie, proszę sie dalej rozwijac..nie ma Pani sobie równych zero konkurencji w naszym miescie!!!dla Pani oczywiscie ;-) warto dodac ze psy nie były spiące do konca dnia i nawet zjadły kolacje :-) zero stresu indywidualne podejscie.
elka

Re: Psi fryzjer

Post autor: elka »

Polecam Psi Salon, nie trzeba czekac kilka dni na wizyte a tym bardziej kilka tyg. Pani pracuje od 10 do 22:-) ja osobiscie czekałam 9godzin...fryzurka dla mikusia fantastyczna nigdy nie byłam tak zadowolona, a pani na manhattanie no cóz nigdy nie wrocimy...szanowanie klienta to jest To ..Dziekujęmy Psi Salon
martynka

Re: Psi fryzjer

Post autor: martynka »

Pani Natalio serdeczne podziękowania za dzisiejszą bezstresową usługę dla figusia ...figo zjadł karme wychodząc z salonu był zadowolony bez stresu podążał do domu o własnych siłach co wcześniej nam się nie zdarzało :-/ Polecam!!!!Psi Salon Natalia Olińska
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Psi fryzjer

Post autor: dobrarada »

Pięć kolejnych komentarzy osób niezalogowanych... Nie mam nic wspólnego z psimi fryzjerami, ale kto zagwarantuje, że komentarze nie były pisane przez tą samą osobę. Logujmy się;) A tak z drugiej strony to mnie uczono, że o konkurencji nie mówimy a jak już to pozytywnie... Pzdr
Psiara

Re: Psi fryzjer

Post autor: Psiara »

dobrarada pisze:Pięć kolejnych komentarzy osób niezalogowanych... Nie mam nic wspólnego z psimi fryzjerami, ale kto zagwarantuje, że komentarze nie były pisane przez tą samą osobę. Logujmy się;) A tak z drugiej strony to mnie uczono, że o konkurencji nie mówimy a jak już to pozytywnie... Pzdr




Właśnie! Konkurencja konkurencją, zawsze będzie, ale szacunek najważniejszy! Super że w Płońsku mamy kolejny psi salon, ale każdy lubi coś innego...Ja pozostanę przy p. Ewie Kalman
west

Re: Psi fryzjer

Post autor: west »

te podejrzenia, wydają się bardzo dziwne :D ja regularnie odwiedzam Psi Salon i nie chce wypowiadać się na pracę pani na Manhattanie..Mówimy pozytywnie tylko ;-)Tutaj nigdzie nie ma podanego numeru telefonu pani z Psi Salon a na Manhattan jest i tu bym podejrzewać mogł ze to włascicel sam się reklamuje...zresztą ja mam namiar z polecenia jestem z psem na wizycie nikt mnie nie wyprasza widze co się dzieje podczas pielęgnacji ...a podobno nie można być przy psiaku bo zle się zachowuje ;-) jak się nie ma nic do ukrycia to się klientów nie wyprasza...
klientklienta

Re: Psi fryzjer

Post autor: klientklienta »

...ja też przeważnie jem kolację po wizycie u fryzjera więc nie rozumiem zachwytu nad tym, że pieski ją jedzą po strzyżeniu :0
nowofunlad

Re: Psi fryzjer

Post autor: nowofunlad »

Psi Salon to jest to czego było potrzeba w naszym miescie ...usługa wykonana na 5+ ...do tego wyjęte kleszcze za które nie musiałem płacic...od innego fryzjera niestety odprwiono mnie w zeszłym roku z kleszczem tylko zostałem poinformowany ze jest :-?.Psi Salon Lubimy !!!
ODPOWIEDZ