Salony SPA...Kosmetyczne

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
UKRAINKA

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: UKRAINKA »

Jolka pisze:Byłam w nowym Thermy SPA na Warszawskiej i szczerze polecam...
Przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, doradzono mi co jest odpowiednie dla mojego typu skóry. I cierpliwie Pani Dorota odpowiadała na moje najdziwniejsze pytania:)
:) AŻ SIE CZYTAC TEGO NIE CHCE TAKI CUKIER SOBIE ROBIC HIHIHIHI
Jolka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Jolka »

Kochanie cukier to sobie może Ty robisz!
Bo ja jako Klienta mam prawo dzielić się opiniami z innymi Kobietami!!!!
Nie po to specjalnie przyjeżdżam do Płońska do kosmetyczki, testuję i dziele się później z opiniami, żeby takie wredne babsko mi później ubliżało.
Place za to samo, ni jestem właścicielką!!! Coś Ci jeszcze trzeba tłumaczyć?
Dorośnij do korzystania z forum!!!

P.S.
I naucz się korzystać z Caps Lock-a! :evil:
iga

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: iga »

Kobiety to ma być forum a nie cyrk!!!Klientki wybierają same i nie trzeba nikogo oczerniac czy wybielać,Jola trochę przesadziłaś nie irytuj się tak,chodzisz gdzie chcesz i chyba Ty ubliżasz innym....3maj się cieplutko papa
anias

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: anias »

mamy tutaj powtorkę tego co się działo w temacie sal weselnych, żenujące...
Dajcie sobie spokój, głównie Wy to czytacie, a nie klientki, a walczycie okropnie.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Piter »

Znalazłem chwilę żeby przejrzeć temat.
hmm powiem jedno albo dziewczyny mieszkacie w tym samym bloku i większość ma internet z LCSu albo.....
Od teraz proszę o zachowanie poziomu wypowiedzi. Każdy post pisany DUŻYMI LITERAMI wędruje do kosza.
Jeszcze jedna sprawa. Jeśli nadal będzie mi się powtarzał ten sam adres IP kilka razy po sobie temat zostanie zablokowany.
asia

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: asia »

wiatam. Polecam Yasumi. Pracuje tam Pani kosmetolog po studiach i naprawdę zna się na tym co robi.
Y

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Y »

Wreszcie Pan zareagował , długo na to czekałam. Jak długo można tolerować te paszkwile .
Adriana

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Adriana »

Dawno juz powinien Pan zablokować ten temat a juz napewno teraz żeby takie osoby nie mogły sie wypowiadac jak moja przedmowczyni!!!widać poziom inteligencji!
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Leyla7 »

Ja byłam w Ellite Day Spa, prowadzi go bardzo miła Pani, z pochodzenia Ukrainka o ile się nie mylę. Na imię ma Ola. Ogólnie rzecz biorąc bardzo pozytywnie zaskoczył mnie wystrój całego salonu, przemiła obsługa i ta odrobina luksusu, którą można tam zastać :) każdy na wejściu dostaje białe pluszowe kapcie do chodzenia po salonie, do tego na życzenie coś do picia (kawa, herbata, napój). Jeśli chodzi o zabiegi, osobiście miałam mikrodermabrazję, kąpiel w czekoladzie, kompleksowe oczyszczanie organizmu i zabieg odchudzający, który faktycznie odjął parę centymetrów tu i ówdzie ;) Generalnie bardzo konkretne spa ;) minusem może być lokalizacja - na osiedlu po drodze do Baboszewa oraz ceny - nie są małe niestety.
Gość

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Gość »

Ja rowniez nie polecam yasumi .. Bylam chyba rok temu na pomalowaniu paznkoci ..nic nadzwyczajnego .. chcialam sie umowic jeszcze na zabieg i chcialam sie czegos dowiedziec o tym porozmawiac ... ale te babki dziwne byly . ..
A jedna wogole strasznie nieprzyjemna i wydawalo sie ,ze wogole nie slucha chodzila i mowila pol slowkami ..
nie pojde tam wiecej ..
kinga

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: kinga »

Jestem wzrokowcem i po przeanalizowaniu niektóre wypowiedzi uwazam za "grubymi nicmi szyte" ;) , bo czyz to nie dziwne, ze w kilku róznych i pozornie pisanych przez inne osoby postach powtarza sie ten sam błąd? Mam tu na mysli zaimki typu: ja, mój, moje, mnie...Przeciez nawet przedszkolak wie, ze wielkiej litery uzywamy piszac jedynie do kogoś, np: TY, Twój, Ciebie itd, itp :)
justa

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: justa »

Witam!ja polecam Elitte.Zostalam potraktowana jak krolewna,chyba tez o to chodzi.Idac do spa chcemy sie odprezyc fizycznie i psychicznie.Pani Olga jest naprawde mila i w dodatku zna sie na rzeczy.Korzystalam z kapsuly spa i masazu odchudzajacego na brzuch,zeszlo mi 6 cm w obwodzie.Naprawde polecam
Dominika1982

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Dominika1982 »

Witam,
Ja byłam w nowym salonie w Nowym Mieście LOOKSUS, ceny ok i zabiegi kosmetyczne godne polecenia. maja też stronę i8nternetową,

Kod: Zaznacz cały

http://www.studiolooksus.pl
gocha

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: gocha »

ja bylam w yasumi i bardzo polecam!!!
Obsluga bardzo sympatyczna i profesjonalna , robilam rowniez pediciure i jestem bardzo zadowaolona;polecam!!!
anusia

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: anusia »

witam...skorzystałam z usług gabinetu afrodyta(nad rossmanem),szczerze polecam,obsługa kompetentna i skrupulatna zabiegi bardzo mi pomogły...pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post