Salony SPA...Kosmetyczne

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
gosia

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: gosia »

Czytam państwa posty i zastanawiam się, w którym momencie są to autentyczne komentarze, a które są jedynie autoreklamą. Dermika jest salonem przez większość piszących na tym forum wychwalana nad niebiosa. Jest przecież wiele salonów, a każde z nich ma swoich stałych klientów. Pamiętajcie, że konkurencja jest zdrowa, gdyż napędza do stałego ulepszania usług. Mam wrażenie, że ktoś tu ma chyba problemy z ilością klientów i próbuje ich zdobyć przez krytykę innych salonów. To bardzo niedojrzałe, a wręcz powiedziałabym , że wstrętne. Wstydźcie się!!!!!! Niech piszą kientki, a nie właścicielki :oklaski: :oklaski:
joola

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: joola »

Ja byłam w Yasumi, przez przypadek, szukałam na szybko manicuru i tam było wolne miejsce.
Leciałam następnego dnia na wczasy. Pani była bardzo miła, ale niestety po zrobieniu pedicuru zrezygnowałam z manicure bo sama bym to lepiej zrobiła.
Więcej tam nie pójdę bo wyrzucone w błoto pieniądze.
magda

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: magda »

To w końcu wybrałaś się na manicure czy pedicure? Chyba trochę ci się zeznania pomieszały
Edytka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Edytka »

Sama nie jestem w stanie tego odróżnić...Chodzą plotki, że będzie konkurencja dla naszych salonów i to podobno nie byle jaka! Ale sprawdzę i powiem Wam co i jak:) :D
A co do autoreklamy to nie zniżam się do poziomu reklamowania salonów od strony właściciela...Dla Twojej informacji Gosiu jestem potencjalnym Klientem, który lubi poznać i podzielić się opiniami na temat usług oferowanych przez płońskie salony kosmetyczne :P
katarzyna

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: katarzyna »

gosia pisze:Czytam państwa posty i zastanawiam się, w którym momencie są to autentyczne komentarze, a które są jedynie autoreklamą. Dermika jest salonem przez większość piszących na tym forum wychwalana nad niebiosa. Jest przecież wiele salonów, a każde z nich ma swoich stałych klientów. Pamiętajcie, że konkurencja jest zdrowa, gdyż napędza do stałego ulepszania usług. Mam wrażenie, że ktoś tu ma chyba problemy z ilością klientów i próbuje ich zdobyć przez krytykę innych salonów. To bardzo niedojrzałe, a wręcz powiedziałabym , że wstrętne. Wstydźcie się!!!!!! Niech piszą kientki, a nie właścicielki :oklaski: :oklaski:
Witam przyznam szcerze,że nie za bardzo Cię rozumiem Gosiu myślę że to Ty chyba masz jakiś problem byłam w Yasumi ,Elitte,Dermice i Jaskini Solnej nie mam złego zdania o żadnym salonie wszędzie Mi się podobało każdy z Salonów jest inny a to kto co chwali czy krytykuje to absolutnie nie wydaje Mi się żeby kryły się za tym właścicielki bo myślę że dla każdej z Nich tak jak napisałaś konkurencja jest zdrowa i jeśli ktoś tak pisze to myślę,że złośliwie każdy ma swoje plusy i minusy i każdemu podoba się coś innego..pozdrowienia :)
joola

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: joola »

Wcale nie pomyliły mi się zeznania, nie ma sensu opisywac chyab tutaj, że weszłam tam z zamiarem zrobienia manicuru, ale Pani miała wolne 1,5 godziny i powiedziała, że pedicure też zdążymy. Tak dla jasnosci.
Zatem zdecydowałam się na pedicure najpierw żeby wyschły paznokcie, czy to jest dla Ciebie wystarczająco jasne???
I nie chodzi chyba tutaj o dokładność, bo jeśli chcesz to datę również pamietam ponieważ było to dzień przed moim wyjazdem na wakacje. A te insynuacje są podejrzane. Chyba, że chcesz sprawdzić kto akurat robił pedicure???
Fakt jest jeden, Pani mimo, że miła o swojej robocie wiedziała niewiele. Nie znam żadnego z salonów kosmetycznych w Płońsku poza tym więc nic innego poza własną opinią nie napiszę.
elunia

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: elunia »

CZY NAPISZĄ ŻLE CZY DOBRZE ZAWSZE KOMUŚ COŚ NIE PASUJE TE FORUM TO KUPA ZŁOŚLIWOŚCI POWINNI TO ZLIKWIDOWAĆ BO TO ZA MAŁE MIASTO ALBO KTOŚ MA PROBLEM ZE SOBĄ I ZAZDROŚĆ GO ZJADA NIECH SAM SOBIE OTWORZY I BEDZIE NAJLEPIEJ...JA UWAŻAM ŻE POWINNIŚMY SIĘ CIESZYĆ ,ŻE JEST W CZYM WYBIERAĆ JA BYŁAM W LATO W DERMICE I WCALE NIE BYŁO AŻ TAK SUPER NATOMIAST PODOBAŁO MI SIĘ YASUMI-CHODZIŁAM NA KOMBINEZON I ROLKI POMOGŁY MI WIĘC JAK WIDAĆ KAŻDY CHWALI TO CO MU SIĘ PODOBAŁO I WIDZE ŻE PRZEZ ZŁOŚLIWOŚĆ ROBICIE AUTOREKLAMĘ SALONOM SAMI- DRODZY UŻYTKOWNICY FORUM WSTYD A PEWNIE POŁOWA Z WAS WCALE NIGDZIE NIE BYŁA :(
niuska77

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: niuska77 »

Elunia-d pisze:Proszę o podpowiedz co do jakości wykonywanych usług w tak licznych gabinetach kosmetycznych w Płońsku. Poszukuję dobrej kosmetyczki która naprawdę dobrze oczyszci cerę.
Niestety w pewnym salonie przy Płockiej "uszkodzono" mnie parą i teraz szukam naprawdę osoby godnej powierzenia mojej cery...
Słyszałam o Day Elit SPA, za ZUS-em też jest coś, Yasumi (ale tam podobno kogoś poparzyli...)

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić Termy Spa przy Warszawskiej 15. Jakość usług suoer, klimat, obsuga extra i nie jest wcale drogo. POLECAM!!!!!!!!!!!!!
ANGELINA

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: ANGELINA »

Polecam Dermike z czystym sumieniem!!!!!!!!!!
jana

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: jana »

dla mnie ważny też jest wystrój salonu i tutaj chyba zdecydowanie wygrywa Dermica.
W Yasumi byłam i nie wrócę.
Jolka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Jolka »

Byłam w nowym Thermy SPA na Warszawskiej i szczerze polecam...
Przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, doradzono mi co jest odpowiednie dla mojego typu skóry. I cierpliwie Pani Dorota odpowiadała na moje najdziwniejsze pytania:)
Iwona87

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Iwona87 »

Witam Mam pytanko czy w Płońsku lub okolicach jest gdzieś jakiś dietetyk?
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Iwona »

Jest :) Akurat dziś czekałam w ośrodku zdrowia i rzuciła mi się w oczy kartka na drzwiach wejściowych do przychodni "Zdrowie". Na szklanej ściance po lewej stronie jest spis lekarzy różnych specjalności i na drugiej kartce obok była wymieniona Pani dietetyk. Żadnych więcej szczegółów nie podam, bo tylko przelotnie na to spojrzałam. Jak będziesz w pobliżu to możesz zobaczyć :)
AMELIA

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: AMELIA »

asia pisze:WITAM.TAK SOBIE CZYTAM TE WASZE KOMENTARZE O DERMICE,TE OCHY O PANI MAGDZIE I MYSLE ZE TO PISZE ALBO SAMA PANI MAGDA ,ALBO JEJ PRACOWNICE :zawstydzony: UWAŻAM TAK DLATEGO BO ZNAM PANIĄ MAGDE OSOBIŚCIE I WIEM ŻE ZROBI WSZYSTKO BY zniszczyć yasumi,a konkretnie właścicielke, :[
Wiesz to juz poważny zarzut najpierw się zastanów co piszesz bo to juz chyba glupota ale tylko Ty się mozesz do tego posunąc brak słów i inteligencji!!! :(
mimi

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: mimi »

Iwona87 pisze:Witam Mam pytanko czy w Płońsku lub okolicach jest gdzieś jakiś dietetyk?
W salonie Dermiki przyjmuje Pani dietetyk. Ustala bardzo przystępne i łatwe do przestrzegania diety, a jednocześnie skuteczne :) Sprawdziłam - polecam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post