jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

zgadzam sie z Toba Asiuniu w 100%...ZDROWIE NAJWAZNIEJSZE!!!!!!!
poza tym ciekawy pomysl :ok:
jola
aguslo
Posty: 5
Rejestracja: 2010-05-16, 20:21

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: aguslo »

W Płońsku brakuje wypożyczalni DVD
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Piter »

oj z tego co wiem to jest w Płońsku wypożyczalnia płyt DVD (chyba, że ją zlikwidowali). Kiedyś sam z niej kilka razy z niej korzystałem. Znajduje się koło małego targu w domku jednorodzinnym. Wjazd od od ulicy Targowej.
MILK

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: MILK »

Piter pisze:oj z tego co wiem to jest w Płońsku wypożyczalnia płyt DVD (chyba, że ją zlikwidowali). Kiedyś sam z niej kilka razy z niej korzystałem. Znajduje się koło małego targu w domku jednorodzinnym. Wjazd od od ulicy Targowej.

Od kilu lat już jej nie ma...
aga

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: aga »

Przydałby się jakiś supermarket w okolicy Sadyby i Polanki
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: MONIKAPPP »

Może jeszcze jedną Biedronkę , albo dwie najlepiej :lol:
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: czaruś »

wg. mnie tak na poważnie brakuje Tesco. Nic więcej z hiper marketów nie chcę. Sklep Tesco z CPN Tesco oczywiście tak jak w Warszawie :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Piter »

Tesco w sumie też może być. Tylko prawdziwe Tesco a nie jakieś Express czy coś takiego małego :p
jooker

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jooker »

Piter pisze:Tesco w sumie też może być. Tylko prawdziwe Tesco a nie jakieś Express czy coś takiego małego :p

Ludzie zrozumcie, ze w niespełna 23 tyś. Płońsku nie powstanie żaden hipermarket. Za małe miasto na taką inwestycję... a szkoda przydał by się taki ,,Oszołom" w naszym mieście.

PS. Bez marketu czy hipermarketu można żyć ale tak zapowiadana w czasie wyborów komunikacja miejska to by się przydała i to z wielu powodów.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Hubert »

Sklepów sklepików a wyboru jak nie było tak niema.Bo niby im się nie opłaca czegoś wstawiać.Nawet w nowym marcpolu.Szukałem sajgonek i nigdzie niema.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Piter »

jooker pisze:Ludzie zrozumcie, ze w niespełna 23 tyś. Płońsku nie powstanie żaden hipermarket. Za małe miasto na taką inwestycję...
hmm hipermarket może i nie... Jednak ewentualnie czy tylko mieszkańcy Płońska by tam kupowali? W całym Powiecie mamy 87 584 osób a to już chyba liczba wystarczająca do pomyślenia nad większym sklepem niż biedronka.

Co do MarcPolu to albo mi się zdaje albo zaczyna się tam robić luz przy kasach ;)
Jooker

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Jooker »

Piter pisze:
jooker pisze:Ludzie zrozumcie, ze w niespełna 23 tyś. Płońsku nie powstanie żaden hipermarket. Za małe miasto na taką inwestycję...
hmm hipermarket może i nie... Jednak ewentualnie czy tylko mieszkańcy Płońska by tam kupowali? W całym Powiecie mamy 87 584 osób a to już chyba liczba wystarczająca do pomyślenia nad większym sklepem niż biedronka.

Co do MarcPolu to albo mi się zdaje albo zaczyna się tam robić luz przy kasach ;)
Sam Płock liczy 123 tyś. mieszkańców.... i jest .....1 hiper.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Piter »

Tak tylko, że poza tym jednym hiper (mam nadzieję, że chodzi Ci o Auchan) mają jeszcze OBI, Galerią Wisłę, Galerię MAzovia, Galerię Mosty i zapewne inne mniejsza centra handlowe. A w Płońsku poza Biedronką koło pks oraz Carrefour Express no i może MarcPola niczego większego nie znajdziemy :(
Jooker

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Jooker »

Piter pisze:Tak tylko, że poza tym jednym hiper (mam nadzieję, że chodzi Ci o Auchan) mają jeszcze OBI, Galerią Wisłę, Galerię MAzovia, Galerię Mosty i zapewne inne mniejsza centra handlowe. A w Płońsku poza Biedronką koło pks oraz Carrefour Express no i może MarcPola niczego większego nie znajdziemy :(

Płock to nie Płońsk - nie ten rozmiar kapelusza...
Kamil
Posty: 6
Rejestracja: 2011-01-22, 12:26

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Kamil »

przydałaby się prawdziwa galeria handlowa, a nie tylko taka z nazwy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post