Nowy BUS Płońsk-Warszawa i z powrotem

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
gosc

Nowy BUS Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: gosc »

Witam;

Ktos miał przyjemność podróżować tą linią? Wiem tylko, że cena to 10 zł; Jak z szybkością dojazu, komfortem jazdy no i niezawodność przyjazdow?

wiecej informacji znalazlem tu: http://przewozy-pasazerskie.w8w.pl/rozk ... y.html#200
No ale najwiecej to chyba powiedza klienci;

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gobus1
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-18, 00:25
Kontakt:

Busy Płońsk Warszawa autobusy wynajem i przewozy autokarowe

Post autor: gobus1 »

GoBus.pl - Szukasz przewoźnika w województwie mazowieckim? Szybko i za darmo łączymy podróżnych z przewoźnikami. Najlepsze firmy przewozowe w zasięgu myszki. Tutaj otrzymasz kilka wycen na przewóz osób Warszawa - busy Sochaczew, mikrobusy Płońsk, autokary Płock, wynajem autokarów Warszawa Ciechanów, autobusy Pułtusk i autobusy Nowy Dwór Mazowiecki - na każdą okazję!

Tanie i bezpieczne przewozy autokarowe na wycieczki szkolne, wyjazdy na koncerty, przysięgi, pielgrzymki, imprezy sportowe, przewozy pracownicze, bus i autobus na imprezy okolicznościowe i rodzinne, przewóz gości weselnych na wesele, samochód do ślubu, limuzyna dla młodej pary. Przewozy na targi, wynajem busów Kraków na wystawy, spotkania, przejazdy na konferencje, transfery i dowozy osób na oraz z lotniska. Przewóz osób niepełnosprawnych. Przejazdy od drzwi do drzwi, dowóz osób na lotniska, samochód z kierowcą do dyspozycji.

(22) 389-68666
Obrazek
gosc

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: gosc »

przystanków ma na pewno mniej niż Płoński "express" który jeździ przez zakroczym i łomianki
maciek

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: maciek »

gosc pisze:przystanków ma na pewno mniej niż Płoński "express" który jeździ przez zakroczym i łomianki
Witam. ostatnio miałem przyjemność podróżowania tym busikiem i jestem bardzo mile zaskoczony. czas przejazdu rewelacyjny oczywiście kierowcy bardzo dbają o bezpieczeństwo pasażerów co potwierdzili tym iż wymienili tego zielonego busika który był za mały i teraz jeżdżą takim sympatycznym średnim srebrnym autobusikiem ( jest to chyba jakiś Mercedes) w pełnej opcji turystycznej ( klima, tv, bardzo czyste wnętrze). cena biletu 11zł czas przejazdu wyjechaliśmy o 7.00 z młodzieżowej ok 8.10 byliśmy na Marymoncie dodam iż był to środek tygodnia i oczywiście te przerąbane łomianki wiecznie zakorkowane. Kierowcy nie należna do grupy czaso-pochłaniaczy i objeżdżają te korki jak tylko potrafią najlepiej za co należy im się duży szacunek i podziękowanie. Bardzo polecam ta linie gdyż naprawdę przekonałem się sam na własnej skórze że jest to bardzo dobra alternatywa podróżowania. Co do przystanków od Płońska mają chyba tylko 3 - Szczytno Załuski i Kroczewo tak wiec nie tracą czasu i nie krążą bez sensu miedzy wioskami i przystankami zbędnie tracąc czas.Pozdrawiam i zachęcam wszystkich którzy tak jak ja są zdani na codzienne przeprawy do pracy.
Ich rozkład pobrałem sobie z tej strony www.przewozy-pasazerskie.w8w.pl
:)
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: czaruś »

maciek pisze:
gosc pisze:przystanków ma na pewno mniej niż Płoński "express" który jeździ przez zakroczym i łomianki
Witam. ostatnio miałem przyjemność podróżowania tym busikiem i jestem bardzo mile zaskoczony. czas przejazdu rewelacyjny oczywiście kierowcy bardzo dbają o bezpieczeństwo pasażerów co potwierdzili tym iż wymienili tego zielonego busika który był za mały i teraz jeżdżą takim sympatycznym średnim srebrnym autobusikiem ( jest to chyba jakiś Mercedes) w pełnej opcji turystycznej ( klima, tv, bardzo czyste wnętrze). cena biletu 11zł czas przejazdu wyjechaliśmy o 7.00 z młodzieżowej ok 8.10 byliśmy na Marymoncie dodam iż był to środek tygodnia i oczywiście te przerąbane łomianki wiecznie zakorkowane. Kierowcy nie należna do grupy czaso-pochłaniaczy i objeżdżają te korki jak tylko potrafią najlepiej za co należy im się duży szacunek i podziękowanie. Bardzo polecam ta linie gdyż naprawdę przekonałem się sam na własnej skórze że jest to bardzo dobra alternatywa podróżowania. Co do przystanków od Płońska mają chyba tylko 3 - Szczytno Załuski i Kroczewo tak wiec nie tracą czasu i nie krążą bez sensu miedzy wioskami i przystankami zbędnie tracąc czas.Pozdrawiam i zachęcam wszystkich którzy tak jak ja są zdani na codzienne przeprawy do pracy.
Ich rozkład pobrałem sobie z tej strony http://www.przewozy-pasazerskie.w8w.pl
:)

cena biletu to 15zł w jedną stronę, mówię o tym co o 6 rano z Młodzieżowej jedzie ( trasa przez Zakroczym), ten co wraca o 17 z Marymontu także kosztuje 15 zł.

dla porównania napiszę że PKS Bartoszyce czy PKS Olsztyn kosztuje 11zł (normalny bilet, autobus pospieszny)
gooosc

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: gooosc »

"Cena biletu to 15zł w jedną stronę, mówię o tym co o 6 rano z Młodzieżowej jedzie ( trasa przez Zakroczym), ten co wraca o 17 z Marymontu także kosztuje 15 zł."

Informacja ta dotyczy "Płońskiego Expressu"; Nie dosc ze najdrozej to jeszcze jak ktos zauwazył wszystkie mozliwe przystanki po drodze zalicza; Bus za***iscie niewygodny; Zanim dojade do Płońska to podroz mnie nieraz bardziej zmeczy niz caly dzien pracy ( na szczescie kozystam rzadko); Pomimo, ze sprzet w miare nowy to trzesie w nim jak w URSUSIE :[

Nazwa "Express" to tylko chwyt, ktory nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, a kazda najmniejsza zmiana cen beznzyny wykorzystywana jest przez wlascicela do podwyzki cen przejazdu; ale pewnie to kwestia czasu jak bedzie coraz mniej klientow; Poza tym, nie wim czy zauwazyliscie to poranne kierowanie ruchu przez policje w Łomianka przynosi efekty bo wg mnie jazda jest dosc plynna co oczywiscie moze zaskutkowac tym, ze osoby dojezdzajace zaczna wybierac "pozniejsze" kursy PKS czy innych prywatnych przewoznikow ( nawet PKS Mława obnizyl cene biletu);

A Busik z Zuromina jak najbaardziej OK - polecam

Pozdrawiam
student

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: student »

a w którym miejscu jest przystanek na warszawskiej?i jaka jest cena biletu studenckiego?
gooosc

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: gooosc »

student pisze:a w którym miejscu jest przystanek na warszawskiej?i jaka jest cena biletu studenckiego?
o kogo pytasz? jak bus z zuromina to cena standardowa 11 PLN ( ma bileterkle wiec pewnie sa i znizki studenckie), a zatrzymuje sie na przeciwko dworca PKS; jest tam ok godz. 7.05
kawcio
Posty: 3
Rejestracja: 2012-06-15, 10:27

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: kawcio »

Witam!
Niedługo przeprowadzam się w okolice Płońska.
Podpowiedzcie z jakiego środka transportu najlepiej skorzystać (poza samochodem osobowym oczywiście), by dostać się sprawnie i w miarę tanio do Warszawy (na co dzień, gdyż tu pracuję). PKS? PKP? czy może jakieś prywatne busiki?
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam!
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: czaruś »

poszukaj wspólnych dojazdów samochodem, wiele osób dojeżdża na 8 bądź 9 rano. Warto tu, oraz w innych lokalnych mediach dać ogłoszenia.

pozdrawiam
Inspektor

Re: Nowy BUS Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: Inspektor »

[quote="kmichal79"]http://www.glosplonska.pl/buysell/singl ... ?ad_id=122[/quote]
A czy posiada pan kasę fiskalną oraz nie zbędne do przewozu osób uprawnienia i zezwolenia?. Ogłasza się pan na stronie i podaje cenę.?Peugeot 407 to nie autobus czy bus . Sprawdzimy....
ania27
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-11, 12:33

Re: Nowy BUS Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: ania27 »

Polecam firmę przewozową Fabisiak przewozy.
https://www.fabisiakprzewozy.pl/oferta-przewozy/
Jechałam z nimi wiele razy i nigdy się nie zawiodłam.
Profesjonalna, konkretna firma;
dominika321

Re: Nowy BUS -> Płońsk-Warszawa i z powrotem

Post autor: dominika321 »

kawcio pisze: 2012-06-15, 10:30 Witam!
Niedługo przeprowadzam się w okolice Płońska.
Podpowiedzcie z jakiego środka transportu najlepiej skorzystać (poza samochodem osobowym oczywiście), by dostać się sprawnie i w miarę tanio do Warszawy (na co dzień, gdyż tu pracuję). PKS? PKP? czy może jakieś prywatne busiki?
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam!

Sprawdź ofertę tej firmy do transportu https://przeprowadzkiwroclaw.biz.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post