jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

Witam wszystkich,
byłam dzisiaj na spacerku ulicami naszego pięknego miata Płońska...i to co zobaczyłam wprawiło mnie w zdumienie :niepewny: ...
salonow fryzjerskich po kilka na każdej ulicy...
salonow SPA tyle że przez chwile poczułam się jak mieszkanla dużo większego miasta...
sklepów z ciuchami też trudno policzyć + oczywiście nasz słynny rynkowy bazar niedzielny...
warsztaty samochodowe, markety budowlane, biedronki...he powinnam to napisać dużymi literami 4 sztuki + market na blokach + polo markety...punkty sprzedaży okien i drzwi, kebaby, pizzerie...
...a przecież płonsk to miasteczko, które tak naprawde niczego nie produkuje...z zakładów produkcyjnych pozostał nam jedynie wedel..
CZY KTOŚ MI POTRAFI WYJAŚNIĆ FENOMEN TEGO MIASTA????...bo trudno mi sobie wyobrazić, że Ci wszyscy ludzie prowadzą działalność gospodarczą tylko dla idei bądź sa to tylko pralnie brudnych pieniędzy...
CZY JEST COS CZEGO TO MIASTO JESZCZE NIE MA?????
jola
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Iwona »

Lokali dla osób niepalących :( i w ogóle oferta pubowo-imprezowa jest raczej biedna moim zdaniem. Może jeszcze dobrego sklepu ze sprzętem sportowym, bo w tym naszym to nie za wiele asortymentu a ceny wysokie. Cały sprzęt i odzież do pływania czy narciarskie zamawiam w necie, najpierw w Wawie oglądam i sprawdzam palpacyjnie ;) Ale nie wiem czy taki sklep by w sumie miał rację bytu.
A tak poza tym, to racja, zwłaszcze fenomem aż 4 Biedronek mnie zadziwia, jak na takie małe miasto.
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

Cześ Iwonko,
zgadzam sie z toba że płońskie lokale bardzie nastawiły swoją działalność na obsługę imprez weselnych,,,,a szkoda bo sama chętnie tak zupełnie bez zobowiązań bym sobie od czasu do czasu poskikała :)
ten sklep sportowy to też fenomen...spodnie narciarskie w Warszawie kupilam za polowe ceny proponowanej przez nich...
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Iwona »

Witaj Jolu :)
Już nie tyle o wesela mi chodzi, bo w tym celują duże lokale. Ale małe knajpy, nie dość że czynne do 23 to nawet jak się pójdzie na piwko i na cały lokal palą np. 3 lub 4 osoby z około 15-20 obecnych to i tak potem się śmierdzi jak popielniczka. Właściciele barów pomyślcie o niepalących :) Jest nas większość, może ktoś rozkręciłby jakiś miły lokalik gdzie można pooddychać świeżym powietrzem i czuć zapach jedzonych potraw ;) (zaobserwowane w ciągu ostatniego półrocza, że palacych jest raptem kilku na kilkunastu lub kilkudziesięciu niepalących)
Mało oddziałów banków i mało darmowych bankomatów :( Zakładam nowe konto i przenoszę drugie i jak dla mnie oferta to dramat. Żaden z banków, które mnie interesowały nie ma oddziału, te które są mają bardzo drogą ofertę, a fenomenem jest Lukas, który ma oddział ale nie ma darmowych bankomatów. Pal licho oddział, mogę wszystko załatwiać przez net, ale bankomatu mi potrzeba :)
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

Moja koleżanka ostatnio interesowala sie franczyza jakiegos banku i o dziwo nie byli zupelnie zainteresowani lokalizacja swojej placowki w Płońsku....
jeszcze przed nowym rokiem bylo kilka na warszawskiej ale sie zwinely...nie wiem dlaczego??
nawet przez moment pomyslalam ze ta nasza warszawska to taka mala szwajcaria sie zrobila ...co dom to bank....ALE JUZ ICH NIE MA!!!!!!
bardzo jestem ciekawa dlaczego?
nuśka
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-21, 20:11

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: nuśka »

Cześć Użytkowniczki, a co myślicie o dostępności jakiegoś fitness lub siłowni w klimacie bardziej dla kobiet?
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

czesć!!!!
chodzilam sobie dzisiaj po forum i fitness podobno jest w szkole kolo szpitala...
tu jest chyba wszystko i to razy 5 !!!!
jola
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

osobiscie bardzo sie dziwie ze nikt tu jeszcze nie wykorzystal potencjalu jakim sa bezrobotni...
przeciez to CONSORCJUM na wielka skale majace w swoich szeregach inżynierów, informatykow,murarzy,absolwentow po marketingu, szwaczki,ksiegowe itp...
ludzi, ktorzy przez ten czas poszukiwania pracy napewno bardziej ta prace beda szanowali niz ci ktorzy przeslizguja sie ze stoleczka na stoleczek...
jola
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

[quote="jola"]osobiscie bardzo sie dziwie ze nikt tu jeszcze nie wykorzystal potencjalu jakim sa bezrobotni...
przeciez to CONSORCJUM na wielka skale majace w swoich szeregach inżynierów, informatykow,murarzy,absolwentow po marketingu, szwaczki,ksiegowe itp...
ludzi, ktorzy przez ten czas poszukiwania pracy napewno bardziej ta prace beda szanowali niz ci ktorzy przeslizguja sie ze stoleczka na stoleczek...
jola[/quo
jeden bezrobotny to szaraczek przestraszony przed ktorym kazde drzwi sie szybko zamykaja..
ale ta cala rzesza...+ dotacje....WOW!!!
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

ciekawe czy jest jakis sposob na zebranie tych bezrobotnych poszukujacych pracy w jednym miejscu...
W GRUPIE SILA!!!!
jola
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Iwona »

Hmm, z tymi rzeszami bezrobotnych inżynierów i informatyków w Płońsku to chyba nie bardzo. Na osobę z wyższym wykształceniem i jakimkolwiek doświadczeniem pracownicy Urzędu Pracy robią wielkie oczy. Wykształcone osoby z doświadczeniem nie rejestrują się tylko sami sobie szukają pracy, jeśli po 3-4 miesiącach nie znajdą to się rejestrują, i albo sami dalej szukają intensywnie albo rozkręcają własny biznes. Nie oszukujmy się, dla obrotnych osób z dobrym wykształceniem Urzędy Pracy nie mają nic do zaoferowania. Nie tylko u nas, ale w całej Polsce. No chyba, że absolwenci świeżo po studiach, bez doświadczenia ciężko coś znaleźć. Kumpel po studiach ekonomicznych się zarejestrował na krótko, popłoch jaki wzbudził koleś z dobrym wykształceniem, bezcenne. Zrobił to tylko ze względu na ubezpieczenie zdrowotne, bo mając odłożone pieniądze miał już na oku biznes i tylko potrzebował trochę czasu.
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

właśnie w tym cały sens że nie wszyscy jesteśmy zaradni jako jednostka...
mialam na mysli globalnie te wszystkie zawody...mysle ze dobra firma nie potzrebuje rzeszy informatyków czy inżynierów....dla mnie siła to ten co ma fach w reku reszta to tylko pomocna "dłoń" w calym przedsiewzieciu..cos co jest niezbedne ale bez produktu koncowego mało znaczace ...
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: Iwona »

nuśka pisze:a co myślicie o dostępności jakiegoś fitness lub siłowni w klimacie bardziej dla kobiet?
A wracając do tematu :) Jest aerobik w Zespole Szkół na Sienkiewicza, jest też siłownia za PKSami na ul. Zajazd. Taka właśnie raczej dla kobiet, nie za duża, chyba są tam także prowadzone zajęcia z aerobiku. Oferta sportowa nie jest zła. Może ze 2 korty tenisowe by się przydały ;)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: trader »

Że się tak wtrącę. Skąd takie mniemanie, że w Płońsku są rzesze bezrobotnych informatyków? Po jakiej szkole na przykład są ci informatycy?
Awatar użytkownika
jola
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-21, 17:39

Re: jakiego sklepu czy usługi brakuje w Płońsku?

Post autor: jola »

czesc Trader,
czepiasz sie tych informatykow....ok...zamieniam slowo rzesza na kilku lub jesli wolisz "napewno jakis sie znajdzie" ....:))))
teraz lepiej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post